Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desene (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/129385-desene.html)

Mihai90 18-06-09 15:20

Desene
 
1 Attachment(s)
Cateva desene facute de mine.

Mihai90 18-06-09 16:02

Re: Desene
 
https://i657.photobucket.com/albums/u..._photo/GGG.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...0_photo/cf.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u..._photo/fac.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...untitled-4.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...untitled-2.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...untitled-1.jpg

radu.3 18-06-09 16:35

Re: Desene
 
Ce noroc ca ne-ntalnim si aici. Foloseste uploadul forumului please ;)

Mihai90 18-06-09 16:38

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
Ne cunoastem?

radu.3 18-06-09 16:52

Re: Desene
 
mda, daciaclub iti spune ceva? :D

Mihai90 18-06-09 16:53

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
Imi spune.

Mihai90 18-06-09 20:20

Re: Desene
 
https://i657.photobucket.com/albums/u...0_photo/vf.jpg

Ace Axel 23-06-09 15:02

Re: Desene
 
mai ti sa zis odata, te rog foloseste uploadul forumului. Multumesc !

Mihai90 24-06-09 20:01

Desene de mana
 
3 Attachment(s)
Cateva SKODE si un VW

Mihai90 03-07-09 12:54

OLTCIT RALIU
 
1 Attachment(s)
Undeva in BV

segundo 03-07-09 13:12

Re: Desene
 
de ce nu incerci photoshop ?

Mihai90 03-07-09 13:22

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
nu il am instalat..si nu l-am folosit niciodata..de ce ies mai bine desenele asa?

segundo 03-07-09 13:26

Re: Desene
 
in photoshop ai mai multe optiuni.. culori..
parerea mea, desenezi foarte ok, forma generala a masinilor o vezi si o desenezi.
dar in toate desenele sunt elemente care par lipite pe imagine.

Mihai90 03-07-09 13:53

CABRIO
 
1 Attachment(s)
Care din OLTCIT arata mai bine?

radu.3 03-07-09 14:02

Re: Desene
 
Niciunu :D. Renunta te rog eu la cheile alea, la frunze, etc. Cum zice segundo, par lipite pe imagine :). Iar legat de photoshop...uita-te la desenele lui mba sa vezi ce poti face cu o tableta grafica si cu ceva photoshop. ;)

Mihai90 03-07-09 14:12

OLTCIT
 
1 Attachment(s)
E mai bine asa alb negru?

segundo 03-07-09 14:14

Re: Desene
 
mai incearca si alte masini :))

Mihai90 03-07-09 15:42

Fiat-Lada
 
5 Attachment(s)
Am incercat un FIAT,in mai multe variante..sper sa va placa

Mihai90 04-07-09 10:29

DACIA 1100
 
7 Attachment(s)
Diverse DACII

Mihai90 04-07-09 11:43

Re: Desene
 
5 Attachment(s)
ARO 244

Mihai90 04-07-09 12:15

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
ARO 244

Mihai90 04-07-09 15:32

Re: Desene
 
2 Attachment(s)
imaginatie...Doubledecker romanesc

Mihai90 04-07-09 15:58

BUS
 
2 Attachment(s)
DAC ARTICULAT

Mihai90 05-07-09 13:42

IKARUS 260
 
2 Attachment(s)
Un autobuz RATB

Mihai90 06-07-09 12:43

TATRA cz
 
2 Attachment(s)
De astea ce ziceti?

Mihai90 06-07-09 22:03

audi
 
2 Attachment(s)
un audi modificat si alte cateva masinute

Mihai90 06-07-09 22:27

Re: Desene
 
2 Attachment(s)
dacii

radu.3 07-07-09 08:15

Re: Desene
 
Asa, si ce treaba are desenul cu ultimele 4 poze? Primele...niste editari...ultimele...la fel(sau credeai ca noi suntem prosti si nu ne prindem, si credem ca le`ai facut tu pe ultimele?). Repet, esti pe sectiunea Freehand. ;)

Evoluzione 10-07-09 10:27

Re: Desene
 
Cand a zis "Audi modificat si alte masinute" voia sa zica poze modificate, nu masini modificate ;)

Insa, nici eu nu vad legatura cu Freehand :oops:

skyZZo 10-07-09 10:35

Re: Desene
 
de ce nu incerci si pe foaie;)

Mihai90 02-08-09 10:46

Logan PH2
 
1 Attachment(s)
Ce ziceti?

Mihai90 02-08-09 11:17

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
DODGE

radu.3 02-08-09 11:17

Re: Desene
 
Ai facut o combinatie de culori execrabila care sta fata`n fata cu o perspectiva perfecta. Cum oare? Sa fie ceva program care`ti face conturul? Hmm grea decizie :lol::lol:.

Totusi, au disparut lupii, cheile, incendiile...e ceva.

L.E: La Logan ma refeream. La Dodge...cam aceeasi treaba, rosu cu galben sa zicem, dar cand apare si verde...:|. Si incearca sa faci conturul singur, ca nu duci pe nimeni de nas :evil:

Mihai90 02-08-09 11:19

Re: Desene
 
E ma distrez,modific desene,colorez..si expun ca sa vada si altii..

mba 02-08-09 11:54

Re: Desene
 
Quote:

Originally Posted by Mihai90 (Post 2528608)
E ma distrez,modific desene,colorez..si expun ca sa vada si altii..

da.... doar ca nu are absolut nicio legatura cu freehand'u, este doar un fel de brush primitiv...

Mihai90 02-08-09 13:48

Re: Desene
 
da,dar sunt editate de mine

radu.3 02-08-09 14:36

Re: Desene
 
Pai si brush-urile facute in PS sunt tot editate de cei care le fac.

Doar ca-s mai cu gust :lol:

Mihai90 02-08-09 14:40

Re: Desene
 
6 Attachment(s)
Alte desene,culorile imi apartin

Yoz4speed 02-08-09 15:36

Re: Desene
 
dupa cum spuneau si mnc.risty si radu.3 aici este sectiunea freehand...aici desenezi masini cum mana libera pe foaie cu creionul...

Seb4speed 03-08-09 03:21

Re: Desene
 
"culorile imi apartin" ne-am dat si noi seama :))


All times are GMT +2. The time now is 16:04.

- Copyright 2026 4Tuning