Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce sporturi practicam/am practicat ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/30377-sporturi-practicam-practicat.html)

DONU' 14-03-07 13:51

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Mda..., si Shoaka, D-zeu Sa-l ierte, a fost campion la K1

Axel-Iuliano 14-03-07 19:01

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai de ce mane nu am cum ?? ca zici u sau ca nu stii ce e ala k1 ??a

Aadryan 14-03-07 23:19

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by Axel-Iuliano (Post 798047)
pai de ce mane nu am cum ?? ca zici u sau ca nu stii ce e ala k1 ??a

Eu stiu foarte bine ce este acela K1 si chiar am urmarit evolutia lui din 93 si pana azi. Dar daca zici ca nu stiu eu ce este fa o scurta caracterizare a genului sau a stilului de lupta K1(nu vreau sa ma cert cu tine sau sa ma dau eu mare si tare dar nu cred ca exista asa ceva). Poti practica Muay Thai,Kick-Boxing,etc, dar chiar esti primul pe care l-am auzit ca practica K1.

Bolo_BCD 16-03-07 17:45

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Pai la ce sala ai pasaportul sportiv?:shock: si cum il chema pe antrenorul tau (sensei)

Khalis 16-03-07 21:31

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Nice.... de rollerblading nu se mai tine nimeni?... ma pasiona si pe mine pe la 15-16 ani.... akuma skiez.... viteza si adrenalina cat cuprinde... e chiar super sa simti viteza pe pielea ta... first-hand....
Si sa nu uitam.... vara practic aruncatul cu maslina... ;)

jingu_boy 16-03-07 22:46

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai ce sa zic .... frecventez sala de un an si in prezent joc baschet la o asociatie sportiva ..... sper in curand sa ies arbitru de baschet (urmez un curs de arbitri cu domnu Stamate) . in curand o sa dau examen .... tineti-mi pumnii :D :D


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning