![]() |
Simulator de drag online
http://www.nittotire.com/extras.asp
nu l-am testat dar suna bine o sa-l downoloadez si eu cand am timp |
hmmm...suna interesant...hai ca il downloadez ..s.a vad cum e
|
ma bag si eu la dld :)
|
l`a jucat cineva>??
|
E MEGA TARE JOCUL !!!
SUPER REAL GRAFICA SUPER ACCEPTABILA !! O GRAMADA DE ... POSIBILITATI ! TEAM`uri .. btw , deja am facut unu :D SI TOT ASA GENIAL JOCUL ! |
Mie imi zice ca momentan nu mai pot sa ma inscriu :cry:
|
Hai ma nu joaca nimeni ?!
ce naiba .. |
1 Attachment(s)
Deci... ca sa downloadezi jocu', intrii la www.nitto1320.com, da ? De la www.nitto1320.com downloadezi fisierul 1320v151S.zip, da? Dupa ce downloadez arhiva, de ce-mi da mesaju' ala din imaginea atasata?! :evil:
Deci... Santos, joaca-l tu ma :evil: |
Re:
Quote:
|
intrebare: cum pm faci bani la jocu asta?! :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
Arata kalumea joc [ptr inceput...........spuneti-mi si mie cand dai sa te intreci cu calc cum conduci?pls :oops: :oops: :oops:
|
1 Attachment(s)
Va rog frumos explicati-mi si mie ce inseamna asta :evil: :evil:
|
BTW: imi merge si mie, finally :roll: |
EvLSant0s_MR este userul meu , astept provocari :D
de la 100 de dolari in SUS .... provocarile am facut si un team , cine vrea sa intre sa le rupem capu alora se cheama MR ROMANIA deoarece Midnight Racers era luat , si tot asa :) ca sa faci bani , te dai cu computeru , n-ai ce sa pierzi , decat sa castigi cate-o suta de para sau 800 daca te dai la cup ... bracket va sugerez sa bagati 15.75 ... daca veti civic`u stock .. si usor usor incepe sa se miste treaba am dus civicu in 170 de cp .. and still countin` .. :) haideti ,ziceti usere :D ca va provoc eu .. :) madskillz te astept in team ;) gabi la fel .. everybody :) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:00. |
- Copyright 2026 4Tuning