Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   dacia mea proprie si personala (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/36787-dacia-mea-proprie-personala.html)

AG 80 BBI 31-03-08 21:32

Re: dacia mea proprie si personala
 
multumesc si tie! ;)

AG 80 BBI 07-05-08 12:21

Re: dacia mea proprie si personala
 
4 Attachment(s)
cateva poze cu toba borla (ms lu cocot;) ) si cu mici asemanari din DamBovitza!
astept sa schimb bara si sa aranjez umpic altfel toba...8)

Donnyro 07-05-08 22:51

Re: dacia mea proprie si personala
 
Cam multe coincidente.Si el are tot toba ca a ta.Oare tot de la Cocot o are??? :))

AG 80 BBI 08-05-08 09:31

Re: dacia mea proprie si personala
 
nici nu observasem toba...ce e mai tare ca cei de la dacia s-au hotarat sa puna eleronul ala incorporat in capota inaintea celor de la bmw! :D

CocoT 28 09-05-08 01:46

Re: dacia mea proprie si personala
 
Quote:

Originally Posted by Donnyro (Post 1521002)
Cam multe coincidente.Si el are tot toba ca a ta.Oare tot de la Cocot o are??? :))

Da si asta tot de la mine cred ca este!... :lol::lol::lol:

AG 80 BBI 14-05-08 12:32

Re: dacia mea proprie si personala
 
9 Attachment(s)
mici lucrari-intretineri, update-uri...poze 8)
astept pareri daca sa pun sau nu roti le albe pe fatza...[185/50(60)/ r14]

peugeot 206 14-05-08 20:19

Re: dacia mea proprie si personala
 
dupa parerea mea nu prea dau bine rotile de aro..pana la urma e alegerea ta. numai bine

CocoT 28 14-05-08 22:59

Re: dacia mea proprie si personala
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by AG 80 BBI (Post 1533256)
mici lucrari-intretineri, update-uri...poze 8)
astept pareri daca sa pun sau nu roti le albe pe fatza...[185/50(60)/ r14]

Mie imi plac!... Ai 4 sau doar 2 jante?... App mi-am facut si eu jantele albe!... :lol:

AG 80 BBI 14-05-08 23:49

Re: dacia mea proprie si personala
 
deocamdata nu am niciuna....doar le-am probat...eram curios si de parerile altora....pana acum 1-1 (pro contra) si + a mea care valoreaza 3 (pro) :) deci 4-1 :D

camatarunutu 15-05-08 17:50

Re: dacia mea proprie si personala
 
si io cred k iar sta bn cu jantele alea de aro dar... doar sa le ai pe toate 4 altfel nu:-)

Donnyro 16-05-08 00:26

Re: dacia mea proprie si personala
 
1 Attachment(s)
Poze spion cu BBI-ul :lol::lol::lol:

AG 80 BBI 16-05-08 00:30

Re: dacia mea proprie si personala
 
vazusi tu rpd...:)

cristy_sofy 23-05-08 12:32

Re: dacia mea proprie si personala
 
se aude marfa toba,te-am vazut ieri knd ai trecut prin fata liceului meu :D eram la ora :lol:

AG 80 BBI 24-05-08 00:36

Re: dacia mea proprie si personala
 
si acolo se aude!? ma miram eu de ce sunt gaborii cu mult inaintea mea in mijlocul strazii! cred aud ei ceva si zic...vine bbi ia hai sa ii mai luam 50 ron pe o amenda ceva! =))

AG 80 BBI 31-05-08 23:12

Re: dacia mea proprie si personala
 
https://www.youtube.com/watch?v=QVxZmVFm9qE

pt cine nu a vazut pana acum....
speram sa urmeze si partea a doua! > : )


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning