![]() |
VW Vento
2 Attachment(s)
inscris ro febr 2010, 2x airbag,varianta abs, servo, trapa electrica, cd-playerlg + 4 boxe, suspensie sport fk, evacuare sport remus, tuning, scaune reglabile si pe inaltime, folie geamuri omologata rar, merita vazuta. id mess: tylly_dany 2350 euro
|
Re: wv vento tuning abs
accept schimburi si cu matiz si alte marci din aceeasi categorie + diferenta
|
Re: wv vento tuning abs
valabil
|
Re: VW Vento
din ce an este si ce motor are ca nu vad specificat nicaieri !
|
Re: VW Vento
94, 1.8 varianta abs 90 cp din fabrica. acum are 116 cp, merge impecabil
|
Re: VW Vento
Quote:
|
Re: VW Vento
resoftare...
|
Re: VW Vento
upppppppp
|
Re: VW Vento
salut daca te intereseaza ,, masina mea in 15 ma duc sa platesc taxa si sa scot numere ,deci ii inmatriculat merge impecabil .
https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...a-project.html |
Re: VW Vento
Motorul aspirat prin resoftare ajunge la max 10cp ,maxim,....deci la tine daca atinge 100cp dar nu cred pt ca masina are f multi ani d cand e fabricata si motorul e f batran ,succes la vanzare
|
Re: VW Vento
nu ma contrazic cu nimeni, cine e curios ca unele persoane, am scris si mai sus ca accept orice test, nu vorbesc aici ca sa treaca timpul si nici nu ma grabesc sa vand masina ca nu ma supara cu nimik, chiar e beton, motorul e refacut total anul trecut in Germania, am carte service.
|
Re: VW Vento
se poate inchide, nu se mai vinde
|
Re: VW Vento
revine la vanzare, anunt valabil, merita vazuta
|
Re: VW Vento
uppppppp, accept variante
|
Re: VW Vento
uppppppp,variante in special diesel...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:06. |
- Copyright 2026 4Tuning