Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Discutii despre SCHIMBARI pe sectiunea BMW (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/291803-discutii-schimbari-sectiunea-bmw.html)

zepolikahhh_ 17-12-11 02:25

Re: Discutii despre SCHIMBARI pe sectiunea BMW
 
parca primti benzina pe gratis daca aveti scris BMW sub user.
Ce curatenie se vrea a fi asta?
Ce vreti mai mult de la unu care vine pe forum si isi posteaza masina,doar nu o sa scrie 500 de pagini ca sa ii dati voi titulatura de bmw driver.
Omu ia masina de la 0,o revopseste,pune jante,suspenie,kit M,ii arunca un 2.8 niste vadere.
Toate astea poate sa nu dureze mai mult de 3 luni,sau cand schimba presiunea in roata trebuie sa posteze ca update la masina lui?altfel,2-3 poze,3 pagini si a lasat threadul mort.
fara suparare,sunteti penibili.
conduceti pe asfalt,nu pe forum.
numa bine

aleks 17-12-11 11:12

Re: Discutii despre SCHIMBARI pe sectiunea BMW
 
Si inca unu' care vine cu vena umflata la gat si nu citeste nimic din ce s-a scris, da' isi da cu parerea, ba mai mult, te si jigneste aiurea, cand el nu stie ce-i cu el si cu discutia asta pe aici....
Si te mai intrebi de ce asta e nivelul sectiunii, sau a forumului, asta sau oricare altul... :lol:

WolfTown 17-12-11 12:21

Re: Discutii despre SCHIMBARI pe sectiunea BMW
 
cel mai bine inchideti topicurile... orice deciie ati lua tot o sa gasiti oameni cu "vena umflata" luati o decizii obiective... nu o sa puteti face pe toata lumea fericiti

aleks 17-12-11 19:37

Re: Discutii despre SCHIMBARI pe sectiunea BMW
 
Pentru inscrieri sau reinscrieri in grupul [BMW], citeşte aici:
https://forum.4tuning.ro/291-discutii...ml#post4782909


All times are GMT +2. The time now is 01:06.

- Copyright 2026 4Tuning