cumpar jante asemanatoare cu modelele de jos... nu ma intereseaza daca sunt originale sau replici, dar sa fie ori pe 15'' ori pe 16'' ....
ASTEPT OFERTE !!!
Tare asta cu unic in romania...... manu eu am ce cauti tu...insa nu sunt de vanzare....tu vrei jante de williams....ale mele sunt de renault clio de grupa a....au et-l diferit si ies f mult de sub masina .
__________________
2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
Tare asta cu unic in romania...... manu eu am ce cauti tu...insa nu sunt de vanzare....tu vrei jante de williams....ale mele sunt de renault clio de grupa a....au et-l diferit si ies f mult de sub masina .
stiu jantele tale... sper sa am si eu cu ce ma lauda cand o sa-mi iau ceva adevarat
bafta