Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   tuning virtual in nfs most wanted (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/10183-tuning-virtual-nfs-most-wanted.html)

god2me 24-11-05 22:16

tuning virtual in nfs most wanted
 
3 Attachment(s)
Mi-a venit ideea ca sa aratam fiecare ce masini avem in nfs... Si cred ca sunt destui care se joaca...

Incep eu cu 3 poze cu GTI-ul meu

mertan 24-11-05 22:47

5 Attachment(s)
am un evo8. vreau sa spun ca sunt la 46% si masina asta rupe tot ce ii sta in cale. nu conteaza ca e porsche sau aston martin sau lambo. rupe tot. vo recomand cu incredere. am ajuns la performantza asta pt ca nu prea pun accent pe exterior. mai mult bag la motor.

god2me 24-11-05 23:01

eu abia sunt la 20% din joc

mtg 24-11-05 23:05

4 Attachment(s)
frumos mertan,eu am un Lamborghini Gallardo cu care joc,si inca cateva masini,toate le-am nimerit la Bonus Marker.Masina initiala a fost Golf GTI.Cu lambo-ul am atins 353,dar nu am facut screenshot.Eu am ajuns la 61% din joc.N-am facut inca nici un screenshot din mers.

crasmareanu_2oo5 24-11-05 23:08

na uite ca va bag si eu poze cu masinile mele...am 2..momentan :)


Un porche..:D :roll:

mtg 24-11-05 23:13

unde-s pozele???

god2me 25-11-05 04:15

1 Attachment(s)
asta e din nfs underground 2.... I'm the drift king!!!!! 8) 8) 8)

god2me 25-11-05 04:18

4 Attachment(s)
GTI-ul pe la 29% din cariera + Porsche Cayman S

mertan 25-11-05 08:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"god2me\"
asta e din nfs underground 2.... I'm the drift king!!!!! 8) 8) 8)

si dupa print screen asta urma accidentu??? bufffffff. ai pierdut 160.000 de punct. arunci calculatorul pe geam. te impusti in capo si gata. s-a terminat jocu.

Gabi 25-11-05 09:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"god2me\"
asta e din nfs underground 2.... I'm the drift king!!!!! 8) 8) 8)

Ia Golfu' IV, fa un drift de 250.000 si mai discutam :lol:

Auzi la el, \"drift king\" :lol:

Inseamna ca eu sunt un nimeni, ca la peste 200.000 de puncte nu-ti mai da nici un nume :lol:

Sorry de offtopic !

Zerofast 25-11-05 10:08

6 Attachment(s)
ma bag si eu :D

metal_militia 25-11-05 11:13

4 Attachment(s)
astea sunt ale mele...sunt abia la 36% asa ca nu sunt inca prea \"preparate\" :)
@god2me: propun sa fie o perioada de inscrieri si dupa aia sa se faca un poll si sa se voteze cea mai reusita masina :idea:

god2me 25-11-05 14:18

cand terminam fiecare jocul venim in pol cu cea mai tare masina a fiecaruia si sa vedem cine castiga...

marfa ideea

Skillzu 25-11-05 17:07

1 Attachment(s)
astazi fac 5 zile de cand nu am mai jucat..sunt locul 9...si tot cu supra stau..rullez

blowwind 25-11-05 19:17

am facut 8% din joc :) sunt pe locul 13....si asta in..hmm...2 ore :P
am un amarat de Fiat :P .. vai de mama mea :) ...pun si yo poze maine ;) .. mai avetzi si voi rabdare o saptaman 2.... ca sa termine totzi ;) sa fim catzi mai multi :)

Kolegosu' 25-11-05 20:20

1 Attachment(s)
:o

mtg 25-11-05 21:41

2 Attachment(s)
Eu am terminat deja jocul :D Am jucat ca un nebun,si foarte important n-am folosit nimic (gen trainer.coduri,hacks!!!) :!:

ra2 26-11-05 10:30

1 Attachment(s)
masina mea in nfs mw (sunt abia la 36% din joc)

bennygalea 29-11-05 21:13

5 Attachment(s)
am si io doua mashini am un clio care faqce minuni... e o mashina ushoara mica cu care te descurci ushor... vi-o recomand tuturor iar dupa ce va face bani suficienti va puteti lua un aston martin pe care il ridicati la performante incredibile... eu am numa 68% da abia ashtept sa vad cum e mai departe...

BMWfan 28-02-06 10:08

2 Attachment(s)
su eu l-am terminat
mai am provocarile alea vreo 10
cele mai bune masini sunt lambo gallardo si porschele gt

BMWfan 28-02-06 10:09

2 Attachment(s)
:arrow:

BMWfan 28-02-06 10:10

3 Attachment(s)
:arrow: 2

BMWfan 28-02-06 10:11

1 Attachment(s)
:arrow: 3

BMWfan 28-02-06 10:12

2 Attachment(s)
:arrow:

BMWfan 28-02-06 10:13

2 Attachment(s)
:arrow:

BMWfan 01-03-06 19:41

3 Attachment(s)
stiu ca sunt pe\"dinafara\"
cum vi se par pozele astea?
avem voie sa punem si poze din astea ca sunt tot cu masinile noastre din nfs?

BMWfan 01-03-06 19:42

nu stiu de ce a iesit turnul ala pe toate pozele :twisted:

ra2 01-03-06 20:45

ce tankuri aveti...numai masini numai sunt alea...eu deja l-am dezinstalat :lol:

Trickz 09-05-06 21:03

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
1 Attachment(s)
recordul meu de medie a vitezei:384km/h

Trickz 09-05-06 21:15

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
11 Attachment(s)
mai vin cu poze:

shantzu 11-05-06 18:58

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
frumos record ;) sa imi dai si mie trainerul ala pt nos inifinit sa fac si eu un record ca tine ;)
in toate pozele in care aveai nos pornit , nivelul (linia verde din jurul vitezometrului ) era in acelasi loc ;)

SUN 05-07-06 17:32

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
Si Trickz....aia nu e viteza medie...e viteza cu care treci linia de sosire...;) Numai bine!

Most_Wanted 11-07-06 23:37

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
bah ...stitzi ce nu mi-a placut la jocu asta ....faptul ca NU POTZI SA PUI NEOANE !!!!!

Yackone 12-07-06 01:59

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
lasa ca poti sa pui in urmatorul...nfs carbon

Oxide 12-07-06 10:32

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
Quote:

Originally Posted by Yackone
lasa ca poti sa pui in urmatorul...nfs carbon

wai...de abia ashtept sa iasa...exotic cars+import cars+muscle cars....o sa fie rupere!!!:)

ra2 12-07-06 10:37

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
Quote:

Originally Posted by Oxide
wai...de abia ashtept sa iasa...exotic cars+import cars+muscle cars....o sa fie rupere!!!:)

da knd apare? si ce calc iti trb ca sa iti mearga...stie cineva?:rolleyes2

Oxide 12-07-06 10:42

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
Quote:

Originally Posted by ra2
da knd apare? si ce calc iti trb ca sa iti mearga...stie cineva?:rolleyes2

uite aici o pag....http://games.tiscali.cz/previews/nfs.../index.asp.... sincer...nu intzeleg nimik...:lol:

sandrin 12-07-06 10:47

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
search-ul pe google face minuni :) ->>> http://www.ea.com/nfs/carbon/us/index.jsp

Oxide 12-07-06 10:49

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
PS:langa titlu` apare data d 11.07.2006...adik data da ieri...WTF???pagina ii de mai de mult...cred k 1 luna...nu cred k l-o lansat...cam "no way"...zi yo :rolleyes2

Oxide 12-07-06 10:56

Re: tuning virtual in nfs most wanted
 
m-am inshelat...fix cum credeam...:P...apare in noiembrie...bag picioru`...pan` at tot VT!!!:)


All times are GMT +2. The time now is 09:27.

- Copyright 2026 4Tuning