Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 (https://forum.4tuning.ro/195-satu/163127-rally-sprint-2010-a.html)

LIVIUMARIN 10-09-10 21:19

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 2969276)
O "gustare" de la utima etapa de Rally Sprint a anului 2009 : https://www.youtube.com/watch?v=hh5L3K43uqI

SALUTARE,stii ceva,despre concursul din Carei?(PROGRAMAT IN SEPTEMBRIE)

szambi77 13-09-10 10:08

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by LIVIUMARIN (Post 3649559)
SALUTARE,stii ceva,despre concursul din Carei?(PROGRAMAT IN SEPTEMBRIE)

Nu stiu nimic boss... Eventual suna-l pe David si intreaba-l direct sau poate stie ceva Flo...

SM-91-JDM 27-09-10 10:27

Re: Rally Sprint 2010
 
Pe data de 2 octombrie,Carei,rally sprint.

e30_lmv 27-09-10 11:50

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by SM-91-JDM (Post 3686110)
Pe data de 2 octombrie,Carei,rally sprint.

Mai multe detalii...... Mersi

cca_golf 28-09-10 13:59

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3686321)
Mai multe detalii...... Mersi

la ora 9 se face inscrierea...la 11 manse de antrenament...si la 14 manse cronometrate....din cate am vazut eu pe afis ;)

cca_golf 28-09-10 15:22

Re: Rally Sprint 2010
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cca_golf (Post 3688655)
la ora 9 se face inscrierea...la 11 manse de antrenament...si la 14 manse cronometrate....din cate am vazut eu pe afis ;)

dupa cateva cautari...am aflat ca la ora 9 se face inscrierea...la 11 antrenament...si la 12:30 ....manse cronometrate.....afis luat din ziar mai jos;)

zvvbmw 30-09-10 18:19

Re: Rally Sprint 2010
 
Nu are nimeni din greseala traseul pistei ? ms

cca_golf 01-10-10 19:28

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by zvvbmw (Post 3693710)
Nu are nimeni din greseala traseul pistei ? ms

nu am văzut..nici unde am văzut..doar multe cauciucuri...și "domnu" cu golfu vr6 :D

P.S: vrei sa vi cu "Bimmer-u"..:D ?

zvvbmw 01-10-10 20:15

Re: Rally Sprint 2010
 
Din pacate nu apuc. Am avut un mic incident cu ea asa ca stau pe tusa...Cineva se crede artist cu surubelnita...:-|

ONTOPIC: Am fost curios doar sa vad ce fel de traseu se va alege.

Bafta concurentilor ! Go BMW.

cca_golf 02-10-10 19:21

Re: Rally Sprint 2010
 
frumos...frumos...mai ales skyline...oricum felicitări participanților si organizatorilor ;)

raul_rebelul2005 03-10-10 18:46

Re: Rally Sprint 2010
 
noah cine ce-o facut la rally??

SM-91-JDM 11-10-10 09:37

Re: Rally Sprint 2010
 
da pe unde ai umblat Raul de nu ai fost prezent?sa-ti fie rusine!!!

raul_rebelul2005 14-10-10 18:58

Re: Rally Sprint 2010
 
ma pastrez pt ultima etapa :-) .....am si lucrat.....asta este,apropo ultima etapa nu sti cand o sa fie,numa in 23.10.10 sa nu fie ca si mor..

SM-91-JDM 21-10-10 14:27

Re: Rally Sprint 2010
 
din cate stiu 13 nov

SM-91-JDM 15-11-10 10:14

Re: Rally Sprint 2010
 
pe data de 20 nov,sambata,ultima etapa de rally sprint,la pista ACR


All times are GMT +2. The time now is 14:08.

- Copyright 2026 4Tuning