![]() |
Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Am deschis acest topic, fiind inspirat de topicul baietilor din bacau ;) ...asa ca dupa cum spune titlul haideti sa alegem cea mai frumos modificata masina din cluj...(interzisa participarea spoilerelor de m ):lol: :lol: veniti cu propuneri si dupa aceea vom deskide un thread separat cu un poll pt votare!
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
1 Attachment(s)
hai k fac eu prima propunere :P
este prin cluj un nissan almera sport ;) |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
4 Attachment(s)
pun si eu cateva poze sa puteti alege...
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
1 Attachment(s)
si una facuta cu bun gust..nu ii prea tunata
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
CRED ca DMXu o fost si va fi o vreme !chicioasa sau nechicioasa o reprezentat cluju de multe ori
no offence DL suciu ;) si saxo e fain ;) |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Eu nu nominalizez nimic........ca numa ii bai dupa aceea :lol:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
E destul de alunecos terenul pe care stam...ce se voteaza de fapt? cea mai "tunata" masina? cea mai frumoasa masina tunata?...sa dau exemplu: parerea mea proprie si personala e ca matizul lui Mircea "GEF"u' e cea mai "tunata" masina din CJ...are modificari radicale si facute frumos la aproape toate partile componente...rotile de la 13" la 15", aripile evazate, pragurile de 12-15 cm latime, motor i-a facut el ceva, interior urmeaza...sunt altele care din vopsea si mici accesorii adaugate arata demential...DMX-ul, fara suparare, arata foarte bine dar nu e radical schimbata...am mai zarit un espero albastru care e modificat radical si care incearca ceva...hai sa lamurim in primul rand ce sa votam...mai sunt multe altele cu modificari (subaru SUN, GIWu' cu motorul, etc.), majoritatea masini care stau "in umbra"...bafta
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
deci pana acum propuse: matizul lui gefu,bmw-ul lui rares, dmx-u , bsa-u,seatul lui horica, golful lui soarecu,
daca mai aveti propuneri pt cea mai frumoasa masina din cluj..postati ca deskid azi un poll de votare ;) |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Andrei dadeam un exemplu cu Espero doar...incercam sa scot in evidenta diferenta intrea cea mai "tunata" si cea mai frumoasa...tuningul cuprinde modificarile facute masinii, si espero are HAR DOMNULUI modificari pe ea cat china...facute cu gust sau fara asta e altceva...Espero nu e frumos dar de modificat e modificat...pt cea mai frumoasa nu l-as vota deocamdata nici pe GEFu' pt ca masina nu e gata in totalitate...bafta
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
domnilor am deskis un poll cu voting in care am inclus si astra alba cu usi lambo :) e mistoaca de tot masina ;) asa ca..topic inchis si treceti la VOTAT ;)
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
domnilor am deskis un poll cu voting in care am inclus si astra alba cu usi lambo :) e mistoaca de tot masina ;) asa ca..topic inchis si treceti la VOTAT ;) eventual daca mai apar propuneri de masini...sa modifice piry la poll sa le introduca si ulterioarele modificari
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
P.S: Bessu si tu ai avea votu meu dar din pacate numai 1 data se poate vota... |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
nu de aia am deskis topicul sa imi alegeti masina :lol: ci sa mai vada lumea si sa poata vota ce le place...oricum toate masinile sunt f frumoase dintre cele propuse ,doar 1 nu imi place si cred ca stii care ;) dar prefer sa nu zic sa influentam voturile :)) ..ms pt aprecieri sili
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
nu bagati si niste poze cu masinile ? daca se poate :D
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
daca te uitzi maia tent sunt poze cu masinile
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
am vazt scz ;)
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
https://forum.4tuning.ro/37-cluj/20930-voting-frumoasa-masina-cluj.html intra si voteaza ;)
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
3 Attachment(s)
skoda cu fulgerele pe ea? si asi mai propune si mertzul urmator care desi nu are multe modificari aranta demential de bine :) a da si sa nu uitam de alfa de la spider!
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Ma Suciule baga si Clio la vot!
As curios. |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
mai este un bmw 3, visiniu LXL cu jante de M6. Arata super ...da acuma i-a tziganit capota.....si ceva aripioare la bara fatza....pacat
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
bravo caline,bmw-LXL care e mai mult decat elegant si agresiv in acelasi timp si sa nu uitam mercedesul 190 evo 1
DACA TOT VORBIM DE MASINI TUNATE SI FACETI DEPARTAJARI SA LUATI IN CALCUL SI MODIFICARILE LA MOTOR CARE NU CONSTAU IN ...UN FILTRU DE AER SAU UN CAPAC VOPSIT SI DACA VORBIM TOT DE ASTEA VOTATI MASINI CARE AU MACAR PESTE 150 DE CAI . P.S. DEPINDE DIN CE PUNCT DE VEDERE ALEGETI ,DOAR EXTERIORUL SAU ANSAMBLU |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Si Am Uitat Sa Zic:mercedesul 190 Are Modificari Si La Exterior Si La Interior Si Muzica Si Aranjament La Muzica Pe Langa Suspensii Pneumatice , Diferential Blocabil Din Fabrica Are 197 De Cai +modificari..etc Etc
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
da ma
deaia am zis ac s-o grabit andrei cu poolu ca io izc ca is cel putin inca 6-7 masini demne de luat in seama!!!!!!!!!!!!! cred ca sunteti de acord cu mine |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Exact......................
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Exact......................
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
masini e.. true.. inca multe.. apoi.. e ''pa interese si poll'u asta'' ....oare cine l-a pornit? .... curios.. de ce ??? :)) sper sa nu il dezamageasca ce crede lumea :)))))))
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
:D smoku e cu tupeu in el :D! .. sapoi cu pul fara pul .. asta nu reprezinta mare lucru
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
a da si daca tot veni vorba sa nu uitam de masinile facute de smoke.... :rolleyes2
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
ce poll de-a polla
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
E:D
stai sa se gata asta si .. pe urma .. sa se faca unu calumea :))))) |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
era vb de best car , Zander.. din Cj, deci.. ar trebui sa aiba meniul .. destul de complet.. acu... fiat 500, matiz.. alea ai categoria lor :)), dar in principiu.. ar trebui si ceva horsy sub capota.. ca no 150 nu e ceva enorm sincer.. si se cam scoate la bani putini cam din tot !!! ce misca!!!!
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
nu pot sa inteleg de ce is 2 topicuri pe care se discuta acelasi lucru chiar daca una e cea mai tunata si cealalta cea mai frumoasa, topicurile au fost create prost de la inceput. INCHIS pentru moment
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:34. |
- Copyright 2026 4Tuning