Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

LKS 09-11-05 13:35

hai mah santos....cat dureaza sa intri si sa dai accept sa intru shi io o data in echipa....mai mult de 5 min nu dureaza :D

Evo007 09-11-05 14:32

Am 570 hp si la dyno 495
CAre stie .....care e mai avantajos turbo sau superchargers
Vad ca e ceva mai ieftin superchargers

EvLSant0S 09-11-05 16:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LKS\"
hai mah santos....cat dureaza sa intri si sa dai accept sa intru shi io o data in echipa....mai mult de 5 min nu dureaza :D

Prietene , ti-am dat accept ..
mai tre` sa dai si tu ... STIAI ?!

LKS 09-11-05 20:59

am dat shi io ...acum alta belea ...mi`am luat charger...cand ai timp ...mai da`i un accept

Xeno 09-11-05 21:04

UFF a iesit din echipa?

Adryx 09-11-05 23:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xeno\"
UFF a iesit din echipa?

Nu..mi-am schimbat masina...si asa e la jocul asta, trebuie sa ies din echipa si sa intru iar cu za new car :) ...ciudat. Aaa...cand am vandut-o, m-a intrebat daca sunt sigur ca vreau sa vand masina echipei :?

SpeedeR 10-11-05 01:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Adryx\"
Quote:

Originally Posted by \"Xeno\"
UFF a iesit din echipa?

Nu..mi-am schimbat masina...si asa e la jocul asta, trebuie sa ies din echipa si sa intru iar cu za new car :) ...ciudat. Aaa...cand am vandut-o, m-a intrebat daca sunt sigur ca vreau sa vand masina echipei :?

ai vanduto fara sa ai a2a masina?! :twisted: :twisted:
k dk da.... mama mama :D

Xeno 10-11-05 10:54

ok... te mai astept la o linie :lol:

mike20 10-11-05 11:53

am scos si yo acum cel mai bun timp de reactie... :lol: :lol: 0.533....ce minune :lol:
p.s.ce bracket sa pun la turbo tom? am masina pe la 190 cp...k am inceput iar...k se stricase...si nu mai aveam bani sa o fac :(

Adryx 10-11-05 12:54

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
ai vanduto fara sa ai a2a masina?! :twisted: :twisted:
k dk da.... mama mama :D

NU, am strans 35000 $ intai...am luat masina, dupa care am vandut Civicu'...am scos 22200 pe ea. Uite ce am acum:

Xeno 10-11-05 12:57

:shock: :shock: :shock:

Marfa wallpaperu cu impreza :lol:

Alexutzzz 10-11-05 15:03

bagati ma si pe mine in team user alexutzzz civic de 500cp

mike20 10-11-05 15:46

ce pistoane recomandati??
p.s.nu am turbo

Xeno 10-11-05 19:06

nu va bagati turbo... ca eu mi-am bagat si acum trebuie sa-mi resetez toata masina :cry: :cry: :cry:

mai bine cumparati superchargere ca sunt foarte bune


asa ca... back to basics... :oops:

mike20 10-11-05 19:35

pai superchargerul ofera mai putina putere decat turbo in joc..asa cred...
p.s.si la supercharger trebuiesc pistoane cu compresie scazuta?


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning