Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

LKS 08-11-05 22:51

1 Attachment(s)
io am scos timpu` cel mai bun 0.671

LKS 08-11-05 22:57

1 Attachment(s)
i`m da big bad madafaka !! 0.576

SpeedeR 08-11-05 23:02

bun...eu am scos 0.519 :D
dar nu tre sa bagam cel mai bun timp d reactie... ci sa ajungem sa modificam la maxim un viper :P

LKS 08-11-05 23:02

daca se poate as vrea sa intru shi io in MR Romania....deocamdata sunt in team Carmex ...cu nick`u dopeman ....strang bani pt un lancer :D

Skma 08-11-05 23:06

Pazea ca am user :D

LKS 09-11-05 01:07

EvLSant0s ...baga`ma shi pe mine in team ...vezi ca am dat request....am useru dopeman ...shi vreo 504 CP pe o civic

EvLSant0S 09-11-05 03:03

se rezolva, scuze .. am fost ocupat cu .. niste chestii .. se vad in semnatura mea ..

EvLSant0S 09-11-05 03:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

date la amatori...ai grija ce bracket bagi ;)
eu cu aproape 600 cai tot akolo ma dau k sa fac bani de charger :D

nu inteleg de ce nu te dai la sport .. nu la amateur ..
in loc de 800 la 3 curse ..
castigi 1200 la 3 curse .. ;)

Xeno 09-11-05 11:28

eu iar mi-o iau in mufa...

ca astia pleaca cu vreo 4 secunde inaintea mea..si la fiecare cursa tre sa dau un sfert din butelie :cry:

502 cai acum :P

LKS 09-11-05 12:01

e nasoala faza sa te dai la amatori cu o gramada de cai ....mi`am bagat bracket 11.05 ...shi spre sfarshitu cursei tre sa franez....

Xeno 09-11-05 12:01

1 Attachment(s)
am facut si eu un screenshot la timp...

e destul de bunicel..

Xeno 09-11-05 12:09

1 Attachment(s)
alt timp

Xeno 09-11-05 12:12

1 Attachment(s)
si alt timp :shock:

Xeno 09-11-05 12:31

1 Attachment(s)
:yikes:

SpeedeR 09-11-05 12:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

date la amatori...ai grija ce bracket bagi ;)
eu cu aproape 600 cai tot akolo ma dau k sa fac bani de charger :D

nu inteleg de ce nu te dai la sport .. nu la amateur ..
in loc de 800 la 3 curse ..
castigi 1200 la 3 curse .. ;)

pt k burnout bob e mai greu d invins dkt turbo tom :lol: :lol: :lol:
la amateur ii fac din 1a, pe cand la sport e mai greu


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning