![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci pozele si filmele de sambata noaptea le voi pune eu imediat cum voi intra in posesia lor. ele sunt la cartof...si el nu prea intra pe forum........
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de la cartof le iei cel mai repede pe un cd ceva....altfel nu cred ca apuci.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu a aparut internetul la el acolo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
are mah internet...e mai greu sa scrie...are carnatii grosi...:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
plus ca in bamboo sigur au wireless si se poate conecta de pe telefon...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Un mic teaser ... :lol: si cateva poze, restu' mai incolo.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce alcoolic(vorba lui calinescu)=))=)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ii multumesc pe aceasta cale lui roby si lui cartof pt blitz-urile pe care i le-au bagat in ochi!!!
P.S. : cred ca am fost cel mai treaz dintre toti. respect daffy care a cazut primul!!! :lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba macar a cazut la datorie =))) oricum ... a fost foarte foarte smecher :))
PS: cine vrea sa vada tot filmul o sa il arat pe telefon :lol: nu se cuvine sa il urc aici. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai luat lumina de la DJ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sincer... ma asteptam sa ne vedem intr-un numar cat mai mare la gratar si in club... oricum cei care au semnat prezent nu cred ca au pareri de rau in legatura cu timpul petrecut impreuna.
Data viitoare sigur ne vom strange mult mai multi! Cu stima, |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai mariuse da si tu add la user group inferno :)) uite aici link : https://forum.4tuning.ro/profile.php?do=editusergroups
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
bai dar peste tot apare MTX-u :)) Attachment 1413977
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daaa...e nambar oan!! :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai da cum :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
ce aveti de spus, puteti sa spuneti acum :twisted::twisted::twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
gata, a ajuns netu la tine? F frumos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
yeeee si-a bagat cartof net,vineri bem :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu si a bagat net....s a dus la o sala cu net :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s.a dus cu rata...k autobuze n.au, s.a dus cu ia.ma nene .....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ceva amuzant, cum ziceam si pe topicul respectivului, va atasez linkul ca sa radeti si voi, sa rad si eu si noi toti impreuna!
https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...ml#post3273573 :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
luci, mai luci
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
matrix undercover!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si am si altceva mai bun de facut, decat sa stau pe net....cum ar fii sa lucrez ( pentru matrix si evo ;) ) si predau lectii sexuale, lectii de agatat femei ( pentru matrix)
pentru cei interesati, astept pe 0767 736 2** ( matrix te astept) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mda...frumos.. :x c2r2.. Off.. Viata-i greu... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fratilor am trait sa o vad si p-asta. Cartof a intrat pe un forum.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
omu cat traieste, evolueaza! :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
asta era la over la voi acolo.aici intru cu cea mai mare placere .intelegi alex?
luciane ti cu ursu? care se anunta pt sambata la o bauta........ ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce vrajitor e cartof asta =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce ma mtx?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce aveti ma cu mine? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning