![]() |
Re: Conducere fara permis
Quote:
Anglia |
Re: Conducere fara permis
Quote:
|
Re: Conducere fara permis
Discutam despre conducerea fara permis, sau rezolvam ghicitori?
BTW, cine ghiceste ce culoare au chilotii pe care ii port acum??? Va dau un indiciu, sunt culorile de pe steagul unei tari! (al doilea paragraf a fost o gluma cretina menita sa puna in vedere ce porcarie discutam noi aici, in loc de ce ar trebui) |
Re: Conducere fara permis
Quote:
|
Re: Conducere fara permis
Gresit! Raspunsul corect era Irlanda de Nord!
Si revenind la topic... Cine mai conduce fara permis, cine isi mai fura dosar penal? Vreau sa ma amuz un pic pe tema asta :) Mor de astia ce is mandri ca merg fara permis. Eu mergeam fara permis numai pe la tara, foarte putin si foarte rar, si tot aveam morcovul in esapament cu tot cu iepure si cu vanator! |
Re: Conducere fara permis
si eu sunt curios cine mai e inconstinet de risca dosar penal pentru o plimbare;)
|
Re: Conducere fara permis
Am trecut prin asa ceva si am avut multe nopti nedormite si zile grele.Inconstienta e lucru grav.
|
Re: Conducere fara permis
Salut....
Am doar 15 ani aproape 16 si conduc masina doar pe la tara stind ca acolo nu urca politia deloc...nici daca se bat careva nu urca ...e satul pustiu....si acolo omor eu masinile lu tata ....Abia astp sa dau de permis...nu mai am rabdare..as avea curajul si in trafic sa merg dar imi este frica de gabori si nu risc ...asa ca mai bn mai astp 2 ani si atunci pot merge si pe luna cu ea stind ca nu ma baga la bulau |
Re: Conducere fara permis
La bulau nu te baga oricum, dar ar fi mai bine sa iti fie frica de gabori oricum, pentru ca nu se stie cum face vreun vecin vreo gluma proasta, sa iti ieu tu vreun dosar penal de la vreun gabor care se urca din intamplare pana acolo sus (habar nu am unde).
|
Re: Conducere fara permis
Nu urca frate ...e sat uitat de dumnezeu ...sunt constient ce poate pati tata daca ma prinde ...acolo nici salvare nu uraca daca e cuiva rau ..
Recunosc imi este frica de gabori |
Re: Conducere fara permis
Treaba ta, faci cum vrei si cum doresti, iti dai seama unde ma doare pe mine daca te prinde pe tine militia, dar era un sfat intr-o oarecare masura amical. Ar fi mai bine pentru toata lumea daca ai face totul legal...
|
Re: Conducere fara permis
Am inteles frate ..Nu este nici o suparare .Acuma doar nu trb sa ne certam din niste *** .ca ne apucaram sa vb de condus fara permis
|
Re: Conducere fara permis
Nu-i bine nici asa,chiar daca e sat izolat.Se poate intampla vreun accident si atunci cum te justifici?
|
Re: Conducere fara permis
o Singura data am plecat singur cand eram la tara cu fratemiu si mia dat masina sa ma duc sa iau un pachet de tigari asa in rest cu tata sau cu el...nu se merita sa stau mai mult pe tusa pt niste ***
|
Re: Conducere fara permis
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:24. |
- Copyright 2026 4Tuning