Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Accidente in RM. VALCEA (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34460-accidente-rm-valcea.html)

bilae21 26-12-10 23:19

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by wehityou1 (Post 3930082)
da, b-..-xei.....;)

aoleuuuu il cunosc pe baiatul de il are:((

wehityou1 26-12-10 23:20

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
cine e boss?e cel care il conducea cand sa intamplat?

bilae21 26-12-10 23:22

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by wehityou1 (Post 3930095)
cine e boss?e cel care il conducea cand sa intamplat?

pai nu stiu cine a condus..:( e praf masina??? posibil sa fi fost el

wehityou1 26-12-10 23:24

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
nu praf dar e ceva dauna,pai atunci lasa ca afli tu cine a condus;),si poate ne spui daca era a lui sau nu

bilae21 26-12-10 23:26

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by wehityou1 (Post 3930116)
nu praf dar e ceva dauna,pai atunci lasa ca afli tu cine a condus;),si poate ne spui daca era a lui sau nu

da:) imi pare rau d masina jur:(

wehityou1 26-12-10 23:27

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
si mie,

PrietenCuTine 26-12-10 23:36

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Daca s-a rasturnat e dauna totala clar. :rolleyes2

bilae21 26-12-10 23:38

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by PrietenCuTine (Post 3930148)
Daca s-a rasturnat e dauna totala clar. :rolleyes2

saraca masina si chiar vineri am admirato putin:(((

yg.alex 26-12-10 23:40

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
accident pe 4 benzi aprape de pasarela de la oltchim....erau doar politisti care faceau masuratori si o masina pusa pe avarii...posibil sa fi dat peste cineva pe trecerea de pietoni.

PrietenCuTine 27-12-10 00:28

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Naspa... De tot ce imi e frica sunt pietoni care traverseaza aiurea sau alearga pe trecerea de pietoni si te trezesti cu ei in fata...

D o n n 28-12-10 15:48

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by PrietenCuTine (Post 3930258)
Naspa... De tot ce imi e frica sunt pietoni care traverseaza aiurea sau alearga pe trecerea de pietoni si te trezesti cu ei in fata...

sau te trezesti cu ei din spatele dubelor sau tirurilor ca traverseaza si ei asa in fuga...


on: azi,pe dealul negru 2 tiruri au dat frontal ...nush in ce stare sunt soferii,dar 1 dintre ei,doar o minune putea sa il salveze...cabinele erau cam praf pe partea soferilor..

trafy-vr6 28-12-10 16:54

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Unul a murit:


https://forum.4tuning.ro/451-accident...ml#post3934440

Dj. Kameleon 30-12-10 09:06

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by trafy-vr6 (Post 3934845)

nasol....

dedealex 01-01-11 11:15

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
care e viteazul de a rupt stalpul de la sfax aseara?


http://eurovalcea.ro/index.php?optio...ente&Itemid=84

fan3xxl 01-01-11 13:52

Re: Accidente in RM. VALCEA
 
Quote:

Originally Posted by dedealex (Post 3944558)
care e viteazul de a rupt stalpul de la sfax aseara?


http://eurovalcea.ro/index.php?optio...ente&Itemid=84

mda...se pare ca drumul a luat curba, el nu


All times are GMT +2. The time now is 00:49.

- Copyright 2026 4Tuning