![]() |
Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
12 Attachment(s)
Cum spune si in titlu, schimb nokia E52, pachet complet.
telefonul arata bine, am asa: telefon, cutie, incarcator, hands-free, cablu de date, card de 1 gb. datorita unei situatii mai delicate (financiare) NU pot oferi diferenta CASH! in acest sens, dau telefonul + cele de mai jos la schimb. la schimb se adauga asa: 1) un ceas si o bratara Ben Sherman (ceas curea de piele si otel inoxidabil si bratara otel inoxidabil). fac parte dintr-un set, care mai continea si o pereche de butoni(acestia fiind si motivul pentru care am cumparat setul). ceasul si bratara nu au fost purtate niciodata. ca si valoare le pun la 200 ron (tot setul m-a costat 250 ron, din care imi opresc butonii). 2) deoarece baietelul meu s-a facut mare si merge singurel am decis sa fac "curat" prin lucrusoarele lui , deci avem asa: un set format din: carucior+scaun de masina+"cosulet" bebe(pt nou-nascut...cand il scoti din maternitate). sunt de la mothercare si le-am cumparat cu 1.100 ron de pe un site de licitatii. valoarea la care le pun pentru acest schimb este de 700 ron. 3) patut "baldachin" + salteluta. au fost cumparate de la un hyper-magazin situat pe autostrada buc - pitesti. pretul de nou a fost undeva la 500 ron. valoarea la care le pun este de 250 ron. 4) o pereche de ochelari, purtati de maxim 5 ori, pretul lor este de 150 ron. Ma intereseaza DOAR schimb cu Iphone 3GS (16/32GB) de preferat ALB, dar nu zic nu la unul negru . de preferat sa fie pachet complet. astept oferte Numai Bucuresti!! daca aveti nevoie de alte detalii, va rog sa ma contactati. metoda de contact: in semnatura! |
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele...valabile in continuare!
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus.....astept oferte...
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
si fotografii cu telefonul?
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
3 Attachment(s)
la cerere ... am atasat si niste poze cu telefonul....
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
Daca vrei sa vinzi telefonul astept un PM cu pretul lui.ms
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele.....
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!! |
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!! |
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!! |
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
astept oferte(NU la telefon)!!! |
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon (E52), celelalte se pot vinde si separat
mai apare pe langa celelalte si un lg kf600 venus (pret pt vanzare 200 ron) - am la el incarcatos si husa...stare...7/10.... |
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon (E52), celelalte se pot vinde si separat
mai apare pe langa celelalte si un lg kf600 venus (pret pt vanzare 200 ron) - am la el incarcator si husa...stare...7/10.... |
| All times are GMT +2. The time now is 20:11. |
- Copyright 2026 4Tuning