Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Accidente in RM. VALCEA (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34460-accidente-rm-valcea.html)

trafy-vr6 29-03-11 16:26

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
anniversary....

Victor_WRC 29-03-11 16:32

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 4209834)
anniversary....

asta nu am de unde sa stiu........o sa stiu atunci cand o sa am banii in mana ......eu acuma sunt optimist........mereu am fost si mereu am sa fiu......tot ce conteaza din acest accident.......e ca nu am patzit nimic si nici altii nu au patzit nimic.........fiarele si repara........noi NU !!!:shock:...............pana acuma am trecut prin 3 accidente usoare ........din care nu am invatzat nimic....(se pare ca aveam nevoie de 1 care sa ma marcheze )...eu zic ca am invatzat pe propria-mi piele anumite chestii............;)

frankie_let 30-03-11 10:34

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by Victor_WRC (Post 4209847)
asta nu am de unde sa stiu........o sa stiu atunci cand o sa am banii in mana ......eu acuma sunt optimist........mereu am fost si mereu am sa fiu......tot ce conteaza din acest accident.......e ca nu am patzit nimic si nici altii nu au patzit nimic.........fiarele si repara........noi NU !!!:shock:...............pana acuma am trecut prin 3 accidente usoare ........din care nu am invatzat nimic....(se pare ca aveam nevoie de 1 care sa ma marcheze )...eu zic ca am invatzat pe propria-mi piele anumite chestii............;)

asa e omu facut...trebuie sa invete din greseli...stai linistit fiarele se indreapta sau se schimba:D

Victor_WRC 30-03-11 12:06

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by frankie_let (Post 4212216)
sau se schimba:D

:lol::lol::lol:ASTA O APROB !!! MEGA LIKE !!! :lol::lol::twisted::twisted:

lupalb 30-03-11 12:14

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
sa ma anunti si pe mine ce se mai intampla, ca sunt curios.

yg.alex 30-03-11 14:20

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
ce va mai place aniversaru :))

victor sa postezi aici ce si cum se intampla cu asta...ca toti suntem curiosi :D

prietenii oricum iti sunt alaturi, mai ales eu , daca mergi tot pe VW si tot pe Golf, mai ales daca iti iei aniversar....oficial o sa fiu fanul tau :mrhappy:

Provenzano 31-03-11 15:45

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by Victor_WRC (Post 4209847)
asta nu am de unde sa stiu........o sa stiu atunci cand o sa am banii in mana ......eu acuma sunt optimist........mereu am fost si mereu am sa fiu......tot ce conteaza din acest accident.......e ca nu am patzit nimic si nici altii nu au patzit nimic.........fiarele si repara........noi NU !!!:shock:...............pana acuma am trecut prin 3 accidente usoare ........din care nu am invatzat nimic....(se pare ca aveam nevoie de 1 care sa ma marcheze )...eu zic ca am invatzat pe propria-mi piele anumite chestii............;)

poate ca accidentul asta a fost Planuit de Barbos...uneori trebuie sa te mai gandesti si la asta. ca orice in viata se intampla cu un scop fie el bun sau rau. bine ca esti tu sanatos .fiarele sunt fiare.

PS: nu ceda in fata problemelor, fi tare, asta e Solutia.

Victor_WRC 01-04-11 07:13

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 4215904)

PS: nu ceda in fata problemelor, fi tare, asta e Solutia.

multumesc pentru sfat, venind de la o pers care a trecut prin ceva asemanator, si care inca mai trece.......pentru mine inseamna enorm de mult........merci Dragos :hug:

Provenzano 01-04-11 09:06

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by Victor_WRC (Post 4217411)
multumesc pentru sfat, venind de la o pers care a trecut prin ceva asemanator, si care inca mai trece.......pentru mine inseamna enorm de mult........merci Dragos :hug:

nu ai de ce..asta e viata si astea sunt incercarile ei. daca rezisti e ok daca nu... nici nu trebuie sa te mai gandesti ca nu are rost, nu o sa rezolvi nimic daca stai trist.bine...unii sigur rad de belelele astea dar o sa vina si timpul lor.

e o vb : What comes Around goes Around.

sharkylete 01-04-11 10:18

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Trebuie doar sa zambesti ironic si sa te intrebi "cacat... Nu am nimic?!" si dupaia sa razi mai tare!
Pagubele nu sunt mari atata timp cat tu nu ai patit nimic!
Daca stai sa te gandesti u ai cumparat masina nu ea pe tine, drept urmare daca esti sanatos mai cumperi 100!
E adevarat si faptu' ca ai o mare simpatie pt maisna dar la urmatoarea o sa fi mai atent si o sa fi si "pregatit" pt anumite situatii!

Restu' e CanCan!
:paper:

frankie_let 01-04-11 11:16

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4217856)
Trebuie doar sa zambesti ironic si sa te intrebi "cacat... Nu am nimic?!" si dupaia sa razi mai tare!
Pagubele nu sunt mari atata timp cat tu nu ai patit nimic!
Daca stai sa te gandesti u ai cumparat masina nu ea pe tine, drept urmare daca esti sanatos mai cumperi 100!
E adevarat si faptu' ca ai o mare simpatie pt maisna dar la urmatoarea o sa fi mai atent si o sa fi si "pregatit" pt anumite situatii!

Restu' e CanCan!
:paper:

foarte foarte adevarat ce zice sharky...acum victor trebuie sa iti pui oridine in ganduri si o iei de la capat..cu lectiile invatate..bafta!

cruizer11 02-04-11 22:19

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
2 Attachment(s)
Astazi langa bariera la Dovali.Detalii nu am decat 2 poze,un fast food daramat si o frana de vreo 200 de metri fara exagerari.

PrietenCuTine 02-04-11 22:20

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
fara comentarii... http://i35.tinypic.com/2zjgndg.gif

DjRainManFast 02-04-11 22:27

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Soferul era beat si cu o mare indemanare...a reusit sa tina chiar drept! Nu a deviat deloc....asta e realizare! eu zic totusi ca 200 de metri de frana e destul de mult!

cruizer11 02-04-11 22:29

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Mai era urma de frana si in afara pozei.Cam din dreptul parcarii de taxi.


All times are GMT +2. The time now is 03:40.

- Copyright 2024 4Tuning