Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Nissan - Infiniti tuning (https://forum.4tuning.ro/145-nissan-infiniti-tuning.html)
-   -   Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate! (https://forum.4tuning.ro/145-nissan-infiniti-tuning/23077-skyline-gt-r34-parintele-masinilor-tunate.html)

BigDaddy_1112 20-10-07 20:12

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Gallardo am vazut, si stock si tunat! Lp640 nu prea cred sa fie in Arad!:cry: Da-i adevarat! ferrari-urile sunt in mediul lor in arad! faceti o vizita!
intr-o singura zi am vazut un porsche gt2, masserati quatroporte :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-P :-P :-P

AViOn 16-11-09 14:02

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1131849)
numar pe degete cati din cei ce au postat pe threadul asta au atins/vazut live/auzit live un R34 .. daramite un GTR

Doamne !

Se pune daca am pus degetul pe una in parcare la shinjuku mall ?:lol:

Luci_e36 18-11-09 12:41

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Quote:

Originally Posted by BigDaddy_1112 (Post 1159002)
Gallardo am vazut, si stock si tunat! Lp640 nu prea cred sa fie in Arad!:cry: Da-i adevarat! ferrari-urile sunt in mediul lor in arad! faceti o vizita!
intr-o singura zi am vazut un porsche gt2, masserati quatroporte :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :-P :-P :-P

ba da este un lp640 alb in arad :D,de multe ori vine si prin tm :)

The Scorpion King 19-07-10 07:08

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Ce parere aveti de noul skyline care din fabirca are 480bhp. Nu ma credeti verificati linkul de mai jos
http://www.nissangtr-me.com/en/web_G...erid=4&subid=1
Este o masina formidabila si a-si merita fiecare ban. plus technologia care este in ea e formidabila.

kalutzu37 12-04-11 19:35

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Deci ca sa fie clar MOTORUL DE TIP RB26DETT este ilegal in State pentru singurul fapt ca este prea tunabil.motorul poate ajunge la 1600 HP deci....dar exista o solutie de a avea un skyline cu RB26DETT in State....daca ai bani sa iti permiti un skyline R34.....Importi skyline-ul din Japan si dupaia pur si simplu importi motorul tot din japonia de la fabrica....totusi complicat dar cine si-l doreste face sacrificii !:D:D:D

luciano_el_greko 25-08-11 13:12

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
frate te inteleg...eu vreau sa imi aduc una pana la sf anului...am o singura problema....cum fac rost de volan pe stanga...ca e cam greu la noi cu depasirile si cu volanul pe dreapta vazand ca nu avem autostrazi...cine ma poate ajuta iash fi ffff recunoscator...si ai ales cea mai buna masina ca sa fii pasionat de ea....am conduso...e jm,ekera rau...alta nu miash dori sincer....prea tare...nu ash da 5 mertzane pe ea credema

luciano_el_greko 25-08-11 13:15

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
id meu este [email protected]ma in lista de mess si mai vb acolo....

kkk 24-01-13 13:54

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
moamaaaaaaa..am ridicat topicul asta pt ca merita citit, scuze pt off
cel mai prost topic ever de pe toate forumurile de pe Terra
copilul ala care l-a pornit trebuie batut strasnic

kkk 24-01-13 13:59

Re: Skyline GT-R34 este parintele masinilor tunate!
 
Quote:

Originally Posted by TotoSkyline (Post 817713)
,dak teai documenta mai bine in legatura cu skyline asta,ai vedeak nu se duce la 600 de cai din computer,se duce la 800,cred k e de ajuns,nu crezi?



Da frate e real,se duce la 800 de cai lejer din computer,supra si skyline au fost facute special pt tuning,blocu motor si arborele,pistoane tot le rezista de serie la nos,nu necesita schimbari pt sistem.

uaaau


All times are GMT +2. The time now is 17:44.

- Copyright 2026 4Tuning