29-09-10, 12:42
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
Dezmembrez e30
Vand geamuri laterale de pe spate pentru E30, heliomate, in stare foarte buna, pret 150 lei ambele.
|
|
|
18-10-10, 18:16
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
re: Dezmembrez e30
Pret negociabil, geamurile arata foarte bine..
|
|
|
10-12-10, 13:22
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
re: Dezmembrez e30
130 de lei ambele... sunt heliomate, se pot vedea in zona 13 septembrie.
|
|
|
10-12-10, 15:32
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,856
|
re: Dezmembrez e30
Adica geamurile se se inchid singure la culoare cand este lumina mai multa?
|
|
|
10-12-10, 21:16
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
re: Dezmembrez e30
Hm...nu chiar, ce-i drept m-am cam exprimat eu gresit....sunt ca oglinda, insa nu au folie. Valabil!
|
|
|
16-12-10, 12:34
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
re: Dezmembrez e30
Negociabil, am 2 geamuri laterale spate ionizate, 2 simple...
|
|
|
17-12-10, 18:59
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
re: Dezmembrez e30
Valabil!
|
|
|
19-01-11, 19:28
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
Vand interior E30is
Vand interior de E30 si anume:
-Scaune fata impecabile (cu exceptia celui de la sofer agatat in 2 locuri, a se vedea si in poze), mecanism perfect , pret 280 de lei ambele;
-banchete spate in stare perfecta (nu am poze dar sunt tipla banchetele, fara cotiera) 150 de lei;
-plafon negru impecabil, 200 de lei urmeaza a fi demontat de client...
Mai am si fete de usi, pot face un pret pentru toate, cu reducerile de rigoare..
|
|
|
19-01-11, 20:53
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
Vand calculator pentru |E30/E28 520, merge pe 2.0 si 2.3 M20, L-jetronic, 70 de euro sau unele schimburi...
http://www.tav-autoverwertung.de/sho...06-13611284417
Contact:
0766449688-Iustin
yus4ucar pe messenger
Last edited by y_u_s; 19-01-11 at 21:13.
|
|
|
29-01-11, 12:20
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Vand interior E30is
Oferta de weekend, 100 E interior de E30 2 usi!!(scaune, banchete, plafon, plastice....)
Contact 0766449688-Iustin
yus4ucar pe messenger
Last edited by y_u_s; 29-01-11 at 12:36.
|
|
|
04-02-11, 21:40
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Vand interior E30is
Preturile sunt negociabile, se mai adauga fete de usi in stare perfecta, mocheta de portbagaj si consola cu suport de casete in stare excelenta. Mocheta de portbagaj necesita curatare. iata si poze...
|
|
|
04-02-11, 21:44
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
Valabil!
Ma intereseaza unrmatoarele piese:
-caseta de e36 cu servo, completa;
-1scaun scoica;
-1set de centuri sport in 3 puncte minim
-aripi de e30
-frana de mana hidraulica
-volan sport adanc si perfect rotund (de preferat 320 mm)
Mai sunt si altele, daca aveti ceva din cele enumerate si sunteti interesati de calculator sau de orice alta piesa pe care oa am la vanzare va rog sa ma contactati:
0766449688-Iustin
yus4ucar pe messenger
Pentru cash, pretul coboara la 50E, usor negociabil.
|
|
|
04-02-11, 21:48
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
re: Dezmembrez e30
Valabil, 100 de lei geamuri laterale ionizate in stare buna, cu tot cu chedere...
|
|
|
09-02-11, 22:17
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
re: Dezmembrez e30
S U S !
Iata si poze, telefon 0766449688, pt doar 100 de lei pot fi ale dvs, o solutie mai ieftina decat folia autorizata, geamurile sunt cadou!
|
|
|
09-02-11, 22:18
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 2,329
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Vand calculator M20 pt 2.0 si 2.3
Valabil, calculator de 2.0 pretul este 200 de lei, pot fi contactat telefonic la nr. 0766449688.
|
|
|
|
|