Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/207550-nokia-e52-altele-iphone-3gs.html)

Eskilsson 06-09-10 13:04

Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
12 Attachment(s)
Cum spune si in titlu, schimb nokia E52, pachet complet.
telefonul arata bine, am asa:
telefon, cutie, incarcator, hands-free, cablu de date, card de 1 gb.

datorita unei situatii mai delicate (financiare) NU pot oferi diferenta CASH! in acest sens, dau telefonul + cele de mai jos la schimb.

la schimb se adauga asa:

1) un ceas si o bratara Ben Sherman (ceas curea de piele si otel inoxidabil si bratara otel inoxidabil). fac parte dintr-un set, care mai continea si o pereche de butoni(acestia fiind si motivul pentru care am cumparat setul). ceasul si bratara nu au fost purtate niciodata. ca si valoare le pun la 200 ron (tot setul m-a costat 250 ron, din care imi opresc butonii).

2) deoarece baietelul meu s-a facut mare si merge singurel am decis sa fac "curat" prin lucrusoarele lui , deci avem asa: un set format din: carucior+scaun de masina+"cosulet" bebe(pt nou-nascut...cand il scoti din maternitate). sunt de la mothercare si le-am cumparat cu 1.100 ron de pe un site de licitatii. valoarea la care le pun pentru acest schimb este de 700 ron.

3) patut "baldachin" + salteluta. au fost cumparate de la un hyper-magazin situat pe autostrada buc - pitesti. pretul de nou a fost undeva la 500 ron. valoarea la care le pun este de 250 ron.

4) o pereche de ochelari, purtati de maxim 5 ori, pretul lor este de 150 ron.


Ma intereseaza DOAR schimb cu Iphone 3GS (16/32GB) de preferat ALB, dar nu zic nu la unul negru . de preferat sa fie pachet complet.


astept oferte


Numai Bucuresti!!

daca aveti nevoie de alte detalii, va rog sa ma contactati.
metoda de contact: in semnatura!

Eskilsson 10-09-10 08:41

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele...valabile in continuare!

Eskilsson 13-09-10 16:02

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus.....astept oferte...

davides 14-09-10 07:18

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
si fotografii cu telefonul?

Eskilsson 14-09-10 08:32

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
3 Attachment(s)
la cerere ... am atasat si niste poze cu telefonul....

Eskilsson 16-09-10 19:47

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 20-09-10 10:56

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 24-09-10 20:08

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

BrazyLyaNu 25-09-10 09:48

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
Daca vrei sa vinzi telefonul astept un PM cu pretul lui.ms

Eskilsson 27-09-10 11:11

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 30-09-10 15:56

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele.....

Eskilsson 03-10-10 12:43

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 05-10-10 10:28

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 10-10-10 17:11

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 13-10-10 19:24

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 17-10-10 16:23

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 23-10-10 12:02

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 25-10-10 20:12

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 28-10-10 22:05

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 02-11-10 20:30

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 06-11-10 16:39

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!!

Eskilsson 11-11-10 22:40

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!!

Eskilsson 18-11-10 22:21

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!!

Eskilsson 21-11-10 21:41

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!!

Eskilsson 29-11-10 20:11

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon (E52), celelalte se pot vinde si separat


mai apare pe langa celelalte si un lg kf600 venus (pret pt vanzare 200 ron) - am la el incarcatos si husa...stare...7/10....

Eskilsson 01-12-10 21:40

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon (E52), celelalte se pot vinde si separat


mai apare pe langa celelalte si un lg kf600 venus (pret pt vanzare 200 ron) - am la el incarcator si husa...stare...7/10....


All times are GMT +2. The time now is 20:11.

- Copyright 2026 4Tuning