Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LifeStyle & (I)legale & intalniri (https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle-and-legale-and-intalniri.html)
-   -   Herastrau (https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle-and-legale-and-intalniri/315-herastrau.html)

COObra 29-05-04 15:16

DAAAA
acum am mi-am adus aminte
aseara sau facut curse si pariuri de miiiii de $$$$
a fost o cursa intre doua bicle si pariuri infernale si dupa ce sa terminat am vazut ca biclele erau sudate intre ele :lol: :lol:
dupa aia a mai fost o cursa alte pariuri alti $$$ dar dupa ce s-a terminat am vazut ca a alergat (fara masina sau alt vehicol cu roti doar in adidasi) o gagica singura :P :P :P
Am pierdut toti ca nu am pariat pe ea.
Si un secret sa va spun
EvLSant0S sa tzicnit (sau poate asa era) sa apucat sa pozeze nori si dungi dalea de avion :D :D :D

EvLSant0S 29-05-04 15:31

Re:
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"COObra\"
DAAAA
acum am mi-am adus aminte
aseara sau facut curse si pariuri de miiiii de $$$$
a fost o cursa intre doua bicle si pariuri infernale si dupa ce sa terminat am vazut ca biclele erau sudate intre ele :lol: :lol:
dupa aia a mai fost o cursa alte pariuri alti $$$ dar dupa ce s-a terminat am vazut ca a alergat (fara masina sau alt vehicol cu roti doar in adidasi) o gagica singura :P :P :P
Am pierdut toti ca nu am pariat pe ea.
Si un secret sa va spun
EvLSant0S sa tzicnit (sau poate asa era) sa apucat sa pozeze nori si dungi dalea de avion :D :D :D

:) pai ce vrei ami frate.... daca nu aveam ce face acasa .. si m-am dus de la 6 acolo :) am facut si lacului poze... vretzi sa le vedeti? :P

EvLSant0S 29-05-04 15:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"COObra\"
DAAAA
acum am mi-am adus aminte
aseara sau facut curse si pariuri de miiiii de $$$$
a fost o cursa intre doua bicle si pariuri infernale si dupa ce sa terminat am vazut ca biclele erau sudate intre ele :lol: :lol:
dupa aia a mai fost o cursa alte pariuri alti $$$ dar dupa ce s-a terminat am vazut ca a alergat (fara masina sau alt vehicol cu roti doar in adidasi) o gagica singura :P :P :P
Am pierdut toti ca nu am pariat pe ea.
Si un secret sa va spun
EvLSant0S sa tzicnit (sau poate asa era) sa apucat sa pozeze nori si dungi dalea de avion :D :D :D

Sry ca tot dau quote... dar daca dau reply simplu .. ma baga in INDEX.. si nu mere... oricum....

Sper sa nu-mi sara nimeni in CAP , ptr ca am pus poza... aia cu H... ptr ca toata lumea stie de H... plus ca acolo NU se fac curse..... NU?

BogdanCMS 29-05-04 15:48

A innebunit lupu'!!!!!! :lol: :lol: Santos, te-ai gandit sa te inscrii la un vernisaj cu fotografii hartistice????Poate scoti si tu un ban si le faci lobby si la raceri!!

EvLSant0S 29-05-04 16:19

Re:
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
A innebunit lupu'!!!!!! :lol: :lol: Santos, te-ai gandit sa te inscrii la un vernisaj cu fotografii hartistice????Poate scoti si tu un ban si le faci lobby si la raceri!!

:) uite :P

COObra 29-05-04 17:15

Acu inteleg io de ce zicea el ca s-au terminat bateriile. Vrajeala. El zice ca poza aia e la nivelu apei da de fapt obiectivu era la nivelu apei restu aparatului era la pesti. :lol: :lol: :lol:

RoSonic 29-05-04 17:42

.....beton ultima poza..... o vreau si eu la rezolutie mare sa o pun pe desktop...:)

viviesp 29-05-04 20:59

Re:
 
SHA...
AXL l-am tot vazut, dar pe tine ... in afara de H si de... :arrow: nu am reusit sa te vad.
apropo... stii ceva de baietii din zona de ce nu vin prin H? am vazut ca sunt cativa destul de \"bazati\".
si daca te uiti dupa Capri nu o sa-l vezi pana la sfarsitul lui Iunie... daca te uiti dupa un Break alb, ai sa-l vezi si in h :twisted:
Ne vedem Duminica.

EvLSant0S 30-05-04 13:07

sper sa obtin si eu aprobare... sa vin azi :P, RoSonic am poza la o rezolutie mai mare.. :)vrei?

BogdanSHA 30-05-04 14:41

AXL cica fugea odata de militie de mai mare dragul :D . A lasat masina si-a fugit pe jos :D

EvlSantos, sa pui te rog poza mare la Obiectiv, concursul de poze (cica) k o vreau si eu, ok? Mersi!

Hondarul 30-05-04 16:35

:!: TONIGHT SIERRA V12 SHOW :!:

intrarea libera

Ford_V6 30-05-04 16:49

Nu stiu sa se fi fabricat vre-un motor de Ford V12 si cu atat mai mult pe Sierra :?:

BogdanSHA 30-05-04 17:01

E facut _editie limitata_ la Uzinele Dacia :wink:

Ford_V6 30-05-04 17:05

AHA . . . . ma gandeam eu. :D :D :D :D :D

Marian20 30-05-04 19:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
:!: TONIGHT SIERRA V12 SHOW :!:

intrarea libera

dar ce se intampla ceva in seara asta? ca eu unu nu am auzit sa se mai faca ceva... ma rog poate stie hondaru ceva si nu vrea sa ne zica...


All times are GMT +2. The time now is 20:01.

- Copyright 2024 4Tuning