![]() |
CUMPAR JANTE
3 Attachment(s)
cumpar jante asemanatoare cu modelele de jos... nu ma intereseaza daca sunt originale sau replici, dar sa fie ori pe 15'' ori pe 16'' ....
ASTEPT OFERTE !!! |
Re: CUMPAR JANTE
up !!!
|
Re: CUMPAR JANTE
jante rondell 17'' 4x100 450 e neg esti interesat?https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/110259-vand-jante-rondell-17-4x100.html
|
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
bafta |
Re: CUMPAR JANTE
|
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
bafta... |
Re: CUMPAR JANTE
up !!!
|
Re: CUMPAR JANTE
up !!!
|
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
|
Re: CUMPAR JANTE
http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...ne-284247.html Nu cunosc vanzatorul, am vzut doar anuntul si stiam ca erai interesat...
|
Re: CUMPAR JANTE
Tare asta cu unic in romania...... :) manu eu am ce cauti tu...insa nu sunt de vanzare....tu vrei jante de williams....ale mele sunt de renault clio de grupa a....au et-l diferit si ies f mult de sub masina .
|
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
http://www.segasiauto.ro/ |
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
am vazut si eu anuntul... doar ca sunt prea mari... imi trebuie pe 14 sau pe 15 maxim... ms pt info... |
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
bafta |
Re: CUMPAR JANTE
|
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
bafta la vanzare !!! |
Re: CUMPAR JANTE
https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/113494-vand-jante-ronal-4x-100-7jx15-et-37-a.html Nu sunt ce cauti , dar sunt ideale pentru masini compacte si le poti vopsi in ce culoare vrei (de aia le si vand asa). Ronal fabrica jante OEM pentru foarte multe marci auto, inclusiv pentru toate din Germania, asa ca nu exista probleme de calitate.
|
Re: CUMPAR JANTE
Quote:
bafta la vanzare !!! |
Re: CUMPAR JANTE
iti garantez ca nu o sa gasesti jante de williams :P
pot sa iti ofer jante de R19 16V sau clio 16v Ph.1 http://s257.photobucket.com/albums/h...nt=cabrio1.jpg sau jante speedline corse http://s257.photobucket.com/albums/h...t=DSC05815.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning