![]() |
intrebare...
salut poate sa ma ajute cineva nu se mai aprind cele 3 rotite.de aier de cald si rece cele 3 si nu stiu e de la siguranta sau ce trebuie sa schimb k ma dispera
|
Re: intrebare...
Nu dispera.
Du-o la o baba vrajitoare s-o descante de ochi de deochi si de aiere. Poate i so-r aprinde roatele. Sau varianta a doua e sa ii schimbi becul ars din bord. |
Re: intrebare...
=)) recomand si eu tot partea cu baba vrajitoarea.. schimba becul ars din bord prietene!
|
Re: intrebare...
pai nu s-a aprins nimik in bord.nu's dak e de la siguranta sau de la bec... si vreau sa aflu d la ce e
|
Re: intrebare...
Quote:
|
Re: intrebare...
am vorbit cu baba Aglaia azi dimineata si mi-a zis ca la drum de seara sa te uiti pe dreapta cand mergi pe drum si tre sa vezi o dama de pica la prima caterinca! opresti, o intrebi cat e scoru si atunci dupa ce-ti faci treaba o sa-ti mearga dinnou.. e o vraja de deochi... masina ta e deocheata la bec.. e cumva rosie?
|
Re: intrebare...
kata caterinka puteti face doamne kat ma distrez ... pff varza
|
Re: intrebare...
1 Attachment(s)
http://ck222s.bithal.de/neueseite/in...vorschau&id=35
ia vezi aici.. daca te uiti atent ai sa vezi ce bec ti-a deochiat fufa aia de dama de pica de ti-a iesit in ghioc.. :) e invidioasa bre... se schimba relativ usor.. |
Re: intrebare...
ms frm.. mai e ceva knd accelerez se aude ka un fasait asa si la cureaua d distrib knd o pornesc s aude.nu's c poate fi sa fie de la turbina?? pe cine am intrebat asa mi-a zis k e de la turbina fasaitu la accerelarie dar ciudat e cel de la curea de aklo
|
Re: intrebare...
da ce masina ai apropo... asta ai uitat sa ne comunici..
|
Re: intrebare...
Asta asteptam si eu sa spuna.
|
Re: intrebare...
golf 4
|
Re: intrebare...
aha.. deci e clar. baba Aglaia a fost foarte rea.. facaturile si belstemele o sa fie si mai puternice.
se scoate butonul de climatizare parca si se inlocuieste becul.. nu mai stiu cum se scoate si pozitia.. dar am mai facut asta.. legat de turbina si distributie.. mergi la mecanic sa vada distributia.. sunt si cateva role care mai pica etc etc.. posibil sa ai nevoie de distributie noua.. turbina trebuie verificata si tot asa... |
Re: intrebare...
mama zici k esti copil crescut de bunica ku baba mamaie si ... intelegi :))
|
Re: intrebare...
mai citeste odata.. am dat edit mai sus!
|
Re: intrebare...
pai si cum verifica distributia?? dak da cureaua jos nu are km so puna pe aceeasi trb alta ... asa mai bn o schimb direct dar dak nu se aude zgomotu de aklo ??
|
Re: intrebare...
deaia ti-am zis sa te duci la un mecanic.. sa vada de unde e problema
|
Re: intrebare...
SI MECANICI ASTIA .... UNI DEGEABA SE NUMESC ASA BINE BAROSANE MS MULT
|
Re: intrebare...
aia e problema ta daca te duci la astfel de mecanici... :)
|
Re: intrebare...
PAI NU K AKM MA REFEREAM LA CEI DE LA FIRME GEN OPEL SI EU LE SPUNEAM CE ARE SI EI CICA SI CE SAI FAC ASTA SI ASTA SI ASTA... MA NENE MA INTERBI PE MINE CICA PAI DA K SA VEDEM CE ARE SA NUS CE...
DECI SUNT BINE OAMENII |
Re: intrebare...
trotilat eu iti recomand service-ul brady din militari ... eu acolo duc jucaria si sunt f multumit ... service-ul e dealer skoda dar repare si seat skoda vw si audi ... deci ...
p.s. mai bine deschizi un topic pt reparatiile tale si faci lista acolo poate asa o sa iti raspunda "colegii" mai frumos. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:46. |
- Copyright 2026 4Tuning