Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   dacia mea proprie si personala (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/36787-dacia-mea-proprie-personala.html)

camatarunutu 11-01-09 17:55

Re: dacia mea proprie si personala
 
se simte vreo diferentza cu barile de rigidizare? in rest dekt felicitari

madutz2006 11-01-09 18:01

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by AG 80 BBI (Post 1973350)
pun un semn nike acolo in coltz sa nu se ami vada unde nu e lucrata bine! :) sau unu mare peste toata! b)

s-ar asorta perfect !!!! :)))

AG 80 BBI 11-01-09 18:17

Re: dacia mea proprie si personala
 
1 Attachment(s)
:oops: gata am rezolvat problema! :shock: wow ce bine arata!

p.s: ce nu stitzi de gluma?! :lol:

madutz2006 11-01-09 18:55

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by AG 80 BBI (Post 1973481)
:oops: gata am rezolvat problema! :shock: wow ce bine arata!

p.s: ce nu stitzi de gluma?! :lol:



e piesa acum :)))

CocoT 28 11-01-09 20:28

Re: dacia mea proprie si personala
 
Nu vinzi alcel cauciuc de opel de sub bara ta fata?... :)

trafy-vr6 03-02-09 22:17

Re: dacia mea proprie si personala
 
frate. da prelungirea aia la capota de ce e aiurea? nu e facuta egal...in stanga e bine facuta dar in dreapta e praffff:)

wi7ardro 04-02-09 19:04

Re: dacia mea proprie si personala
 
BBI , masina cu personalitate :)) porneste numai cand are chef de plimbare !:rolleyes2

bz_22_fxf 05-02-09 00:56

Re: dacia mea proprie si personala
 
nice imi place cum a iesit! am sa-ti copiii ideea si am sa scot si eu pe fata manerul si o las doar in 1 :D:D imi palce badboy lookul de pe capota:D:D:D:evil::twisted:keep up the good work

eugen_pustiu 27-03-09 05:04

Re: dacia mea proprie si personala
 
Cresd ca ai vazut si tu acum cum stau lucrurile cu restaurarea.Masina mea cu "aranjamentul"facut de tine arata de 1000 ori mai bine.In primul rand trebuia sa scoti si manerul pe fata stg.,capota a iesit dezastruos,trebuia sa vopsesti compartimentul motor,de grila nu mai zic,poate nu ai avut timp sa o termini.Capota daca ai vazut ca nu se aseaza trebuia sa nu o pui si sa o vopsesti.Nu vreau sa iei in nume de rau aceste retusuri dar ma enerveaza cei ce rad da masinile altora si nu se uita la ale lor .Se simte vreo diferenta cu bara de rigidizare???In rest numai bine si bafta cu retusurile.Am vazut ca aveai un post in care cautai carb dublu corp.La noi e un centru de dezemembrari dacia si gasesti acolo(la Luica langa turn).Bafta

AG 80 BBI 27-03-09 09:52

Re: dacia mea proprie si personala
 
ms frumos...am facut rost de un dublu corp nou la banutzi foarte putini! ;)
manerul de pe fatza nu l-am mai scos ca a picat un ceva de la alarma care nu se poate face si deci am eliminat alarma! in lipsa ei nu puteam deschide usa!

p.s: ai si tu dreptate la faza cu restaurarea! :D

eugen_pustiu 27-03-09 19:08

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by AG 80 BBI (Post 2187939)
ms frumos...am facut rost de un dublu corp nou la banutzi foarte putini! ;)
manerul de pe fatza nu l-am mai scos ca a picat un ceva de la alarma care nu se poate face si deci am eliminat alarma! in lipsa ei nu puteam deschide usa!

p.s: ai si tu dreptate la faza cu restaurarea! :D

Ma bucur ca ne intelegem;)

AG 80 BBI 27-04-09 23:15

Re: dacia mea proprie si personala
 
4 Attachment(s)
masina este de vanzare! pret 5000 lei negociabil!
se mai pot pune multe articole gen tuning pe ea(tamburi 4 prezoane, motor 1.4 turbo,alta mecanica fatza) pentru cine e dispus sa plateasca suplimentar!

p.s: rog "prietenii" sa se abtina de la comentarii aiurea!

wi7ardro 27-04-09 23:39

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by AG 80 BBI (Post 2271863)
masina este de vanzare! pret 5000 lei negociabil!
se mai pot pune multe articole gen tuning pe ea(tamburi 4 prezoane, motor 1.4 turbo,alta mecanica fatza) pentru cine e dispus sa plateasca suplimentar!

p.s: rog "prietenii" sa se abtina de la comentarii aiurea!


misto masina ! uratul ala de langa ea o strica :D

aborigenu 27-04-09 23:45

Re: dacia mea proprie si personala
 
1 Attachment(s)
o sa ma ucida babulinu pt gestul asta... dar ii dau pedala cu gpz-u si nu ma prinde
se da bonus la masina si un melc... nici el nu stie ca il are acolo :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))) st curios deunde mama dreaq a rasarit tocmai acolo lighioana :)))) hahahahah cre ca e din vremea dinozaurilor si a ramas samantza intr-o roca de minereu de fier pe care il topira romanii sa faca dacia :)))))

se face o supitza de melc de nota 10, sau cum zice francezu les escargots

wi7ardro 27-04-09 23:49

Re: dacia mea proprie si personala
 
BBI este unic ! are si 1 MELC putere :D asta era secretu' ? pentru demaraj mai mare ? :D


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning