![]() |
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
Gallardo am vazut, si stock si tunat! Lp640 nu prea cred sa fie in Arad!:cry: Da-i adevarat! ferrari-urile sunt in mediul lor in arad! faceti o vizita!
intr-o singura zi am vazut un porsche gt2, masserati quatroporte :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-P :-P :-P |
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
Quote:
|
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
Quote:
|
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
Ce parere aveti de noul skyline care din fabirca are 480bhp. Nu ma credeti verificati linkul de mai jos
http://www.nissangtr-me.com/en/web_G...erid=4&subid=1 Este o masina formidabila si a-si merita fiecare ban. plus technologia care este in ea e formidabila. |
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
Deci ca sa fie clar MOTORUL DE TIP RB26DETT este ilegal in State pentru singurul fapt ca este prea tunabil.motorul poate ajunge la 1600 HP deci....dar exista o solutie de a avea un skyline cu RB26DETT in State....daca ai bani sa iti permiti un skyline R34.....Importi skyline-ul din Japan si dupaia pur si simplu importi motorul tot din japonia de la fabrica....totusi complicat dar cine si-l doreste face sacrificii !:D:D:D
|
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
frate te inteleg...eu vreau sa imi aduc una pana la sf anului...am o singura problema....cum fac rost de volan pe stanga...ca e cam greu la noi cu depasirile si cu volanul pe dreapta vazand ca nu avem autostrazi...cine ma poate ajuta iash fi ffff recunoscator...si ai ales cea mai buna masina ca sa fii pasionat de ea....am conduso...e jm,ekera rau...alta nu miash dori sincer....prea tare...nu ash da 5 mertzane pe ea credema
|
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
id meu este [email protected]ma in lista de mess si mai vb acolo....
|
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
moamaaaaaaa..am ridicat topicul asta pt ca merita citit, scuze pt off
cel mai prost topic ever de pe toate forumurile de pe Terra copilul ala care l-a pornit trebuie batut strasnic |
Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:44. |
- Copyright 2026 4Tuning