![]() |
Re: dacia mea proprie si personala
multumesc si tie! ;)
|
Re: dacia mea proprie si personala
4 Attachment(s)
cateva poze cu toba borla (ms lu cocot;) ) si cu mici asemanari din DamBovitza!
astept sa schimb bara si sa aranjez umpic altfel toba...8) |
Re: dacia mea proprie si personala
Cam multe coincidente.Si el are tot toba ca a ta.Oare tot de la Cocot o are??? :))
|
Re: dacia mea proprie si personala
nici nu observasem toba...ce e mai tare ca cei de la dacia s-au hotarat sa puna eleronul ala incorporat in capota inaintea celor de la bmw! :D
|
Re: dacia mea proprie si personala
Quote:
|
Re: dacia mea proprie si personala
9 Attachment(s)
mici lucrari-intretineri, update-uri...poze 8)
astept pareri daca sa pun sau nu roti le albe pe fatza...[185/50(60)/ r14] |
Re: dacia mea proprie si personala
dupa parerea mea nu prea dau bine rotile de aro..pana la urma e alegerea ta. numai bine
|
Re: dacia mea proprie si personala
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: dacia mea proprie si personala
deocamdata nu am niciuna....doar le-am probat...eram curios si de parerile altora....pana acum 1-1 (pro contra) si + a mea care valoreaza 3 (pro) :) deci 4-1 :D
|
Re: dacia mea proprie si personala
si io cred k iar sta bn cu jantele alea de aro dar... doar sa le ai pe toate 4 altfel nu:-)
|
Re: dacia mea proprie si personala
1 Attachment(s)
Poze spion cu BBI-ul :lol::lol::lol:
|
Re: dacia mea proprie si personala
vazusi tu rpd...:)
|
Re: dacia mea proprie si personala
se aude marfa toba,te-am vazut ieri knd ai trecut prin fata liceului meu :D eram la ora :lol:
|
Re: dacia mea proprie si personala
si acolo se aude!? ma miram eu de ce sunt gaborii cu mult inaintea mea in mijlocul strazii! cred aud ei ceva si zic...vine bbi ia hai sa ii mai luam 50 ron pe o amenda ceva! =))
|
Re: dacia mea proprie si personala
https://www.youtube.com/watch?v=QVxZmVFm9qE
pt cine nu a vazut pana acum.... speram sa urmeze si partea a doua! > : ) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning