Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LifeStyle & (I)legale & intalniri (https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle-and-legale-and-intalniri.html)
-   -   Herastrau (https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle-and-legale-and-intalniri/315-herastrau.html)

Hondarul 31-05-04 21:40

Stie tot romanul ca nu e un capat de lume ca am zis ca vine omul cu Sierra. :P :P :P De ce draqu s-a mai deschis topicul asta despre Herastrau mah ?? Hai sa lasam la o parte tot legat de curse si sa postam numai la Bazar, Femei si Divertisment...

Ce sa-i faci, asta este... Antipatiile isi fac simtita prezenta.

O gasca unita in H ??? Mai Santose, trezeste-te... Nu prea cred sa vezi.

Cat despre vorbitul pe la spate (sau prin fatza :P ), nu o sa ma auziti nicodata vorbind asa despre prieteni...

Aici Sconcsul Auriu... Terminat !!!

MC Mate 31-05-04 21:42

Santos deja ai inceput sa ma stresezi cu bisericutele tale.De 4 pagini incoa numai de asta vb ,,bisericute in sus,bisericute in jos'' in plus oameni astia s-au certat in 6 posturi tu ai scris 20.Esti kam predominant,si predomini cu acelasi text.Schimba-l.Respekt

Hondarul 31-05-04 21:44

Hai frate, ajung 3 indieni care se cearta... Nu incepeti si voi !!! :evil:

COObra 31-05-04 22:10

vuturu aici pitulicea
ovar
iam prins paia la curse
ovar
a castigat ala cu fordu ala vechi
ovar
da suta aia de coco si hai sa luam draku un talon ceva
ovar
vuluturu.......firi a drek de vrabie iar ai baut
ovar end aut

BogdanCMS 31-05-04 22:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MC Mate\"
Santos deja ai inceput sa ma stresezi cu bisericutele tale.De 4 pagini incoa numai de asta vb ,,bisericute in sus,bisericute in jos''

Loooooooool :lol: :lol: :lol: , Mc Mate tata hai ca ejti haios!!!! Pai daca sunt numa bisericutze de ce vrei sa scrie?? :lol: :lol: :lol: Ups...
CataNOS, cre ca varianta cu pakistaneza e buna :lol: Eu am incercat doar cu engleza gen slang dar m-au luat ajtia la mijto...Adevaru e ca ar merge un IRC mai privat...

\"Receptzie, Vulturu Smotocit, receptzie, aici Gaina Curajoasa...Pisicutza a iesit din gaoace, repet, pisicutza a iesit din gaoace...Terminat!\" Ati intzeles ceva??:lol:

COObra 31-05-04 22:23

Bogdan nu conteaza ca nam inteles noi
da nau inteles nici EI
hehehehehe

CataNOS 31-05-04 22:25

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gazela ovar end aut :wink:

alex_maxx 31-05-04 22:27

hahaha...marfa ...bogdan am inteles ceva..ceva :D...hai k sunteti tari !!

:peace:

\"Roger that :D !!\"
\"ovar bah!! \":wave:

Hondarul 31-05-04 22:29

Caterinca... Gaina Curajoasa !!!!! :P :P :P :P :P :P

De unde le scoti mah ???

COObra 31-05-04 22:34

mdaaaa
sa ne intalnim in QQ
sa nu zica Z ca neaude D si ne da in gat la W
Sharpele ovar
10-4

alex_maxx 31-05-04 22:37

...aici mistretul rautacios...receptie ...receptie ....am interceptat un iesemes ..cica se pleaca la curse....merem si noi sa vedem care castiga ??
over bah!!
:peace:

BogdanCMS 31-05-04 23:07

Baaahhh, apropo de asta, mi-am adus amnte de o faza tare!!!REALA!! Fiti atenti....Mergea taica-miu cu masina...sil ia radaru..pe taicamiu il cheama C. E. sa zicem (initialele) si e in armata, la gradul de comandor...Fiti atenti...il opreste politia si el se prezinta cu gradu...adik Comandor C. Tremiantzii de politai au crezut ca chiar asha il cheama...si intreaba prin statie: cat a avut dl Comandor C.???? :lol: :lol: Si asta nu e tot...Taicamiu ii zice: nu domne nu ma cheama asha, ci asta e gradu meu in armata, sunt ofitzer de gradul asta...Sunt in misiune si ma grabesc(vrajeala!)...La care agentu p**i ii transmite prin radio: E MArin Aurel(adik in limbaju lor de *** Misiune a Armatei), la care celalalt: PAi zi mah odata hotaraste-te, ori il cheama Comandor C. ori MArin Aurel!!!! Rasu dracu ce-a fost pe mine cand mi-a povestit...Asa si cu transmisiile astea...\"Pitulicea Zgribulita catre Bursucul Extaziat...\" :lol:

bogdan 01-06-04 09:24

bisericute or sa fie tot timpul in parc,vreau sa vad si eu un cerc mare si toata lumea aliniata frumos iar cand cineva vrea sa vorbeasca sa intre in mijloc si atunci se va face liniste si toata lumea va asculta,ce **** mea va credeti ma bivolaru!!!!! terminati dracu cu prostiile este normal sa fie asa nu poti sa obligi pe nimeni sa se imprieteneasca cu toata lumea si sa stea toata seara bot in bot ce **** mea sunteti copii?!?!eventual sa ne tinem si de mana nu?lasati totul asa cum este ca este bine,daca va mai chinuiti voi sa faceti ceva mai bun o sa ne bagam **** in el de loc de adunare.

Marian si Hondarul voi parca ati avea 5 ani sa mor io!! frate daca tot aveti ceva de impartit cand va intalniti, lamuriti frate nu este nevoie sa ne implicati pe toti in chestia asta si dupa cum am mai spus mai sus de acum in colo sterg orice mesaj care are macar o ALUZIE despre asta ok?



iar voi cu dialectul vosrtu meserias (nu am nimic impotriva )dar ocupati cam mult spatiu pe topicul asta treceti la divertisment.



OUVAR!

BogdanCMS 01-06-04 10:14

Bogdane, mai bine caterinca decat cearta intre ajtia doi nu crezi... :D ? Ca oricum, dupa cum spun unii, ar insemna ca topicu asta sa nu mai existe pt ca nu-si mai are rostu de vreme ce orice post cu ce-am facut/cum am facut in H e atacat! Asa ca...hai s-o dam pe caterinca, ca face mai bine la sanatate decat cearta, nu? :wink: :D

Furnicutzu Bagacios catre Urangutanul Plouat...cshhh...tigrul a scapat din cushka....cshhhh...rager...ouvar...

ZoliaT_2 01-06-04 10:43

pagina 80 si sfarsitul unei etape de h.
S-a deschis topicul h2.
Ganditi-va si la cei noi veniti ca nu au cum sa urmareasca 80 de pagini.
Rog pe cineva sa faca un mic rezumat si sa impuna nishte reguli pe noul topic ca sa fie clar pentru toata lumea.

Bogdan, Santos ? sunteti pe receptie ?


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2024 4Tuning