Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Skillzu 10-11-05 22:51

boss...eu stiu k atunci cand faci un motor turbo...il decomprimi....deci l aturbo e sigur decomprimate pistoanele...dar la supercharger nu stiu.si nu sunt mult mia bune supercharger......te poti folosii de ele la o turatie mai mica....deci poate la plecare e mia bine un pic...dar sincer...28 boost.....stii cum urca de pe la 55000 de ture sau cand ajunge turbo la max?chiar si cu a6-a imi urca super bine in ture....oricum 1-2-3-4 abia apuc sa le vad....


ps:vezi k fiecare piesa are specificatii...deci vezi la pistoane ce scrie....

Zerofast 11-11-05 07:19

am un mustang si nu merge sa-i pun turbo de ce :x

Evo007 11-11-05 12:59

yo am turbo si sunt ff multumit....nu am incercat super...
Apropo vreau si yo in team ........am o honda de vreo 500hp
Mai tre sa ii iau magic boxu da nu am bani momentat
SStie cineva cum sa il seteze

mike20 11-11-05 13:33

nush ce sa mai fac..abia reusesc sa mai castig..am timpi prea buni...si nu pot sa ma incadrez la bracket time :(

Mr.Nice 11-11-05 14:09

Fratilor i need help
Am pus pe honda civic aia si hatchback, tot sa moara fanta, dar mai mult de 350 de cai n-am, ce plm sa schimb sau sa pun pe ea?

baghy83 11-11-05 14:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
Fratilor i need help
Am pus pe honda civic aia si hatchback, tot sa moara fanta, dar mai mult de 350 de cai n-am, ce plm sa schimb sau sa pun pe ea?

vezi ca unele piese daca le montezi scot altele deja montate.eu am pus serpi si dupa am pus turbo si a trebuit sa demontez turbo.eu am vreo 400 de cai cu turbo stage 3 injectoare,pompa de benzina,admisie,bujii,fise etc

Mr.Nice 11-11-05 15:26

Ne dam?
Useru meu e Moxx

Evo007 11-11-05 16:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
Ne dam?
Useru meu e Moxx

Sigur.....da nu te gasesc..prob nu esti online
T`astept -=evo007=-

SpeedeR 11-11-05 17:56

care imi imprumuta 20.000?! :D

mike20 11-11-05 20:52

cine imi da bani sa cumpar o cutie?k am rupto din cauza la turbo..imi merg doar primele 3 trepte :cry:

baghy83 11-11-05 23:55

naiba m-a pus sa imi iau cutie noua.am dat si 1500 pe ea si am inceput sa umblu la rapoarte si mi s-a dus motorul.acum fara nos nici de pe loc nu plec.care se are cu rapoartele?dar sa stie.am un civic de vreo 500 de cai putere.

Skillzu 12-11-05 00:56

va spun eu..tre sa fiti prea meserias k sa va jucati kluema cu rapoartele....adugati si treapta a6-a si micsorati raportul final(adik mariti acolo cifrele...) pana va convine.ps 6-a sa fie apropiata de a 5-a k valoare...un pic mai lunga....daca nu stiti rapoartele stock sunt pe pagina anterioara scrise de mine....

baghy83 12-11-05 01:31

am un civic cu 20 de mii de dolari tuning pe ea la vreo 550 cai putere i-am pus tot in afara de suspensii si chiuloasa modificata.stie careva daca o vand cat iau pe ea?18500 cat e una stock sau mai mult

Skillzu 12-11-05 15:33

iei mai mult.....incearca sa o vinzi si vezi cat iei pe ea...(stai linistit k fara alta masina nu ai cum sa o vinzi)

ps:vorbeati de timpi de reactie:sunt curios care face mai ibne k mine:0.501 :lol: :twisted: (a fost la nimereala ,recunosc)

SpeedeR 12-11-05 17:48

vand rapoarte super bune pt cutia d civic :D
doar 10.000 coco :D :D :D


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning