![]() |
Astra G
Opel Astra G din 2000, motor de 2 l diesel de 101 cai, neagra.
Optionale: AC, comenzi pe volan, geamuri/oglinzi electrice, tapiserie piele, incalzire in scaune, mahon :x https://img387.imageshack.us/img387/7...00012vs.th.jpg https://img387.imageshack.us/img387/6...00047jg.th.jpg https://img387.imageshack.us/img387/8...00053qt.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/1...026b1wr.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/7...023b7oc.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/7...012b1ly.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/9...017b2xu.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/8...016b2fl.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/2...015b0zi.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/1...00219da.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/5...00201zi.th.jpg https://img363.imageshack.us/img363/8...005b0sj.th.jpg |
frumoasa masinuta,,, vrei sa o lasi asa sau te gandesti sa o modifici??
|
1 Attachment(s)
asta este caroseri coupe si nu ce ai tu
|
a
va fi modificata in cursul acestui an.
dap, am gresit eu , nu e coupe e doar in 2 portiere.(si e Bertone nu Astra G)..acu poti sa stergi poza aia care se incarca in 2 minute? :D |
este Opel Astra Coupe Bertone , dacä vrei sä stii sigur.
|
Re: a
Quote:
|
1 Attachment(s)
nu e asta bertone coupe? :?
|
a
la exterior: faruri cu angel eyes si triple (amble black), jante pe 16 sau 17 depinde daca imi ating sau nu cele pe 17
https://img471.imageshack.us/img471/535/e212s2sr.th.jpg https://img471.imageshack.us/img471/9652/ccc3mc.th.jpg la interior: inele cromate pr componentele de bord si voi incerca sa pun folie (imitatie carbon peste mahon) + lumini albastre https://img471.imageshack.us/img471/3372/a21b7lj.th.jpg Motor: Chip stage 1 la Voinea (asta cred ca va fi prima modificare) mai vreau eu sa fac ceva pt interior dar nu stiu inca daca se poate: vreau sa-mi pun un Play Station 2 si un tft de plafon, insa nu stiu inca daca se poate alimenta PS2-u la masina si nici daca nu cumva e sensibil la socuri (trebuie sa ma mai documentez) |
1 Attachment(s)
poti sä pui PS2 , existä un convertor care schimbä curentul de la 12 V L 220 V . trebuie sä tragi cablu de la baterie unde vine legat. nu se intimplä nimic cu el din cauza de la socuri. jante de 17 zoll poi sä pui dacä canturile de la aripile din spate la bati inäuntru. si eu am 17 zoll. tft montat de plafon este foarte greu de fäcut , mai bine faci ca si mine si aratä mai bine
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
ps: poate au fost poze cu bertone mai sus shi io nu leam vazut sau atzi editat aman2 .. |
stie cineva mäcar ce inseamnä BERTONE ?
|
Re:
Quote:
|
nu teai gindit sä-ti bagi un IN-DASCH tft. este cea mai usoarä metodä .
|
a
adica sa pun un tft in bord, cum vrei sa-ti faci tu? la tine poate nu e periculos, dar la noi sa lasi o masina cu tft in bord (fara a-l masca cumva) e echivalent cu a scrie pe ea SPARGE_MA!!
|
bertone e editia de opel astra coupe ... e cel care a \"desenat\" masina.
aia nu e nici astra coupe ... pentru ca nu e in 2 usi ci in 3. e o astra G hatchback cu 3 usi ... in nici un caz coupe. bafta |
aratä ca un radio normal dar cind ii dai drumul iese monitorul afarä. asa ceva ca si pe poze.
https://img368.imageshack.us/img368/5...ra198if.th.jpg https://img464.imageshack.us/img464/6...ra183gk.th.jpg |
Re:
Quote:
|
dacä vrei säti modifici masina am niste poze pentru tine. sper cä te ajutä la niste idei.
https://img73.imageshack.us/img73/333...12qx5dx.th.jpghttps://img496.imageshack.us/img496/2...41xj9dx.th.jpg https://img355.imageshack.us/img355/6...74jr0gj.th.jpg https://img380.imageshack.us/img380/8476/tyty66mn.th.jpg https://img72.imageshack.us/img72/442/tyty20ou.th.jpg https://img77.imageshack.us/img77/6827/tyty18eq.th.jpg https://img72.imageshack.us/img72/1669/tyty121xm.th.jpg |
vrteau si eu pozele in format mare daca le AI PLS.
[email protected] |
asta incercam shi io mai sus
@astrasaar incearca prietene sa le incarci cu altceva |
Pozele nu apar în format mic pentru că le uploadează cu imageshack, ci pentru că aşa sunt ele... mici :lol: Şi dacă le-ar uploada pe forum tot la dimensiunile alea ar apărea.
|
pai si eu ce ziceam ... daca le are si in format mare sa mi le trimita si mie.
|
Re:
Quote:
|
6 Attachment(s)
am incercat asa
|
multam frumos de poze. sunt super
|
Re: Astra G
|
Re: Astra G
:shock: Arata super bine ! Un sfat totusi... tine-te de cuvant si acopera mahonul cu o folie imitatie de carbon. Ar arata muuuult mai bine. Nu uita sa schimbi si maciulia schimbatorului. In rest, felicitari !!!
|
Re: Astra G
Quote:
|
Re: Astra G
Ultimele modificari:
Jante Dotz Brands Hatch 16 " Cauciucuri Marangoni Zeta Linea 225/45/16 Suspensie Sport H&R Grila Kamei Faruri cu angel eyes Fk Folie carbon peste bordul de mahon mp3 Alpine 9855r Inele cromate bord + climatizare Bord cu plasma in 2 culori albastru+verde |
Re: Astra G
trebui sa recunoastem ca prinde tuningul pe o Astra. felicitarii baietii ;)
|
Re: Astra G
Super tare masina!!! Am si eu o astra G numai ca a mea este in 5 usi!!! Zimi si mie un site unde sa ma uit si eu de niste Angel Eyes!!! Mersi!!! Bafta in continuare la tuning!!!
|
Re: Astra G
frumoasa masina. zi mi si mie de unde ai luat ceasurile cu plasma.
|
Re: Astra G
farurile si plasma le-am luat de pe e-bay
|
Re: Astra G
Frumos frumos!!!;);)
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:16. |
- Copyright 2026 4Tuning