![]() |
Re: dacia mea proprie si personala
se simte vreo diferentza cu barile de rigidizare? in rest dekt felicitari
|
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
|
Re: dacia mea proprie si personala
1 Attachment(s)
:oops: gata am rezolvat problema! :shock: wow ce bine arata!
p.s: ce nu stitzi de gluma?! :lol: |
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
e piesa acum :))) |
Re: dacia mea proprie si personala
Nu vinzi alcel cauciuc de opel de sub bara ta fata?... :)
|
Re: dacia mea proprie si personala
frate. da prelungirea aia la capota de ce e aiurea? nu e facuta egal...in stanga e bine facuta dar in dreapta e praffff:)
|
Re: dacia mea proprie si personala
BBI , masina cu personalitate :)) porneste numai cand are chef de plimbare !:rolleyes2
|
Re: dacia mea proprie si personala
nice imi place cum a iesit! am sa-ti copiii ideea si am sa scot si eu pe fata manerul si o las doar in 1 :D:D imi palce badboy lookul de pe capota:D:D:D:evil::twisted:keep up the good work
|
Re: dacia mea proprie si personala
Cresd ca ai vazut si tu acum cum stau lucrurile cu restaurarea.Masina mea cu "aranjamentul"facut de tine arata de 1000 ori mai bine.In primul rand trebuia sa scoti si manerul pe fata stg.,capota a iesit dezastruos,trebuia sa vopsesti compartimentul motor,de grila nu mai zic,poate nu ai avut timp sa o termini.Capota daca ai vazut ca nu se aseaza trebuia sa nu o pui si sa o vopsesti.Nu vreau sa iei in nume de rau aceste retusuri dar ma enerveaza cei ce rad da masinile altora si nu se uita la ale lor .Se simte vreo diferenta cu bara de rigidizare???In rest numai bine si bafta cu retusurile.Am vazut ca aveai un post in care cautai carb dublu corp.La noi e un centru de dezemembrari dacia si gasesti acolo(la Luica langa turn).Bafta
|
Re: dacia mea proprie si personala
ms frumos...am facut rost de un dublu corp nou la banutzi foarte putini! ;)
manerul de pe fatza nu l-am mai scos ca a picat un ceva de la alarma care nu se poate face si deci am eliminat alarma! in lipsa ei nu puteam deschide usa! p.s: ai si tu dreptate la faza cu restaurarea! :D |
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
|
Re: dacia mea proprie si personala
4 Attachment(s)
masina este de vanzare! pret 5000 lei negociabil!
se mai pot pune multe articole gen tuning pe ea(tamburi 4 prezoane, motor 1.4 turbo,alta mecanica fatza) pentru cine e dispus sa plateasca suplimentar! p.s: rog "prietenii" sa se abtina de la comentarii aiurea! |
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
misto masina ! uratul ala de langa ea o strica :D |
Re: dacia mea proprie si personala
1 Attachment(s)
o sa ma ucida babulinu pt gestul asta... dar ii dau pedala cu gpz-u si nu ma prinde
se da bonus la masina si un melc... nici el nu stie ca il are acolo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))) st curios deunde mama dreaq a rasarit tocmai acolo lighioana :)))) hahahahah cre ca e din vremea dinozaurilor si a ramas samantza intr-o roca de minereu de fier pe care il topira romanii sa faca dacia :))))) se face o supitza de melc de nota 10, sau cum zice francezu les escargots |
Re: dacia mea proprie si personala
BBI este unic ! are si 1 MELC putere :D asta era secretu' ? pentru demaraj mai mare ? :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning