Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 23-03-10, 21:44   #1
tony_montana

Stage 4
 
tony_montana's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 295
Default Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensive

Aduc Jante Compmotive CXN din 3 bucati pentru BMW E30.
Jantele se fac la comanda si sunt importate din Anglia.
Comanda dureaza intre 6 si 8 saptamani.
Plata se face 50% la plasarea comenzii si 50% inainte de livrare.
Jantele sunt pe 17'' cu prinderi 4x100 si 8J(ET20)-fata si 9J(ET25)-spatele
Pret 2.630 lire (sau 2.965 eur)
0722.605.694
tonimadev@yahoo.com
Atasez mai jos poza cu jantele de showroom.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	CXN16_l.jpg
Views:	146
Size:	58.8 KB
ID:	1385113  
tony_montana is offline   Reply With Quote
Old 27-03-10, 19:41   #2
tony_montana

Stage 4
 
tony_montana's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 295
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

nu e nici un "nebun" cu bani p-aci?!
tony_montana is offline   Reply With Quote
Old 27-03-10, 23:35   #3
316i

Stage 5
 
316i's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,856
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Ultima data cand am vorbit cu cei de la Compomotive 8JX17 cu ET10 ma costau 1600 de euro cu tot cu livrare in Romania.
Mai redu adaos-ul si poate o sa ai clienti.
__________________
BMW E30 318iS 08/90 Powered by 08/94 E36 M42,Sterling Silber Metallic,Full Electric(4xEFH+ESD),OBC II + E36 OBC V,A/C,Electric/Beheizt Recaro sitze,Blau H&R + Koni Adjustable,Webasto Standheizung,Winter Paket,BBS RS 8Jx17 + BBS RS047 + BBS RS001,M-Tehnic II Paket,Tempomat, 1bar boost by Haltech + BMW E30 325i M20 Baur NA + BMW E30 325i M50 Coupe NA
Harti personalizate, orice dimensiune, orice continut, actualizate la zi ---->http://www.edituraeverest.ro<----
316i is offline   Reply With Quote
Old 28-03-10, 08:37   #4
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

La banii astia iti iei niste RS uri foarte shmekere... si sunt "the real thing"
sprinter is offline   Reply With Quote
Old 28-03-10, 14:35   #5
road_runner

Stage 5
 
road_runner's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 889
Member of:
[Speed Daemons]
[VW]
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

io imi iau masina de banii aia! sa fim seriosi... exagerat de mare pretul...
road_runner is offline   Reply With Quote
Old 28-03-10, 16:40   #6
tony_montana

Stage 4
 
tony_montana's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 295
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Quote:
Originally Posted by 316i View Post
Ultima data cand am vorbit cu cei de la Compomotive 8JX17 cu ET10 ma costau 1600 de euro cu tot cu livrare in Romania.
Mai redu adaos-ul si poate o sa ai clienti.
Ca sa intelegem ca nu esti rau intentionat, ataseaza te rog un scan cu conversatia pe mail cu Compmotive, ca doar n-a fost doar telefonica, nu?
Si cu ocazia asta am si eu...si motiv si dovada...de ce sa ma iau de ei, ca mi-au dat "alte" preturi
Pana una, alta...e saracie mare, asa-i lume?!
tony_montana is offline   Reply With Quote
Old 29-03-10, 15:21   #7
316i

Stage 5
 
316i's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,856
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Cand ajung diseara acasa caut in mail-uri si o postez.
316i is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 23:35   #8
tony_montana

Stage 4
 
tony_montana's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 295
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Quote:
Originally Posted by 316i View Post
Cand ajung diseara acasa caut in mail-uri si o postez.
Offtopic: Ai ajuns acasa?!...sau poate nu...inca asteptam demonstratia
Ontopic: sus cu rotile saracut(ele)ilor!
tony_montana is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 08:44   #9
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

cata obraznicie in topicu asta...
Lucian_GXZ is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 23:33   #10
tony_montana

Stage 4
 
tony_montana's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 295
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Quote:
Originally Posted by Lucian_GXZ View Post
cata obraznicie in topicu asta...
...in timp ce noi ceilalati ne intrebam daca Luci chiar nu are nimic de zis, el mai punea un post la miile acumulate deja...multumim Luci ca existi pe topicurile noastre
up...
tony_montana is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 22:18   #11
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Nu ma cunosti asa ca limiteaza-ti curajul si foloseste un limbaj adecvat. Nu ne permitem prietenii dintr-astea...

Daca tu in 2009 pe la jumatatea anului ai auzit de 4tuning, si de-atunci ai reusit sa te exprimi prin aproximativ 22 de propozitii, spune totul despre tine... si e chiar problema ta. Asuma-ti raspunderea cand vrei sa vinzi ceva, de la pret pana la adaos si produs...ca sa nu mai vorbim de limbajul tau de autobaza, "nebuni cu bani" cum le zici tu sunt destui pe forum si fi sigur ca daca aveai ceva vandabil erai demult contactat. Scrie-mi prin private message daca vrei sa continuam discutia. bafta
__________________
TuningParts ROMANIA - The Performance SHOP
Comenzi Tel: 0745.050.416 (orange);
Site: www.tuning-parts.bg/ro/
Email: tuningparts.romania@yahoo.ro
Facebook: https://www.facebook.com/tuningparts.romania
Lucian_GXZ is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 23:16   #12
tony_montana

Stage 4
 
tony_montana's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 295
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Quote:
Originally Posted by Lucian_GXZ View Post
Nu ma cunosti asa ca limiteaza-ti curajul si foloseste un limbaj adecvat. Nu ne permitem prietenii dintr-astea...

Daca tu in 2009 pe la jumatatea anului ai auzit de 4tuning, si de-atunci ai reusit sa te exprimi prin aproximativ 22 de propozitii, spune totul despre tine... si e chiar problema ta. Asuma-ti raspunderea cand vrei sa vinzi ceva, de la pret pana la adaos si produs...ca sa nu mai vorbim de limbajul tau de autobaza, "nebuni cu bani" cum le zici tu sunt destui pe forum si fi sigur ca daca aveai ceva vandabil erai demult contactat. Scrie-mi prin private message daca vrei sa continuam discutia. bafta
Luci, Luci...cred ca la cati useri am eu, gresesti socoteala "propozitiilor" cum le spui tu(oricum, cu siguranta nu ai numarat predicatele din propozitii, pentru ca propozitia presupune predicat, nu-i asa Luci?!...sunt sigur ca iti amintesti asta)...si cu siguranta Luci, gresesti socoteala anilor de stat pe 4tuning, Luci...cat despre raspundere, Luci, ea este asumata in totalitate, Luci "prietene"...insa din cate vad sunt alti rautaciosi p-aci, Luci(si se stiu ei cine), care spun ca lucrurile ar sta altfel din conversatiile pe care le-au avut ei cu Compmotive, Luci...dar nu catadicsesc sa le ataseze aici pe forum pentru demonstratie, ci doar le amintesc in treacat pentru ademenirea carcotasilor, Luci...de care nu duce lipsa acest forum, Luci...how is my "autobaza" language now, Luci?...are we Ok now?!
Don't bother to reply or even PM me...Luci, care esti Luci
altfel, up...pentru roti frumoase si uuuuf ce scumpeeee!!!...obraznicia care esti tu obraznicie, mai Luci, mai
tony_montana is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 23:39   #13
316i

Stage 5
 
316i's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,856
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Dupa cum promiteam cateva posturi mai sus, mailul meu catre compomotive. A se nota 1574EUR cu tot cu transport pana la adresa mea din Romania, dupa cum se poate regasi in mail.

"Hi
Thank you for your enquiry & we apologize for the delay in our reply.

We can manufacture 8x17 CXN or TS wheels in the offsets you require & the price for 4 wheels including carriage to Romania would be £1383.20 gbp

Manufacturing time would be 4>8 weeks from receipt of payment

Payment can be made by bank transfer to ~

Account Name: COMPONENTS AUTOMOTIVE 73 LIMITED

Bank Name & Address: National Westminster Bank PO Box 68 Queen Square.
Wolverhampton. WV1 1TR

Account No: 38120534
Sort Code: 560069
Iban No: GB81NWBK56006938120534
Iban Bic: NWBKGB2L

Alternatively payment can be made by paypal however we charge an extra 4% surcharge.

Trusting this meets with your requirements & we look forward to hearing from you

Best regards
Stephanie

Components Automotives 73 Limited
4/6 Wulfrun Industrial Estate
Wolverhampton
West Midlands
WV10 6HG

manufacturers of



tel: 00 44 1902 311499
fax: 00 44 1902 715213

email: sales@comp.co.uk
web: www.comp.co.uk


-----Original Message-----
From: sales@comp.co.uk [mailto:sales@comp.co.uk]
Sent: 7 July 2008 19:20
To: sales@comp.co.uk
Subject: Compomotive - Contact Form

name: Vlad Alexandrescu
email: everest@dynamictelecom.net
address: Bucharest, sector 2, Bd. P****** de C********, nr. *, bl. 1, sc. *, ap. **

country: Romania
postCode: 021***
phone: 40721259522
fax:
info req: Could you please tell me the price for the following
wheels:
CXN 8Jx17 ET25 4x100

Thank you!
wheel size: 8Jx17
make: 4x100
design: x
model: CXN
316i is offline   Reply With Quote
Old 13-04-10, 09:15   #14
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Quote:
Originally Posted by tony_montana View Post
Luci, Luci...cred ca la cati useri am eu, gresesti socoteala "propozitiilor" cum le spui tu(oricum, cu siguranta nu ai numarat predicatele din propozitii, pentru ca propozitia presupune predicat, nu-i asa Luci?!...sunt sigur ca iti amintesti asta)...si cu siguranta Luci, gresesti socoteala anilor de stat pe 4tuning, Luci...cat despre raspundere, Luci, ea este asumata in totalitate, Luci "prietene"...insa din cate vad sunt alti rautaciosi p-aci, Luci(si se stiu ei cine), care spun ca lucrurile ar sta altfel din conversatiile pe care le-au avut ei cu Compmotive, Luci...dar nu catadicsesc sa le ataseze aici pe forum pentru demonstratie, ci doar le amintesc in treacat pentru ademenirea carcotasilor, Luci...de care nu duce lipsa acest forum, Luci...how is my "autobaza" language now, Luci?...are we Ok now?!
Don't bother to reply or even PM me...Luci, care esti Luci
altfel, up...pentru roti frumoase si uuuuf ce scumpeeee!!!...obraznicia care esti tu obraznicie, mai Luci, mai

de-a lungul timpului m-am certat cu multi prosti pe forumul 4tuning, dar, sincer, tu esti regele lor. Poti fi si mai penibil de-atat? te rog, mai da-mi cateva exemple ca sa trimit linkul mai departe si prietenilor mei sa randem impreuna de tine
ps. daca poti in engleza ar fi superb!
Lucian_GXZ is offline   Reply With Quote
Old 13-04-10, 09:20   #15
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: Aduc jante pe comanda Compmotive CXN din 3 bucati pt BMW E30-old style & expensiv

Quote:
Originally Posted by Lucian_GXZ View Post
de-a lungul timpului m-am certat cu multi prosti pe forumul 4tuning, dar, sincer, tu esti regele lor. Poti fi si mai penibil de-atat? te rog, mai da-mi cateva exemple ca sa trimit linkul mai departe si prietenilor mei sa randem impreuna de tine
ps. daca poti in engleza ar fi superb!
Pretentii pretentii. Ai grija la prosti, au mintea odihnita...
sprinter is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -