Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

coman razvan 07-10-10 12:20

Re: Aderare Usergroup
 
Sa dai add ... atat! :)

BlackTiger 11-10-10 21:31

Re: Aderare Usergroup
 
5 Attachment(s)
Salut ma primiti si pe mine?:)
Multumesc
Poze:arrow:

cruizer11 14-10-10 16:24

Re: Aderare Usergroup
 
Va salut ma primiti si pe mine? https://forum.4tuning.ro/505-machetel...cruizer11.html

HR-05-MHF 16-10-10 09:43

Re: Aderare Usergroup
 
8 Attachment(s)
Se poate sa dau si eu JOIN?:D

coman razvan 16-10-10 16:29

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3727081)

Da :)
Quote:

Originally Posted by HR-05-MHF (Post 3731002)
Se poate sa dau si eu JOIN?:D

Da :)

MeMutzu 21-11-10 10:42

Re: Aderare Usergroup
 
3 Attachment(s)
Incerc de ceva timp sa ajung in acest club.Indeplinesc conditiile??:DMai am Ferrari 456GT care se poate vedea in machetele mele,dar e la tara am incercat sa il repar.:D

AngelEyess 21-11-10 12:22

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Vreau si eu sa intru printre colectionari de machete am sanse?
1 poza cu toata colectia + 1 poza cu o macheta ingrijita

SOF320 29-11-10 13:30

Re: Aderare Usergroup
 
4 Attachment(s)
Salut baieti...Mai sunt locuri ?:D

coman razvan 30-11-10 11:52

Re: Aderare Usergroup
 
Da poti!

SOF320 30-11-10 12:00

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3857236)
Da poti!

Multumesc frumos Razvan...

model collector 30-11-10 22:00

Re: Aderare Usergroup
 
Trebuie sa pun poza cu machetele ca sa intru in grup?

manu_96xls 30-11-10 22:03

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 3859043)
Trebuie sa pun poza cu machetele ca sa intru in grup?

Link de la "machetele mele".:-)

model collector 20-12-10 14:06

Re: Aderare Usergroup
 
Regulile de aderare sunt aceleasi din primul post? Intreb asta pentru ca la punctul 5 este enuntat ceva interesant. Nu-i problema nici de o poza cu o gramada de cutii, pline evident.

manu_96xls 20-12-10 23:36

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 3913534)
Regulile de aderare sunt aceleasi din primul post? Intreb asta pentru ca la punctul 5 este enuntat ceva interesant. Nu-i problema nici de o poza cu o gramada de cutii, pline evident.

Văd că nu vrei să-ți deschizi topic, nu-i problemă, asta nu înseamnă că nu ești unul dintre noi...
Poți adera liniștit, dar aștept totuși un pm cu motivul pentru care nu deschizi topic pentru colecția ta.:-)

florinvfd 05-01-11 00:30

Re: Aderare Usergroup
 
intru si eu :)
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...florinvfd.html

CIPONE 01-02-11 22:23

Re: Aderare Usergroup
 
Salut, aplic si eu. Multumesc.

https://forum.4tuning.ro/505-machetel...le-cipone.html

Gerhard_1300 14-02-11 20:32

Re: Aderare Usergroup
 
Salut. Ma primiti si pe mine?
Multumesc
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...rd_1300-a.html

T E N N Y - E 15-04-11 20:34

Re: Aderare Usergroup
 
Hop...si eu
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...le-mele-y.html

Gica 18-04-11 12:08

Re: Aderare Usergroup
 
si eu:
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...mele-gica.html

Cozmescu-Alin 18-04-11 12:21

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by Gica (Post 4265413)

poti da join.

cata50 19-01-12 20:03

Re: Aderare Usergroup
 
Salut!pot intra ?
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...le-cata50.html

bmwh548 19-01-12 20:06

Re: Aderare Usergroup
 
Mai asteptam putin, urmarim activitatea pe sectiune si vedem :-)

lusian 25-03-12 20:24

Re: Aderare Usergroup
 
Salut,

As vrea sa ader si la acest grup. Poze cu colectia nu am (sunt plecat in afara) inca, la vara. Dar sa dovedesc ca totusi colectionez machete am pe facebook cateva poze cu carutele mele:
https://www.facebook.com/media/set/?...0223331&type=3

Pe forum am ceva activitate in limita timpului.

DanyFCS 25-03-12 21:59

Re: Aderare Usergroup
 
Pot intra in Usergroup?:D

bmwh548 26-03-12 17:00

Re: Aderare Usergroup
 
lusian: dupa ce apar si niste prezentari mai discutam.
DanyFCS: continua asa si in curand vei intra in usergroup.

SST 06 10-08-12 16:46

Re: Aderare Usergroup
 
Vreau si eu sa ader la usergroup se poate ;;) ?

bmwh548 10-08-12 16:58

Re: Aderare Usergroup
 
Deocamdata nu. Mai asteptam.

skype09 30-08-12 15:06

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
indeplinesc una din cerinte: 34 machete 1/43
4 machete 1/24 (una e pe drum)
1 macheta 1/18


https://forum.4tuning.ro/505-machetel...e-skype09.html

neamtu07 02-12-12 01:26

Re: Aderare Usergroup
 
As dori sa intru si eu in user group ,am peste 10 1:18.

Alex_CGA 23-03-13 11:40

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Salut!

Vreau si eu :)
Multumesc.

DannySS 01-05-13 20:24

Re: Aderare Usergroup
 
As dori sa ader si eu, am 82 1:24. Multumesc

2010 01-05-13 21:01

Re: Aderare Usergroup
 
Prea putine, trebuiesc 100 :lol::lol:

DannySS 01-05-13 21:03

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5457756)
Prea putine, trebuiesc 100 :lol::lol:

:evil: :lol:

v1per 01-05-13 22:47

Re: Aderare Usergroup
 
pot adera si eu ???....am in jur de 160 de machete auto si vreo 80 de avioane si elicoptere

bmwh548 02-05-13 17:48

Re: Aderare Usergroup
 
Daca nu dai add eu nu pot da accept.

Vipermotors 05-09-13 20:59

Re: Aderare Usergroup
 
Salut!as vrea sa intru si eu in usergroup,am 85 de machete.Se poate?:D

bmwh548 06-09-13 12:59

Re: Aderare Usergroup
 
Topic de prezentari? Activitate? Nu? Mai asteptam atunci.

Vipermotors 06-09-13 14:45

Re: Aderare Usergroup
 
Da ai dreptate bmwh548,astazi o sa incep si eu cu prezentarile...

Vipermotors 15-09-13 13:02

Re: Aderare Usergroup
 
O sa m-ai cer inca odata aderare usergroup daca se poate.Multumesc:D

cruizer11 15-09-13 16:27

Re: Aderare Usergroup
 
Mai nu m-ai.
Vreau MAI mult ceva.
M-ai impins.


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning