![]() |
tuning virtual in nfs most wanted
3 Attachment(s)
Mi-a venit ideea ca sa aratam fiecare ce masini avem in nfs... Si cred ca sunt destui care se joaca...
Incep eu cu 3 poze cu GTI-ul meu |
5 Attachment(s)
am un evo8. vreau sa spun ca sunt la 46% si masina asta rupe tot ce ii sta in cale. nu conteaza ca e porsche sau aston martin sau lambo. rupe tot. vo recomand cu incredere. am ajuns la performantza asta pt ca nu prea pun accent pe exterior. mai mult bag la motor.
|
eu abia sunt la 20% din joc
|
4 Attachment(s)
frumos mertan,eu am un Lamborghini Gallardo cu care joc,si inca cateva masini,toate le-am nimerit la Bonus Marker.Masina initiala a fost Golf GTI.Cu lambo-ul am atins 353,dar nu am facut screenshot.Eu am ajuns la 61% din joc.N-am facut inca nici un screenshot din mers.
|
na uite ca va bag si eu poze cu masinile mele...am 2..momentan :)
Un porche..:D :roll: |
unde-s pozele???
|
1 Attachment(s)
asta e din nfs underground 2.... I'm the drift king!!!!! 8) 8) 8)
|
4 Attachment(s)
GTI-ul pe la 29% din cariera + Porsche Cayman S
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Auzi la el, \"drift king\" :lol: Inseamna ca eu sunt un nimeni, ca la peste 200.000 de puncte nu-ti mai da nici un nume :lol: Sorry de offtopic ! |
6 Attachment(s)
ma bag si eu :D
|
4 Attachment(s)
astea sunt ale mele...sunt abia la 36% asa ca nu sunt inca prea \"preparate\" :)
@god2me: propun sa fie o perioada de inscrieri si dupa aia sa se faca un poll si sa se voteze cea mai reusita masina :idea: |
cand terminam fiecare jocul venim in pol cu cea mai tare masina a fiecaruia si sa vedem cine castiga...
marfa ideea |
1 Attachment(s)
astazi fac 5 zile de cand nu am mai jucat..sunt locul 9...si tot cu supra stau..rullez
|
am facut 8% din joc :) sunt pe locul 13....si asta in..hmm...2 ore :P
am un amarat de Fiat :P .. vai de mama mea :) ...pun si yo poze maine ;) .. mai avetzi si voi rabdare o saptaman 2.... ca sa termine totzi ;) sa fim catzi mai multi :) |
1 Attachment(s)
:o
|
2 Attachment(s)
Eu am terminat deja jocul :D Am jucat ca un nebun,si foarte important n-am folosit nimic (gen trainer.coduri,hacks!!!) :!:
|
1 Attachment(s)
masina mea in nfs mw (sunt abia la 36% din joc)
|
5 Attachment(s)
am si io doua mashini am un clio care faqce minuni... e o mashina ushoara mica cu care te descurci ushor... vi-o recomand tuturor iar dupa ce va face bani suficienti va puteti lua un aston martin pe care il ridicati la performante incredibile... eu am numa 68% da abia ashtept sa vad cum e mai departe...
|
2 Attachment(s)
su eu l-am terminat
mai am provocarile alea vreo 10 cele mai bune masini sunt lambo gallardo si porschele gt |
2 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
:arrow: 2
|
1 Attachment(s)
:arrow: 3
|
2 Attachment(s)
:arrow:
|
2 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
stiu ca sunt pe\"dinafara\"
cum vi se par pozele astea? avem voie sa punem si poze din astea ca sunt tot cu masinile noastre din nfs? |
nu stiu de ce a iesit turnul ala pe toate pozele :twisted:
|
ce tankuri aveti...numai masini numai sunt alea...eu deja l-am dezinstalat :lol:
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
1 Attachment(s)
recordul meu de medie a vitezei:384km/h
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
11 Attachment(s)
mai vin cu poze:
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
frumos record ;) sa imi dai si mie trainerul ala pt nos inifinit sa fac si eu un record ca tine ;)
in toate pozele in care aveai nos pornit , nivelul (linia verde din jurul vitezometrului ) era in acelasi loc ;) |
Re: tuning virtual in nfs most wanted
Si Trickz....aia nu e viteza medie...e viteza cu care treci linia de sosire...;) Numai bine!
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
bah ...stitzi ce nu mi-a placut la jocu asta ....faptul ca NU POTZI SA PUI NEOANE !!!!!
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
lasa ca poti sa pui in urmatorul...nfs carbon
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
Quote:
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
Quote:
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
Quote:
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
search-ul pe google face minuni :) ->>> http://www.ea.com/nfs/carbon/us/index.jsp
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
PS:langa titlu` apare data d 11.07.2006...adik data da ieri...WTF???pagina ii de mai de mult...cred k 1 luna...nu cred k l-o lansat...cam "no way"...zi yo :rolleyes2
|
Re: tuning virtual in nfs most wanted
m-am inshelat...fix cum credeam...:P...apare in noiembrie...bag picioru`...pan` at tot VT!!!:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:27. |
- Copyright 2026 4Tuning