![]() |
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Quote:
in schimb respectele mele pentru ce faci in continuare |
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Dacă mi se punea pata și ștergeam tot fără să mă gāndesc vă īnțelegeam, dar atāta timp cāt īl īntreb pe om ce crede că ar fi de făcut nu știu ce vă agitați. |
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Pai eu nu vreau sa deschid alt topic fiindca nu vreau sa-mi fac reclama,doar postez ce mai fac eu altceva decat la oltcit,doar ca postez aici,nu dau linkuri de pe alte forumuri,nu fur munca nimanui.de asta am si dorit ca topicul meu sa aiba numele asta,chiar nu vad ce deranjeaza atat de mult :rolleyes2
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Quote:
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Quote:
P.S : cu riscul de a-mi lua ban(pt că unii aşa stiu ei sa reacţioneze) zic : Unii nu isi merita postul asta de "moderator/(s)" ! Numai bine ! |
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Quote:
Nu-si merita postul, moderatorii care vad mai multe masini prezentate intr-un singur topic, si nu iau nici o masura pentru a clarifica situatia;) |
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
OK,atunci va rog sa inchideti acest topic imi voi deschide unul in alta parte in care sa continui prezentarea masinilor mele si tot ceea ce mai iese din mainile mele,multumesc pentru intelegere!
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Quote:
Pe bază cărui lucru tragi stimate aceste concluzii?Nepotul mamei omida? Dacă era să am ceva cu el, aveam de mult că nu-i de ieri de azi pe forum și nici eu.;) |
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Julaikos tine neaparat sa-si adune aici tot ce are el lucrat, si, desi manu are 100% dreptate, eu spun ca putem fi intelegatori si sa-l lasam tura asta sa-si scrie mai departe aici modificarile :)
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
dupa parerea mea este o problema care tine de ''obtiune'' si nu de orgolii si alte lucruri care nu fac decat sa nu mai scrii sau sa nu te mai exprimi.Eu unul apreciez sinceritatea cu care pune pe ''tapet'' tot ceea ce face si la cine mai lucreaza si ca nu se limiteaza numai la batranul oltcit,eu apreciez asta si pt faptul ca impartaseste si cu noi absolut cei nou,ce gandeste sa realizeze,la ce lucreaza in prezent atat la masina lui cat si a altora,pe mine unul nu ma deranjeaza si mi face mare placere sa deschid acest topic si sa citesc si altceva,cred ca este legat de principiu,nu vreau sa critic absolut pe nimeni este pur si simplu doar parerea mea si repet nu ma simt in masura sa critic,am tot respectul pt munca depusa si nu o poate contesta nimeni din punctul meu de vedere eu unul la s incuraja dar nu vreau sa fiu gresit inteles,asa ca decizia lui Iulica va fi probabil sa nu mai posteze cu asa mare transparenta cu care ne a obijnuit gandurile si realizarile lui pacat......dar asta este,se pare ca cei acreditati vor hotara si pt noi.
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Quote:
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
Problema s-a lamurit dupa cum se vede,o sa scriu in continuare aici,chiar nu-mi e la indemana sa incep alt topic unde sa continui si cu oltcitul si cu alte rable care imi trec prin maini...ma bucur ca s-a rezolvat si acum daca se poate sa ne intoarcem la conservele noastre :lol:
Saptamana urmatoare desfac motorul care cred eu ca nu mai are segmenti,sau daca ii are fie sunt rupti fie sunt lipiti de pistoane :lol: |
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
sa pregatesti o dalta si un ciocan ca io asa am scos odata segmentii de pe piston, si au fost asa omorate pistoanele ca a mai tinut un drum de italia motorul.
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
bafta in noul tau proiect,la buna auzire.
|
Re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs
sa il incercam cu drag :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning