Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   masina poporului :P (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/8055-masina-poporului.html)

steaua23 12-09-05 23:42

masina poporului :P
 
3 Attachment(s)
dacia ... berlina ... astea sunt pozele care le am ... cred ca nu era versiunea finala ... in fine

bodyspeed 13-09-05 20:37

arata ......ok dar ii mai lipsesc niste ploape impreuna cu grila din fata. poate o sa arate mai bine :D astept versiunea finala

Skillzu 13-09-05 22:43

stiu pozele cu masina asta.o dacie finutza.una dintre putinele care arata bine.

biatch 13-09-05 23:15

Arata, zic eu, chiar mai bine daca o vezi live. Acum 2 saptamani am vazut-o intamplator la mine in oras...

DragutZa... foc! :wink:

J.D 14-09-05 00:04

Re:
 
Chiar ca una din foarte putinele berline care arata bine.

teddy 14-09-05 10:12

bine ca n-ai facut vreo taranie gen faruri de golf 4 (am vazut asta pe cel putin 3 dacii 'smechere' lol) arata bine, congrats

steaua23 14-09-05 10:19

hmh ... nu e masina mea, dak asta ati inteles ... eu doar am postat pozele pentru ca am ramas impresionat. arata chiar bine.
ps: dak mai are cineva poze sa le puna pls.

Morro 14-09-05 11:07

uau ... o dacie care arata bine ... nice :)

SHOGUN-A8 14-09-05 11:12

Arata ea bine...dar spatele nu are nici o treaba cu tuningul.

Gratzian 14-09-05 12:30

chiar nu ati vazut modul in care se posteaza topicuri la sectiunea asta?

TM-84-DMX 14-09-05 22:39

e din timisoara masina asta o cunsoc sunt 2 identice :D Asta cred ca are motor renault turbo si alea-alea ...

cioli17 14-09-05 23:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"biatch\"
Arata, zic eu, chiar mai bine daca o vezi live. Acum 2 saptamani am vazut-o intamplator la mine in oras...

DragutZa... foc! :wink:

in ce oras locuiesti ? esti sigur ?

masina este al unui prieten de al meu

are motor de 1.4 de renault , nu merge super mega tare dar e ok fata de motorul de dacie

cred ca e de vanzare :)

cc13 15-09-05 08:24

bravo
 
cred ca este una din putinele dacii care chiar arata foarte bine!!!
imi place!!!

bodyspeed 17-09-05 17:00

1 Attachment(s)
am vazut si eu o dacie nu e asa de tare dar ai sa o arat
nu e chiar reusita vopseaua mergea una mai misto dar poate o revopseste
oricum e inca in lucru cred

biatch 17-09-05 17:16

cioli: intreaba-l daca a fost prin sud :) Craiova, mai exact :)


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning