Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand VW Vento (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/218921-vw-vento.html)

dany_dany 06-11-10 09:41

VW Vento
 
2 Attachment(s)
inscris ro febr 2010, 2x airbag,varianta abs, servo, trapa electrica, cd-playerlg + 4 boxe, suspensie sport fk, evacuare sport remus, tuning, scaune reglabile si pe inaltime, folie geamuri omologata rar, merita vazuta. id mess: tylly_dany 2350 euro

dany_dany 06-11-10 09:44

Re: wv vento tuning abs
 
accept schimburi si cu matiz si alte marci din aceeasi categorie + diferenta

dany_dany 10-11-10 15:13

Re: wv vento tuning abs
 
valabil

Ferdy 11-11-10 23:29

Re: VW Vento
 
din ce an este si ce motor are ca nu vad specificat nicaieri !

dany_dany 12-11-10 08:37

Re: VW Vento
 
94, 1.8 varianta abs 90 cp din fabrica. acum are 116 cp, merge impecabil

trafy-vr6 12-11-10 10:46

Re: VW Vento
 
Quote:

Originally Posted by dany_dany (Post 3805766)
94, 1.8 varianta abs 90 cp din fabrica. acum are 116 cp, merge impecabil

scuza-ma ca te intreb, dar de unde 116?

dany_dany 12-11-10 12:26

Re: VW Vento
 
resoftare...

dany_dany 14-11-10 09:48

Re: VW Vento
 
upppppppp

Subawooo 14-11-10 18:25

Re: VW Vento
 
salut daca te intereseaza ,, masina mea in 15 ma duc sa platesc taxa si sa scot numere ,deci ii inmatriculat merge impecabil .


https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...a-project.html

idm_vw 14-11-10 18:48

Re: VW Vento
 
Motorul aspirat prin resoftare ajunge la max 10cp ,maxim,....deci la tine daca atinge 100cp dar nu cred pt ca masina are f multi ani d cand e fabricata si motorul e f batran ,succes la vanzare

dany_dany 14-11-10 19:45

Re: VW Vento
 
nu ma contrazic cu nimeni, cine e curios ca unele persoane, am scris si mai sus ca accept orice test, nu vorbesc aici ca sa treaca timpul si nici nu ma grabesc sa vand masina ca nu ma supara cu nimik, chiar e beton, motorul e refacut total anul trecut in Germania, am carte service.

dany_dany 18-11-10 18:04

Re: VW Vento
 
se poate inchide, nu se mai vinde

dany_dany 24-11-10 14:13

Re: VW Vento
 
revine la vanzare, anunt valabil, merita vazuta

dany_dany 26-11-10 15:21

Re: VW Vento
 
uppppppp, accept variante

dany_dany 29-11-10 11:35

Re: VW Vento
 
uppppppp,variante in special diesel...


All times are GMT +2. The time now is 12:06.

- Copyright 2026 4Tuning