Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   Partea a doua a intalnirii (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1501-partea-doua-intalnirii.html)

zip 11-07-04 01:11

Partea a doua a intalnirii
 
super tare a fost aceasta intalnire...cel putzin faza cu narghileaua...femeile care dansau pt mine...alea 2 de ultima data care ma pipaiau...stateau d vorba cu mine...berea...shi nu in ultimul rand voi...nu cred k o sa uit niciodata... :D :D :D

A FOST SUPER TARE...da sa nu uitam tipa aia care dansa pt mine shi eu m-am infipt la curu ei :lol: :lol: :lol: (shi voi bulangiilor......radeatzi d mine....huuuuuaaaaa) :P :P :P

aicad 11-07-04 01:13

zip nu-ti lipseshte ceva ? cred ca ti-ai uitat shapca pe masa... :(

zip 11-07-04 01:15

aaa....da i`ve forgot.... :oops: e la tine?

aicad 11-07-04 01:16

offtopic: mdea 250.000 si ti-o dau inapoi

zip 11-07-04 01:22

lol...u tre sa-mi dai sapca shi 250 000...k sa nu ramai fara masina :P :P :P

EvLSant0S 11-07-04 10:43

1 Attachment(s)
hhaha:) super faza,cea fostdupa ce-am filmat :) Gabi il intreaba pe lautaru asta...in timp ce ala canta\"De cine ti-e dor ma\"?? si ala ii zice

\"De tine si simt ca mor\" :) :) muream de ras la faza aia :) :) :)

BoSsuL3TZ 11-07-04 12:34

tare ! :lol: sau faza cand i-am spus ca e ziua lu Gabi si ca casunat pe el hahahahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: sau cand a inceput Gabi sa-i zica sa cante in tziganeasca hehahahahhehheheha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :peace:

Santose.. baga si tu filmuletzu ala cand am derapat la plecare :P :lol:

Al3xius 11-07-04 13:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
hhaha:) super faza,cea fostdupa ce-am filmat :) Gabi il intreaba pe lautaru asta...in timp ce ala canta\"De cine ti-e dor ma\"?? si ala ii zice

\"De tine si simt ca mor\" :) :) muream de ras la faza aia :) :) :)


a fost mortala fazaaaaaaaaa!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Gabi si cu tiganii de pe la bucuresti se iubeste ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SpeedeR 11-07-04 20:01

daaaaaa.... a fost tare rau....

va dati seama ce ar iesi dak am sta p la munte cateva zile?!!?!?!?!

am avea destule subiecte de discutat pt o luna!!!!!!!

hai sa ne pregatim de acum!!!!!

Al3xius 12-07-04 00:14

esti nebun ? pai mai facem 2 forumuri cat asta daca stam o saptamana acolo ! :lol: :lol: :lol:

SpeedeR 12-07-04 00:24

pai asta ar fi belea!!!!

si dk vin mai multi..... nici nu vreau sami imaginez!!! :twisted: :twisted: :twisted:


facem intalnirea sau nu?!

BoSsuL3TZ 12-07-04 10:46

JE nu pot pana pe 22 august.. :( am un examen final..

Al3xius 12-07-04 10:58

pai era vb pentru septembrie !


bafta la examen !

Gabi 12-07-04 21:34

:lol:

La Snagov a fost cum a fost, da' sa-l fi vazut pe zip la terasa, cand a fumat de 2 ori narghilea si se drogase. Avea ochii injectati si venele umflate.

Bagami-as, trebuia sa fumez si eu ma :(

SpeedeR 12-07-04 21:41

zip e pasha mey....

ce stiti voi.... :D

hai k sar putea sa vin in craiova dupa 25... vrea cineva sa vina?! ne combinam la gazolina?! :)


vin cu banane pt baieti !!!


All times are GMT +2. The time now is 23:10.

- Copyright 2026 4Tuning