![]() |
Re: Accidente in RM. VALCEA
a fost azi un accident la stuparei, mai multe nu stiu, mi-a zis mama ca erau 2 ambulante . ceva detalii ?
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
4 Attachment(s)
la mine la poarta... din nou...
acum 5 minute :arrow: |
Re: Accidente in RM. VALCEA
7 Attachment(s)
si cu camera, ca telefonu....:sad:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
alex, ce`au avut de impartit? Am vazut si eu de dimineata cand am plecat la serviciu... nasol. care cum a gresit?
Daca ar fi sa adunam toate masiniile, din toate accidentele care au avut loc pe zona Rovimet - Scoala Raureni ... facem parc de dezmembrari, alex :lol: Ne facem si de o afacere :lol: |
Re: Accidente in RM. VALCEA
cel cu fordu, venind dinspre oras spre dragasani, a vrut sa faca stranga, sa intre la reprezentanta aia de centrale wiessmann
cel cu audi, a venit tare din aceasi directie, nu i-a vazut semnalizarea si a aruncat fordu pe pod la vecinu ala :)) e banda dubla continua |
Re: Accidente in RM. VALCEA
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
nu pot sa cred :cry:
rip .... |
Re: Accidente in RM. VALCEA
r.i.p
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Quote:
Fie-ti tarana usoara Costi... |
Re: Accidente in RM. VALCEA
R.I.P....
PS. are cineva poze cu el? daca da sa le posteze pls.... |
Re: Accidente in RM. VALCEA
Aici e una http://www.adevarul.ro/locale/ramnic...315568576.html Sa ai parte de asfalt uscat si acolo unde te afli acum...
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
Pacat..... :((( :cry::cry::cry:
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
tragedie .....a murit si bunicul lui....Dumnezeu sa ii odihneasca
|
Re: Accidente in RM. VALCEA
1 Attachment(s)
Foarte tragic ce s-a intamplat. Dumnezeu sa-l ierte. Un baiat de nota 10. Cu o zi inainte m-a cautat pe mess. Acum am vazut offline-ul :(
Costy Box:2:48 PM 8/11 ejti tinere? |
| All times are GMT +2. The time now is 14:29. |
- Copyright 2026 4Tuning