![]() |
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Pe data de 2 octombrie,Carei,rally sprint.
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Nu are nimeni din greseala traseul pistei ? ms
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
P.S: vrei sa vi cu "Bimmer-u"..:D ? |
Re: Rally Sprint 2010
Din pacate nu apuc. Am avut un mic incident cu ea asa ca stau pe tusa...Cineva se crede artist cu surubelnita...:-|
ONTOPIC: Am fost curios doar sa vad ce fel de traseu se va alege. Bafta concurentilor ! Go BMW. |
Re: Rally Sprint 2010
frumos...frumos...mai ales skyline...oricum felicitări participanților si organizatorilor ;)
|
Re: Rally Sprint 2010
noah cine ce-o facut la rally??
|
Re: Rally Sprint 2010
da pe unde ai umblat Raul de nu ai fost prezent?sa-ti fie rusine!!!
|
Re: Rally Sprint 2010
ma pastrez pt ultima etapa :-) .....am si lucrat.....asta este,apropo ultima etapa nu sti cand o sa fie,numa in 23.10.10 sa nu fie ca si mor..
|
Re: Rally Sprint 2010
din cate stiu 13 nov
|
Re: Rally Sprint 2010
pe data de 20 nov,sambata,ultima etapa de rally sprint,la pista ACR
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:08. |
- Copyright 2026 4Tuning