![]() |
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
cine e boss?e cel care il conducea cand sa intamplat?
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
nu praf dar e ceva dauna,pai atunci lasa ca afli tu cine a condus;),si poate ne spui daca era a lui sau nu
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
si mie,
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Daca s-a rasturnat e dauna totala clar. :rolleyes2
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
accident pe 4 benzi aprape de pasarela de la oltchim....erau doar politisti care faceau masuratori si o masina pusa pe avarii...posibil sa fi dat peste cineva pe trecerea de pietoni.
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Naspa... De tot ce imi e frica sunt pietoni care traverseaza aiurea sau alearga pe trecerea de pietoni si te trezesti cu ei in fata...
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
on: azi,pe dealul negru 2 tiruri au dat frontal ...nush in ce stare sunt soferii,dar 1 dintre ei,doar o minune putea sa il salveze...cabinele erau cam praf pe partea soferilor.. |
Re: Accidente in RM. VALCEA
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
care e viteazul de a rupt stalpul de la sfax aseara?
http://eurovalcea.ro/index.php?optio...ente&Itemid=84 |
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:49. |
- Copyright 2026 4Tuning