Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   O NOUA CURSA ILEGALA........ (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/3380-cursa-ilegala.html)

Bubu_021 02-02-05 18:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea.

Tu de ce nu ai sunat pe cine trebuia sa suni sa ii zici pct tau de vedere despre cursele ilegale, in loc sa incepeti iar caterinca pe site. Pt. armistitiul de acum aprox. 2 luni nu am mai postat nimic la adresa LR, NSL, a lui Florian si a ta, SEBASTIAN.
Competitia MR vs. NSL & LR, nu se da pe forum, stii bine, ci in practica, de ce nu lasam practica sa vorbeasca pt fiecare.

F_L_R 02-02-05 22:07

-De ce vorbesti tu despre mine ma? Ma cunosti? Vezi ma de treaba ta ca nu am uitat nimic din trecut referitor la tine. Nu mai pronunta tu numele meu si nici al NSL. Vezi pe aici vre-un post al altui membru NSL?,,,sau apari si tu mereu ca musca la c****.
-Tu sa taci!!! Vezi-ti de sectiune ta la mr-Craiova.

Bubu_021 02-02-05 22:19

dap, ce nasol pt tine cu libertatea asta de exprimare, mai ales atunci cand nu iti convine ce se spune. e bine macar ca ai recunoscut ce ai facut prin topicul asta, un c****.

SEBASTIAN 02-02-05 22:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bubu_021\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea.

Tu de ce nu ai sunat pe cine trebuia sa suni sa ii zici pct tau de vedere despre cursele ilegale, in loc sa incepeti iar caterinca pe site. Pt. armistitiul de acum aprox. 2 luni nu am mai postat nimic la adresa LR, NSL, a lui Florian si a ta, SEBASTIAN.
Competitia MR vs. NSL & LR, nu se da pe forum, stii bine, ci in practica, de ce nu lasam practica sa vorbeasca pt fiecare.


Esti obraznic si nu stiu daca ai citit felul in care m-a atacat, preferi sa vorbesc de tine sau de familia ta?
De unde sti pe cine sun eu sau nu esti cumva de la SRI?
Cred c sunt destul de matur incat sa nu am nevoie de impresile si opinile tale, sigur ca tu nu ai fost si nu vei fi sunat de noi, doar nu ai nici o valoare in acest \"joc\".
Te rog sa te adresezi celor de nivelul tau.Varsta, pregatire, experienta iti spun ceva cuvintele astea? Nu te obosi sa-mi raspunzi dar macar invata.

Cartman 02-02-05 22:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bubu_021\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea.

Tu de ce nu ai sunat pe cine trebuia sa suni sa ii zici pct tau de vedere despre cursele ilegale, in loc sa incepeti iar caterinca pe site. Pt. armistitiul de acum aprox. 2 luni nu am mai postat nimic la adresa LR, NSL, a lui Florian si a ta, SEBASTIAN.
Competitia MR vs. NSL & LR, nu se da pe forum, stii bine, ci in practica, de ce nu lasam practica sa vorbeasca pt fiecare.

Bubu, am sa te rog frumos sa imi explici si mie pt ce militeaza clubul MR, sau mai bine zis membrii clubului MR, pt curse ilegale ? si voi vreti legalitate, acte si alea alea ? de ce tot timpul se ajung la vorbe grele si jigniri ?

te rog sa imi explici si mie, ca io sunt mai mic si mai prost asa de felu` meu ! multumesc anticipat !

PS: ma scuzati ca m-am bagat dar nu m-am mai putut abtine ! :cry:

F_L_R 02-02-05 22:35

Prietene Bubu . I-ti mai repet odata sa-ti vezi de treaba ta.
-Nu ma face sa renunt la omenie. Nici nu te gandesti de ce sunt instare.Potolestete si nu mai folosi numele meu sau ceva la adresa mea!!!

Bubu_021 02-02-05 23:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Te rog sa te adresezi celor de nivelul tau.Varsta, pregatire, experienta iti spun ceva cuvintele astea? Nu te obosi sa-mi raspunzi dar macar invata.

In ultimii 3 ani am participat la organizarea a 17 curse in craiova asa ca mai am pana la aprox. 40.
SEBASTIAN, nu stiu ce a scris userul \"porno\", ca nu am apucat sa citesc si nu m-a interesat, am zis decat de telefonu (ne)dat vs. facutul public pe site.
Cartman, sper sa nu mai jignesc pe nimeni de acum in colo. pot sa vb decat pt mine, NU am participat la nici o ilegala.
Florica, de cand am primit mesajul ala, ma cam gandesc de ce ai fi in stare, dar sper sa ramanem in limitele sportivitatii. fiind un forum public, \"joc\" dupa regulile impuse de administratorul lui, nefiind tu acela, nu imi poti spune sa tac.
Am incheiat comentariile mele la adresa acestui topic si sper sa nu mai fiu atacat, ca sa nu mai am la ce sa raspund.

F_L_R 02-02-05 23:11

Daca taceai intelept ramaneai!!!!! Ne vedem noi cat de curand !!!!!

SEBASTIAN 02-02-05 23:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bubu_021\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Te rog sa te adresezi celor de nivelul tau.Varsta, pregatire, experienta iti spun ceva cuvintele astea? Nu te obosi sa-mi raspunzi dar macar invata.

In ultimii 3 ani am participat la organizarea a 17 curse in craiova asa ca mai am pana la aprox. 40.
SEBASTIAN, nu stiu ce a scris userul \"porno\", ca nu am apucat sa citesc si nu m-a interesat, am zis decat de telefonu (ne)dat vs. facutul public pe site.
Cartman, sper sa nu mai jignesc pe nimeni de acum in colo. pot sa vb decat pt mine, NU am participat la nici o ilegala.
Florica, de cand am primit mesajul ala, ma cam gandesc de ce ai fi in stare, dar sper sa ramanem in limitele sportivitatii. fiind un forum public, \"joc\" dupa regulile impuse de administratorul lui, nefiind tu acela, nu imi poti spune sa tac.
Am incheiat comentariile mele la adresa acestui topic si sper sa nu mai fiu atacat, ca sa nu mai am la ce sa raspund.


as vrea sa nu fi prezent daca facem ceva la Craiova ca de ilegale 17 facute de tine s-a plictisit lumea.

Bubu_021 02-02-05 23:55

nu stiu la ce ilegale te referi. se pare ca tocmai tu nu esti cel informat corect.

Gratzian 03-02-05 00:13

sunt 8 pagini la mijloc...
pot afla despre ce e vorba?
a fost sau nu ceva???
eu stiu ca da...
deci?
ce se intampala? discutati despre o ilegala sau despre ce?
vreau sa stiu exact sa iau si eu pozitie... sau inchid topicul

Bogdan_16v 03-02-05 00:27

Daca nu va potoliti, il chem pe luca sa-si aduca amicii lui cutzitarii care pe 100 de batrane iti fac aerisiri prin spate... :lol:
Gratzian, da, este vb despre o ilegala...unii o condamna, altii o accepta...intrigi, jigniri, nimic iesit din peisajul cotidian...

Gratzian 03-02-05 00:33

pai sa o condamne, accepte, etc, dar sa ramana la subiect...
nu?
oricum, este urata chestie ilegala asta...
odata ca e ilegala, nu?
apoi ca nu ne-a sunat nimeni si pe noi sa venim
asa ca daca mai faceti ceva si nu ne chemati, ne aveti impotriva din start
era frumos sa ne spuneti si noua ca calcati pe bec, sa vedem, ca de atatea ori

Phantom 03-02-05 00:34

Quote:

Daca nu va potoliti, il chem pe luca sa-si aduca amicii lui cutzitarii care pe 100 de batrane iti fac aerisiri prin spate...
Hai ca iti fac si tie una la juma de pret daca vrei. :lol: :lol: :lol:

F_L_R 03-02-05 02:19

-Pai daca o Ilegala nu este de condamnat......noi de ce mai muncim sa facem ceva?????
-Bogdan16v nu am nimic cu tine dar tind uneori sa cred ca inclini partinitor cu mr.
-La toti ne plac Ilegalele dar REPET: Pretul care se poate plati la ora actuala o participare la o asemenea cursa este prea mare.Eu unul nu cred ca merita!!!
-Acesta a fost motivul pentru care am deschis acest subiect.
-Nu aveti decat sa participati la astfel de \"curse\" o faceti pe barba voastra dar.......sa nu aud vreodata pe cineva plangand ca i'sa facut sau i'sa luat sau i'sa dat amenda.
-Stiu unora le este greu ca la o competitie legala sa astepta dupa ceilalti sau sa plateasca o taxa ( de multe ori onorifica) si sa asculte de organizatori , e mai simplu in strada.
-Nu credeti ca ar fi timpul sa va hotarati la ce fel de curse doriti sa participati. Cred ca nu ar fi nici-o suparare sa spuneti: Frate eu nu vin la Legale!!! e simplu !!!


All times are GMT +2. The time now is 19:05.

- Copyright 2026 4Tuning