![]() |
hai mah santos....cat dureaza sa intri si sa dai accept sa intru shi io o data in echipa....mai mult de 5 min nu dureaza :D
|
Am 570 hp si la dyno 495
CAre stie .....care e mai avantajos turbo sau superchargers Vad ca e ceva mai ieftin superchargers |
Re:
Quote:
mai tre` sa dai si tu ... STIAI ?! |
am dat shi io ...acum alta belea ...mi`am luat charger...cand ai timp ...mai da`i un accept
|
UFF a iesit din echipa?
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
k dk da.... mama mama :D |
ok... te mai astept la o linie :lol:
|
am scos si yo acum cel mai bun timp de reactie... :lol: :lol: 0.533....ce minune :lol:
p.s.ce bracket sa pun la turbo tom? am masina pe la 190 cp...k am inceput iar...k se stricase...si nu mai aveam bani sa o fac :( |
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
:shock: :shock: :shock:
Marfa wallpaperu cu impreza :lol: |
bagati ma si pe mine in team user alexutzzz civic de 500cp
|
ce pistoane recomandati??
p.s.nu am turbo |
nu va bagati turbo... ca eu mi-am bagat si acum trebuie sa-mi resetez toata masina :cry: :cry: :cry:
mai bine cumparati superchargere ca sunt foarte bune asa ca... back to basics... :oops: |
pai superchargerul ofera mai putina putere decat turbo in joc..asa cred...
p.s.si la supercharger trebuiesc pistoane cu compresie scazuta? |
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning