Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce vor barbatii? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/6011-barbatii.html)

Eugen_TL 08-08-07 16:25

Re: Ce vor barbatii?
 
60 de pagini aceleasi concluzii :) tare tare

dreaq 08-08-07 18:51

Re: Ce vor barbatii?
 
bani,sex,betii cu prietenii, liniste acasa,nu neaparat in ordinea asta. Ce sa fac ...sunt mai superficial:D

Bea69 08-08-07 21:37

Re: Ce vor barbatii?
 
oamenii,in general, cu cit cunosc mai multe...vor mai multe...acum,tu k femeie trebuie sa fii constienta ,si sa ai destul d mult curaj sa te impui acolo unde crezi k barbatul a sarit calul...ptr k si ei,daca primesc prea usor..si prea multe...nu mai sunt in stare sa aprecieze...;)
dupa cum se zice..servesti una calda..apai din cind in cind si una rece...

Sasha_z 08-08-07 22:50

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Bea69 (Post 1036992)
oamenii,in general, cu cit cunosc mai multe...vor mai multe...acum,tu k femeie trebuie sa fii constienta ,si sa ai destul d mult curaj sa te impui acolo unde crezi k barbatul a sarit calul...ptr k si ei,daca primesc prea usor..si prea multe...nu mai sunt in stare sa aprecieze...;)
dupa cum se zice..servesti una calda..apai din cind in cind si una rece...

si el atunci o sa vrea una calaie =))

Bea69 10-08-07 23:38

Re: Ce vor barbatii?
 
ai luat decizii d frica sa nu il pierzi?si a iesit bine?
d o vreme buna actionez cum cred eu k e bine...ptr k daca nu iese bine treaba nu pot sa fiu suparata p nimeni,doar p mine insumi...
si ink o kestie...lesa cea mai puternica se numeste LIBERTATE!;)

Sasha_z 10-08-07 23:40

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Bea69 (Post 1040497)
ai luat decizii d frica sa nu il pierzi?si a iesit bine?
d o vreme buna actionez cum cred eu k e bine...ptr k daca nu iese bine treaba nu pot sa fiu suparata p nimeni,doar p mine insumi...
si ink o kestie...lesa cea mai puternica se numeste LIBERTATE!;)

stai un pic....eu nu vb neaparat in cazul meu....vb mai mult la general...;)

Bea69 10-08-07 23:42

Re: Ce vor barbatii?
 
d asta ma bucur tare mult ...k ai fost cam suparata lately :-)

Sasha_z 10-08-07 23:49

Re: Ce vor barbatii?
 
aaa da...am zile si zile...

robertzEL_bz 11-08-07 05:53

Re: Ce vor barbatii?
 
un barbat vrea in general 3 lucruri : Bani ...Masina Puternik si Femei ... si in ordinea asta dc?...uite dc dak ai bani ai si maisna puternik....si dak ai masina puternik si bani ...femeile vin singure :P pana la o varsta knd iti tre una kre sa nu se mai uite la astea si puteti sa ziceti voi fetele ce vreti...k in general asha e!!

Sasha_z 11-08-07 14:26

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by robertzEL_bz (Post 1040759)
un barbat vrea in general 3 lucruri : Bani ...Masina Puternik si Femei ... si in ordinea asta dc?...uite dc dak ai bani ai si maisna puternik....si dak ai masina puternik si bani ...femeile vin singure :P pana la o varsta knd iti tre una kre sa nu se mai uite la astea si puteti sa ziceti voi fetele ce vreti...k in general asha e!!

se poate...dar barbatii pana la 25 de ani....ce kre depasesc varsta asta nu vor numai bani masini si femei ;)

SEBASTIAN 11-08-07 17:32

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1041146)
se poate...dar barbatii pana la 25 de ani....ce kre depasesc varsta asta nu vor numai bani masini si femei ;)

Esti asa de draguta sa ne spui tu ce vor ?

robertzEL_bz 11-08-07 17:36

Re: Ce vor barbatii?
 
:))) dapz asha e:)))

Sasha_z 11-08-07 20:28

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1041381)
Esti asa de draguta sa ne spui tu ce vor ?

am spus in paginile trecute...dk erai atent ti`ai fi dat seama ;)

SEBASTIAN 11-08-07 20:53

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1041610)
am spus in paginile trecute...dk erai atent ti`ai fi dat seama ;)

da, da, insa ... cata lume e absolut sincera?

Sasha_z 11-08-07 20:54

Re: Ce vor barbatii?
 
nu m aintreba pe mine chestiile astea , eu una pot sa raspund doar pt persoana mea....nu pot sa spun dk ceilalti sunt sinceri sau nu..
so eu am mai spus k barbatii vor TOT ...nu conteaza de consecinte ;)


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning