Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

200SX 05-11-05 21:08

Simulator de drag online
 
http://www.nittotire.com/extras.asp

nu l-am testat dar suna bine o sa-l downoloadez si eu cand am timp

LKS 05-11-05 22:02

hmmm...suna interesant...hai ca il downloadez ..s.a vad cum e

Mustang 05-11-05 22:45

ma bag si eu la dld :)

mike20 06-11-05 13:48

l`a jucat cineva>??

EvLSant0S 06-11-05 15:22

E MEGA TARE JOCUL !!!
SUPER REAL
GRAFICA SUPER ACCEPTABILA !!
O GRAMADA DE ... POSIBILITATI !
TEAM`uri ..
btw , deja am facut unu :D
SI TOT ASA
GENIAL JOCUL !

Skma 06-11-05 15:57

Mie imi zice ca momentan nu mai pot sa ma inscriu :cry:

EvLSant0S 06-11-05 18:28

Hai ma nu joaca nimeni ?!
ce naiba ..

Gabi 06-11-05 18:39

1 Attachment(s)
Deci... ca sa downloadezi jocu', intrii la www.nitto1320.com, da ? De la www.nitto1320.com downloadezi fisierul 1320v151S.zip, da? Dupa ce downloadez arhiva, de ce-mi da mesaju' ala din imaginea atasata?! :evil:

Deci... Santos, joaca-l tu ma :evil:

SpeedeR 06-11-05 18:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Joaca-l tu ma :evil:

mare e coruptia asta... a ajuns pana si in simulatoarele de drag :D :D :D

SpeedeR 06-11-05 19:13

intrebare: cum pm faci bani la jocu asta?! :lol: :lol:

Adryx 06-11-05 20:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
intrebare: cum pm faci bani la jocu asta?! :lol: :lol:

Race Track --- Computer Challenge (Race against the computer for prize money). Sau Online Challenge :)

Evo007 06-11-05 22:28

Arata kalumea joc [ptr inceput...........spuneti-mi si mie cand dai sa te intreci cu calc cum conduci?pls :oops: :oops: :oops:

Skma 06-11-05 22:30

1 Attachment(s)
Va rog frumos explicati-mi si mie ce inseamna asta :evil: :evil:

Gabi 06-11-05 22:36

  • GAME FULL
    NO NEW ACCOUNTS AT THIS POINT!
Try later :)

BTW: imi merge si mie, finally :roll:

EvLSant0S 06-11-05 22:54

EvLSant0s_MR este userul meu , astept provocari :D
de la 100 de dolari in SUS .... provocarile
am facut si un team , cine vrea sa intre sa le rupem capu alora se cheama MR ROMANIA deoarece Midnight Racers era luat , si tot asa :)
ca sa faci bani , te dai cu computeru , n-ai ce sa pierzi , decat sa castigi cate-o suta de para sau 800 daca te dai la cup ...
bracket va sugerez sa bagati 15.75 ... daca veti civic`u stock ..
si usor usor incepe sa se miste treaba
am dus civicu in 170 de cp .. and still countin` .. :)
haideti ,ziceti usere :D
ca va provoc eu .. :)
madskillz te astept in team ;)
gabi la fel ..
everybody :)


All times are GMT +2. The time now is 08:00.

- Copyright 2026 4Tuning