![]() |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Mda..., si Shoaka, D-zeu Sa-l ierte, a fost campion la K1
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
pai de ce mane nu am cum ?? ca zici u sau ca nu stii ce e ala k1 ??a
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Pai la ce sala ai pasaportul sportiv?:shock: si cum il chema pe antrenorul tau (sensei)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Nice.... de rollerblading nu se mai tine nimeni?... ma pasiona si pe mine pe la 15-16 ani.... akuma skiez.... viteza si adrenalina cat cuprinde... e chiar super sa simti viteza pe pielea ta... first-hand....
Si sa nu uitam.... vara practic aruncatul cu maslina... ;) |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
pai ce sa zic .... frecventez sala de un an si in prezent joc baschet la o asociatie sportiva ..... sper in curand sa ies arbitru de baschet (urmez un curs de arbitri cu domnu Stamate) . in curand o sa dau examen .... tineti-mi pumnii :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning