![]() |
Re: Aderare Usergroup
Sa dai add ... atat! :)
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Salut ma primiti si pe mine?:)
Multumesc Poze:arrow: |
Re: Aderare Usergroup
Va salut ma primiti si pe mine? https://forum.4tuning.ro/505-machetel...cruizer11.html
|
Re: Aderare Usergroup
8 Attachment(s)
Se poate sa dau si eu JOIN?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Incerc de ceva timp sa ajung in acest club.Indeplinesc conditiile??:DMai am Ferrari 456GT care se poate vedea in machetele mele,dar e la tara am incercat sa il repar.:D
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Vreau si eu sa intru printre colectionari de machete am sanse?
1 poza cu toata colectia + 1 poza cu o macheta ingrijita |
Re: Aderare Usergroup
4 Attachment(s)
Salut baieti...Mai sunt locuri ?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Da poti!
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Trebuie sa pun poza cu machetele ca sa intru in grup?
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Regulile de aderare sunt aceleasi din primul post? Intreb asta pentru ca la punctul 5 este enuntat ceva interesant. Nu-i problema nici de o poza cu o gramada de cutii, pline evident.
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Poți adera liniștit, dar aștept totuși un pm cu motivul pentru care nu deschizi topic pentru colecția ta.:-) |
Re: Aderare Usergroup
intru si eu :)
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...florinvfd.html |
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Salut!pot intra ?
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...le-cata50.html |
Re: Aderare Usergroup
Mai asteptam putin, urmarim activitatea pe sectiune si vedem :-)
|
Re: Aderare Usergroup
Salut,
As vrea sa ader si la acest grup. Poze cu colectia nu am (sunt plecat in afara) inca, la vara. Dar sa dovedesc ca totusi colectionez machete am pe facebook cateva poze cu carutele mele: https://www.facebook.com/media/set/?...0223331&type=3 Pe forum am ceva activitate in limita timpului. |
Re: Aderare Usergroup
Pot intra in Usergroup?:D
|
Re: Aderare Usergroup
lusian: dupa ce apar si niste prezentari mai discutam.
DanyFCS: continua asa si in curand vei intra in usergroup. |
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
Deocamdata nu. Mai asteptam.
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
indeplinesc una din cerinte: 34 machete 1/43
4 machete 1/24 (una e pe drum) 1 macheta 1/18 https://forum.4tuning.ro/505-machetel...e-skype09.html |
Re: Aderare Usergroup
As dori sa intru si eu in user group ,am peste 10 1:18.
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Salut!
Vreau si eu :) Multumesc. |
Re: Aderare Usergroup
As dori sa ader si eu, am 82 1:24. Multumesc
|
Re: Aderare Usergroup
Prea putine, trebuiesc 100 :lol::lol:
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
pot adera si eu ???....am in jur de 160 de machete auto si vreo 80 de avioane si elicoptere
|
Re: Aderare Usergroup
Daca nu dai add eu nu pot da accept.
|
Re: Aderare Usergroup
Salut!as vrea sa intru si eu in usergroup,am 85 de machete.Se poate?:D
|
Re: Aderare Usergroup
Topic de prezentari? Activitate? Nu? Mai asteptam atunci.
|
Re: Aderare Usergroup
Da ai dreptate bmwh548,astazi o sa incep si eu cu prezentarile...
|
Re: Aderare Usergroup
O sa m-ai cer inca odata aderare usergroup daca se poate.Multumesc:D
|
Re: Aderare Usergroup
Mai nu m-ai.
Vreau MAI mult ceva. M-ai impins. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning