Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez e30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/211404-dezmembrez-e30.html)

y_u_s 29-09-10 12:42

Dezmembrez e30
 
Vand geamuri laterale de pe spate pentru E30, heliomate, in stare foarte buna, pret 150 lei ambele.

y_u_s 18-10-10 18:16

re: Dezmembrez e30
 
Pret negociabil, geamurile arata foarte bine..

y_u_s 10-12-10 13:22

re: Dezmembrez e30
 
130 de lei ambele... sunt heliomate, se pot vedea in zona 13 septembrie.

316i 10-12-10 15:32

re: Dezmembrez e30
 
Adica geamurile se se inchid singure la culoare cand este lumina mai multa?

y_u_s 10-12-10 21:16

re: Dezmembrez e30
 
Hm...nu chiar, ce-i drept m-am cam exprimat eu gresit....sunt ca oglinda, insa nu au folie. Valabil!

y_u_s 16-12-10 12:34

re: Dezmembrez e30
 
Negociabil, am 2 geamuri laterale spate ionizate, 2 simple...

y_u_s 17-12-10 18:59

re: Dezmembrez e30
 
Valabil!

y_u_s 19-01-11 19:28

Vand interior E30is
 
7 Attachment(s)
Vand interior de E30 si anume:
-Scaune fata impecabile (cu exceptia celui de la sofer agatat in 2 locuri, a se vedea si in poze), mecanism perfect , pret 280 de lei ambele;
-banchete spate in stare perfecta (nu am poze dar sunt tipla banchetele, fara cotiera) 150 de lei;
-plafon negru impecabil, 200 de lei urmeaza a fi demontat de client...
Mai am si fete de usi, pot face un pret pentru toate, cu reducerile de rigoare..

y_u_s 19-01-11 20:53

Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Vand calculator pentru |E30/E28 520, merge pe 2.0 si 2.3 M20, L-jetronic, 70 de euro sau unele schimburi...

http://www.tav-autoverwertung.de/sho...06-13611284417

Contact:
0766449688-Iustin
yus4ucar pe messenger

y_u_s 29-01-11 12:20

Re: Vand interior E30is
 
Oferta de weekend, 100 E interior de E30 2 usi!!(scaune, banchete, plafon, plastice....)

Contact 0766449688-Iustin
yus4ucar pe messenger

y_u_s 04-02-11 21:40

Re: Vand interior E30is
 
10 Attachment(s)
Preturile sunt negociabile, se mai adauga fete de usi in stare perfecta, mocheta de portbagaj si consola cu suport de casete in stare excelenta. Mocheta de portbagaj necesita curatare. iata si poze...

y_u_s 04-02-11 21:44

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Valabil!
Ma intereseaza unrmatoarele piese:
-caseta de e36 cu servo, completa;
-1scaun scoica;
-1set de centuri sport in 3 puncte minim
-aripi de e30
-frana de mana hidraulica
-volan sport adanc si perfect rotund (de preferat 320 mm)
Mai sunt si altele, daca aveti ceva din cele enumerate si sunteti interesati de calculator sau de orice alta piesa pe care oa am la vanzare va rog sa ma contactati:
0766449688-Iustin
yus4ucar pe messenger

Pentru cash, pretul coboara la 50E, usor negociabil.

y_u_s 04-02-11 21:48

re: Dezmembrez e30
 
Valabil, 100 de lei geamuri laterale ionizate in stare buna, cu tot cu chedere...

y_u_s 09-02-11 22:17

re: Dezmembrez e30
 
3 Attachment(s)
S U S !
Iata si poze, telefon 0766449688, pt doar 100 de lei pot fi ale dvs, o solutie mai ieftina decat folia autorizata, geamurile sunt cadou!

y_u_s 09-02-11 22:18

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Valabil, calculator de 2.0 pretul este 200 de lei, pot fi contactat telefonic la nr. 0766449688.

y_u_s 09-02-11 22:19

Re: Vand interior E30is
 
Valabil, preturile sunt negociabile, accept si schimburi, tel. 0766449688.

y_u_s 13-02-11 15:18

Re: Vand interior E30is
 
Valabil, 300 de lei scaunele cu banchetele, 150 de lei plafonul, 100 de lei mocheta de portbagaj completa, 150 de lei fetele de usi...

y_u_s 13-02-11 15:22

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Valabil!

y_u_s 13-02-11 15:24

re: Dezmembrez e30
 
Valabil!

y_u_s 18-02-11 21:57

re: Dezmembrez e30
 
Up, 50 de leibucata!

y_u_s 18-02-11 21:58

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Valabil, 180 de lei..

y_u_s 18-02-11 21:58

Re: Vand interior E30is
 
Valabil, negociabil...

y_u_s 20-02-11 19:33

Re: Vand interior E30is
 
up ...

y_u_s 20-02-11 19:33

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
negociem..

y_u_s 20-02-11 19:34

re: Dezmembrez e30
 
valabil, 100 de lei geamuri fita...

y_u_s 22-02-11 20:33

Vand fete de usi de E30 coupe (de spate)
 
7 Attachment(s)
Vand 2 seturi de fete de usi, unul dintre ele este tipla, altul e gaurit pt difuzoare, in stare bunicica, 150 de lei setul impecabil, 100 de lei cel cu gauri pt difuzoare.
0766449688
yus4ucar pe mess.

y_u_s 22-02-11 20:44

vand panou parasolare cu gauri pt OBC de E30
 
4 Attachment(s)
Vand panoul de la parasolare pe care se prinde OBC, impreuna cu parasolare impecabile 150 de lei, piele neagra...sau schimburi.
0766449688
yus4ucar pe mess.

y_u_s 22-02-11 23:58

Re: vand panou parasolare cu gauri pt OBC de E30
 
Am si 2 parasolare piele neaga la 50 de lei ambele, in stare buna.
0766449688
yus4ucar pe messenger

y_u_s 23-02-11 00:09

Vand grile faruri E30 si nari ieftin
 
6 Attachment(s)
Vand grile faruri si nari de E30, sunt de pe un coupe dar nu cred ca are relevanta, grilele sunt putin crapate, de la demontare, pot fi lipite, nu e foarte vizibil iar narile trebuiesc revopsite, au fost vopsite prost insa si astea pot fi folosite in starea actuala...
100 de lei cu totul, sau pe bucati 40 narile, 30 grila, 60 ambele.
0766449688
yus4ucar pe mess.

y_u_s 23-02-11 00:25

re: Dezmembrez e30
 
Up up ..

y_u_s 23-02-11 00:25

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
150 de lei ultimul pret!

y_u_s 23-02-11 00:26

Re: Vand interior E30is
 
Nimeni, interior aproape complet de is!

vec 23-02-11 01:34

Re: Vand grile faruri E30 si nari ieftin
 
Quote:

Originally Posted by y_u_s (Post 4111821)
Vand grile faruri si nari de E30, sunt de pe un coupe dar nu cred ca are relevanta, grilele sunt putin crapate, de la demontare, pot fi lipite, nu e foarte vizibil iar narile trebuiesc revopsite, au fost vopsite prost insa si astea pot fi folosite in starea actuala...
100 de lei cu totul, sau pe bucati 40 narile, 30 grila, 60 ambele.
0766449688
yus4ucar pe mess.

VEZI Ca grilele sunt 25 lei NOI

y_u_s 23-02-11 10:26

Re: Vand grile faruri E30 si nari ieftin
 
Aha, ma rog te referi probabil la cele turcesti, astea sunt de fabrica, in orice caz pretul scade la 20 de lei grila ca urmare a mentiunii, 40 ambele...

y_u_s 24-02-11 13:47

Re: Vand grile faruri E30 si nari ieftin
 
Valabil..

y_u_s 24-02-11 13:50

Re: Vand interior E30is
 
Valabil

y_u_s 24-02-11 13:51

Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
 
Valabil! calaculator de 2.0-2.3 M20...150 de lei.

y_u_s 24-02-11 13:51

re: Dezmembrez e30
 
Valabil

y_u_s 24-02-11 13:55

Re: vand panou parasolare cu gauri pt OBC de E30
 
Valabil, negociabil..

y_u_s 24-02-11 13:56

Re: Vand fete de usi de E30 coupe (de spate)
 
Negociabil..


All times are GMT +2. The time now is 16:04.

- Copyright 2026 4Tuning