![]() |
Re:
Quote:
|
am sentimentul ca mi se transmisese sa fac schimbarea cu lucian, si mi-a scapat...
cred ca eu sunt de vina, imi cer scuze la amandoi, sebi si lucian |
Re:
Quote:
vruuuummm vruuuummmmmmmmmmm |
Re:
Quote:
Confirmare pentru Sebastian: Noul purtator de cuvant al MR este Lucian. Asa cum a spus si Lucian, gruparea \"clubul\" in devenire MR vrea sa organizeze si o sa organizeze curse legale de masini in adevaratul sens al cuvantului. Inca odata gruparea \"clubul\" in devenire MR este deschis la orice fel de colaborare cu alte cluburi care vor sprijine desfasurarea unei curse in cadru legal organizat. PS: Nu-l condamn pe Florian ........... Asta e viata. Joaca de vineri .. . . . a fost un mijloc de relaxare pentru toata lumea. S-a uitat de cluburi, oamenii s-au simtit bine ....... si atat. Pentru toate cluburile si gruparile existente, CU RESPEKT, MICUTZU PEACE :peace: NO WAR |
Re:
Quote:
Nu stiu de cate ori te-am atacat eu personal insa acum o voi face si cred ca indreptatit. De ce spun asta si ce vreau sa spun prin asta? in primul rand vreau sa sti ca-mi este rusine ca trebuiesa-ti atrag eu atentia. Oricine poate gresi , ai facut ceva ce nu trebuia, nu ai mai rezistat tentatiei, ai avut adepti, poate e de inteles din punctul meu de vedere, insa sa tratezi usuratic o astfel de problema mi se pare lipsa de responsabilitate, ba mai mult sa o dai in gluma, joaca... Vreau sa te mai itreb ceva : nu cumva la voi in statut se pretindea ca oricine participa la curse ilegale va fi sanctionat prin excludere? Acum spune-mi cine trebuie sa plece? Eu am intins din nou o mana fiind dispus la un compromis sper binele pasionatilor iar voi dati din nou cu piciorul, cine va credeti de va permiteti sa va bateti joc de lume? |
-Domnule Micutu. Sa-mi fie rusine????? de ce ,de adevar???NICIODATA!!!
-Eu nu sunt murdar cu nimic fata de oameni....probabil cei de la mr i-mi poarte pica ca nu au putut participa la o cursa...asta e dar.......mai gandestete odata cat rau poate face o ILEGALA. Cat despre tine si calitatile tale in domeniul Curselor nu pot sa spun decat ca ce faci tu (ilegale) poate face oricine. La treaba serioasa......mai la umbra , mai stai putin in masina, mai un start doua si ai obosit etc...... -Asa ca te rog frumos sa-ti vezi de treba ta si sa nu mai prezinti aici posturi cu ideile tale scrise de mana altuia!!!! -Lucian ce gogosi mai vinzi tu pe aici???? De la statuete de ipsos ai revenit purtator de cuvant. Prietene oamenii care se schimba cum bate vantul pentru mine au o singura valoare : 0 (zero) adica sa fiu mai explicit (oha , canj , nix ,nema ,ioc ) |
Offffff
Florica termina cu jignirile am deja eu prb mele , ai intrecut masura..........lasa lucrurile asa cum sunt si vedeti de viata ta ,nu ma mai ataca pt ca nu avem nimic de impartit !!!
P.s. VIATA ESTE SI ASA DESTUL DE SCURTA!!! CREZI CA TREBUI SA O FACEM SI GREA!? |
Florica , am sa te rog sa pastrezi nivelul conversatiei ceva mai ridicat. Insultele tale nu ma ating , iar scara ta de valori nu ma interseaza , asa cum nici pentru tine nu conteaza parerea mea fata de modul tau de gandire in anumite situatii. Lasa bataia vantului pe seama meteorologilor si analiza caracterului unei persoane pe seama doctorilor psihologi. Chiar te crezi bun la toate ? Cat despre gogosi ... sunt gratis , nu le vand . Oricum nu conteaza - oricine poate citi dar nu oricine poate intelege .
|
Re:
Quote:
Cred ca menirea unui purtator de cuvant este sa se faca cat mai bine inteles, sa priceapa mesajul transmis cat mai multa lume, iar eu ma situez printre cei ce pricep mai greu. |
Sebastian , lasa modestia . Esti ultima persoana careia i se adresau acele vorbe. Tu intelegi foarte bine chiar si un eventual substrat. Menirea unui purtator de cuvant poate foarte bine sa fie cosmetizarea adevarului si eventual \"a spune tot fara a zice nimic\" . Depinde din ce unghi privesti problema. Eu sunt sicer dezamagit de atitudinea lui Florica , om pe care-l stimam si care acum ma ataca . Asta e ...
|
-Aveti vedenii ???? Unde vedeti voi jigniri? Sau sunteti asa de sensibili uneori incat adevarul va jigneste. Chiar nu aveti treaba pe acasa ???Munca , servici nu serviti frate. Eu de abia tin ochii deschisi pentru a va da voua socoteala. Pentru ce? Pentru ce am facut .
-Ce am facut am facut de placere si am sa fac de placere. Am sa fac curse si curse si iarasi curse.........bune sau proaste am sa fac !!!!!!!! |
Re:
Quote:
Sevim, servim ca altfel bani din ... , ce buna a fost din punct de vedere material perioada asta fara curse, dar speram in acest an sa nu mai cheltuim atat de mult. |
************************
Gratzian: atac la persoana, urat user banat |
Re:
Quote:
Vad ca exitsa peroane care fara motiv ma infrunta, aici eu infieram cursele ilegale, oare cine are interes sa ma atace pentru asta. Faptul ca ma ataca personal nu e nimic grav m-am obisnuit sa fiu tinta si sunt aprope imun, insa acest domn si sa-mi scuzati expresia porno-felationist a reusit sa ma deranjeze, fapt pentru care ii promit ca deranjul lui va fi mult mai mare. De ce trebuie sa-mi faca corectii publice pe site cand ii stau la dispozitie sa dea un telefon sa ne intalnim sa-mi spuna in fata tot ce vrea. E aberant sa ne pierdem timpul cu toti ratatii si complexatii lipsiti d3e cea mai mica responsabilitate. Cred ca a spune ceva obiectiv e in interesul tuturor, mai ales cand asta se face argumentat, si mai cred ca un personaj de genul asta ce poate-i amuza pe unii poate ditruge orice punte de legatura cu simpatizantii lui. Am o intrebare chiar credeti ca nu pot afla cine se ascunde in spatele unui IP? Va spun eu pot dar mi-a fost scarba sa o fac prea des pana acum. |
LEGAL RACING
Gratian, nu stiu daca e bine cand stergi unele posturi pentru ca eu le vad de multe ori chiar cand se pun, iar apoi cand iau pozitie lumea e dezorientata si nu stie ce sa creada. Atitudini ce cele ale lui porno care din cca 10mesaje 3 are banate cu stelute mi se par puerile si nu le vad rostul. Mai bine Gratiane selecteaza cine intra pe forum si cine nu, resonsabilizand asa pe oricine are ceva de spus. Asa dureaza putin mai mult, pana ii descoperim si atunci or sa aiba o poveste frumoasa de genul sti fratele mai mic a intrat si a scris el... |
| All times are GMT +2. The time now is 10:36. |
- Copyright 2026 4Tuning