Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 05-04-10 21:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci pozele si filmele de sambata noaptea le voi pune eu imediat cum voi intra in posesia lor. ele sunt la cartof...si el nu prea intra pe forum........

alexu_bad_boy 05-04-10 22:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de la cartof le iei cel mai repede pe un cd ceva....altfel nu cred ca apuci.

87MTX 05-04-10 23:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu a aparut internetul la el acolo

cozo 06-04-10 09:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are mah internet...e mai greu sa scrie...are carnatii grosi...:lol:

Lucian_GXZ 06-04-10 09:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
plus ca in bamboo sigur au wireless si se poate conecta de pe telefon...

cozo 06-04-10 09:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3250814)
plus ca in bamboo sigur au wireless si se poate conecta de pe telefon...

ete na! daca vrei sa facem misto de el, ii furam creionul cu care scrie mesaje.....e mort fara el!

RoByNeT 06-04-10 11:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Un mic teaser ... :lol: si cateva poze, restu' mai incolo.

johnny325 06-04-10 12:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce alcoolic(vorba lui calinescu)=))=)))

cozo 06-04-10 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ii multumesc pe aceasta cale lui roby si lui cartof pt blitz-urile pe care i le-au bagat in ochi!!!

P.S. : cred ca am fost cel mai treaz dintre toti. respect daffy care a cazut primul!!! :lol: :lol:

RoByNeT 06-04-10 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba macar a cazut la datorie =))) oricum ... a fost foarte foarte smecher :))


PS: cine vrea sa vada tot filmul o sa il arat pe telefon :lol: nu se cuvine sa il urc aici.

bogdy.ghetto 06-04-10 19:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai luat lumina de la DJ?

browser 06-04-10 21:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3251070)
Un mic teaser ... :lol: si cateva poze, restu' mai incolo.

fututi cerceii aia "Daffy"

gpk 07-04-10 22:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sincer... ma asteptam sa ne vedem intr-un numar cat mai mare la gratar si in club... oricum cei care au semnat prezent nu cred ca au pareri de rau in legatura cu timpul petrecut impreuna.
Data viitoare sigur ne vom strange mult mai multi!
Cu stima,

RoByNeT 08-04-10 14:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai mariuse da si tu add la user group inferno :)) uite aici link : https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups

babone 11-04-10 08:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
bai dar peste tot apare MTX-u :)) Attachment 1413977

Evo-Jr 11-04-10 08:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daaa...e nambar oan!! :))))

87MTX 11-04-10 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai da cum :))

adi_stilo 12-04-10 22:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3249879)
deci pozele si filmele de sambata noaptea le voi pune eu imediat cum voi intra in posesia lor. ele sunt la cartof...si el nu prea intra pe forum........



Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3250329)
nu a aparut internetul la el acolo

Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3250776)
are mah internet...e mai greu sa scrie...are carnatii grosi...:lol:

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3250814)
plus ca in bamboo sigur au wireless si se poate conecta de pe telefon...

Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3250849)
ete na! daca vrei sa facem misto de el, ii furam creionul cu care scrie mesaje.....e mort fara el!

acum intru si eu :P :P

ce aveti de spus, puteti sa spuneti acum :twisted::twisted::twisted:

87MTX 13-04-10 00:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata, a ajuns netu la tine? F frumos

babone 13-04-10 05:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
yeeee si-a bagat cartof net,vineri bem :))

Evo-Jr 13-04-10 06:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu si a bagat net....s a dus la o sala cu net :)))

87MTX 13-04-10 07:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s.a dus cu rata...k autobuze n.au, s.a dus cu ia.ma nene .....

Lucian_GXZ 13-04-10 09:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ceva amuzant, cum ziceam si pe topicul respectivului, va atasez linkul ca sa radeti si voi, sa rad si eu si noi toti impreuna!

https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...ml#post3273573

:lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 13-04-10 12:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luci, mai luci

daffy duck™ 13-04-10 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
matrix undercover!!!!!

adi_stilo 13-04-10 22:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3273175)
gata, a ajuns netu la tine? F frumos

Quote:

Originally Posted by babone (Post 3273284)
yeeee si-a bagat cartof net,vineri bem :))

bem sambata in club, da' nu pe banii mei

Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3273295)
nu si a bagat net....s a dus la o sala cu net :)))

Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3273356)
s.a dus cu rata...k autobuze n.au, s.a dus cu ia.ma nene .....

invidiosilor.....io nu dau bani pe net, ii bag in masina! :P

Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3275072)
matrix undercover!!!!!

deci trebuie sa isi puna 1.4 tdi si colant si e identica :lol::lol:

adi_stilo 13-04-10 22:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si am si altceva mai bun de facut, decat sa stau pe net....cum ar fii sa lucrez ( pentru matrix si evo ;) ) si predau lectii sexuale, lectii de agatat femei ( pentru matrix)

pentru cei interesati, astept pe 0767 736 2** ( matrix te astept)

87MTX 14-04-10 04:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by adi_stilo (Post 3275920)
si am si altceva mai bun de facut, decat sa stau pe net....cum ar fii sa lucrez ( pentru matrix si evo ;) ) si predau lectii sexuale, lectii de agatat femei ( pentru matrix)

pentru cei interesati, astept pe 0767 736 2** ( matrix te astept)

vin cu cea mai mare placere sa vad ce a invatat elevul meu

87MTX 14-04-10 04:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3275072)
matrix undercover!!!!!


mda...frumos.. :x c2r2.. Off.. Viata-i greu...

alexu_bad_boy 14-04-10 10:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fratilor am trait sa o vad si p-asta. Cartof a intrat pe un forum.

Lucian_GXZ 14-04-10 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
omu cat traieste, evolueaza! :)

alexu_bad_boy 14-04-10 11:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3276823)
omu cat traieste, evolueaza! :)

buna asta.....oricum sunt mandru de domnul cartof ca totusi a intrat si el pe 4tuning. ca el tipa tare si mandru ca nu intra pe forumuri sau chesti de genu asta...el era doar pe mess

adi_stilo 15-04-10 20:07

asta era la over la voi acolo.aici intru cu cea mai mare placere .intelegi alex?

luciane ti cu ursu?

care se anunta pt sambata la o bauta........ ?

87MTX 15-04-10 20:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce vrajitor e cartof asta =))

adi_stilo 15-04-10 20:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce ma mtx?

Lucian_GXZ 15-04-10 21:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by adi_stilo (Post 3281742)
luciane ti cu ursu?

nu ma, tocmai ca iti tineam partea 8)

Evo-Jr 15-04-10 21:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce aveti ma cu mine? :D

daffy duck™ 16-04-10 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=-cM9S...ayer_embedded#!

daffy duck™ 16-04-10 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
inca unu

https://www.youtube.com/watch?v=vKb57...embedded#at=50

Lucian_GXZ 16-04-10 12:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si unu de la mine

https://www.youtube.com/watch?v=XR4iO...eature=related


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning