![]() |
1 Attachment(s)
io am scos timpu` cel mai bun 0.671
|
1 Attachment(s)
i`m da big bad madafaka !! 0.576
|
bun...eu am scos 0.519 :D
dar nu tre sa bagam cel mai bun timp d reactie... ci sa ajungem sa modificam la maxim un viper :P |
daca se poate as vrea sa intru shi io in MR Romania....deocamdata sunt in team Carmex ...cu nick`u dopeman ....strang bani pt un lancer :D
|
Pazea ca am user :D
|
EvLSant0s ...baga`ma shi pe mine in team ...vezi ca am dat request....am useru dopeman ...shi vreo 504 CP pe o civic
|
se rezolva, scuze .. am fost ocupat cu .. niste chestii .. se vad in semnatura mea ..
|
Re:
Quote:
in loc de 800 la 3 curse .. castigi 1200 la 3 curse .. ;) |
eu iar mi-o iau in mufa...
ca astia pleaca cu vreo 4 secunde inaintea mea..si la fiecare cursa tre sa dau un sfert din butelie :cry: 502 cai acum :P |
e nasoala faza sa te dai la amatori cu o gramada de cai ....mi`am bagat bracket 11.05 ...shi spre sfarshitu cursei tre sa franez....
|
1 Attachment(s)
am facut si eu un screenshot la timp...
e destul de bunicel.. |
1 Attachment(s)
alt timp
|
1 Attachment(s)
si alt timp :shock:
|
1 Attachment(s)
:yikes:
|
Re:
Quote:
la amateur ii fac din 1a, pe cand la sport e mai greu |
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning