![]() |
Re: Simulator de drag online
Am un VIPER impins peste 1600 de cai... dar problema e ca nu plec bine de pe loc.... adica intodeauna am wheelspin, pana in 6a. As vrea sa intru si eu in echipa de romani, dar nu vreau sa ma fac de ras.
|
Re: Simulator de drag online
am facut un room pt membri 4tuning
se numeste 4tuning si passw e : forum va astept sa mai vb |
Re: Simulator de drag online
L-AM LUAT SI EU ACUMA sa vad dak ma descurc. P.S. dau si eu un add la romanii
|
Re: Simulator de drag online
Am inceput si eu sa joc, am intrat in echipa si donat aia 1500. Mi-e cam mila sa bag banii in Civic, ca vreau un Charger.......
|
Re: Simulator de drag online
Am ajuns la 15 membrii in echipa, ceea ce este cam mult! Asa ca am hotarat sa mai triem membrii pt ca echipa sa aiba rezultate bune si nu un nr de membrii f mare si fara rezultate. PT cei care sunt in echipa "romanii" vreau sa va puneti pe treaba si sa scoateti timpi cat mai buni. Targetul este max 8.7s pe 400 M !!!
|
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
am si eu o intrebare....de ce adversarului i se aprinde mai repede semaforul..? pe cand am eu verde el deja ii aproape gata.....si daca pornesc deodata cu el....imi apare FOUL...
|
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
am transformato in JPEG ca sa fie mai accesibila..
|
Re: Simulator de drag online
@bmw_fear, ai braketu mai mic decat oponentul tau, "un fel de handicap"
Ar trebui ca echipa Romanii sa aibe un canal cva, unde ne putem intalni, sa discutam. etc etc. |
Re: Simulator de drag online
Scuze de double post.... acu am vz bmw_fear tu ai pus bracket 3 secunde... ceea ce inseamna ca poti face 402 m in 3 secunde..... de aceea ai un handicap substantial fata de adevsarul tau.
|
Re: Simulator de drag online
vin si yo cu o idee pt tem sa ne vopsim fiecare masinile la fel (un fel de emblema)
iar yo deja mam apucat sa-mi strang bani pt un RX8 |
Re: Simulator de drag online
Quote:
|
Re: Simulator de drag online
de ce cand castig imi spune ca am pierdut si imi apar ceva rosu si scrie ceva...
|
Re: Simulator de drag online
Hmm... nu prea am inteles nimic.... cand castigi iti zice ca pierzi si apare ceva, care e rosu :|
Probabil faci FOUL, adica furi startu |
Re: Simulator de drag online
:D nu de foul iti zice de la inceput stai ca poate revin cu o poza
|
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
ce inseamna breakout ala
|
Re: Simulator de drag online
este atunci cand tu pui timpu in care crezi tu ca faci cei 400m iar tu faci intr-un timp mai mic decat ai pus tu
|
Re: Simulator de drag online
Inseamna ca tu ai pus un bracket time pe care l-ai batut... Deci astfel ai trisat... trebuie sa pui in bracket care stii sigur ca masina nu-l poate bate... cu cel putin 0.3 mai mic decat poate masina.
|
Re: Simulator de drag online
baieti .. am intrat si eu in team.. da ink nu am cei 1500 k am avut un engine breakdown si m-o curatat de 900$ .. da incerc azi sau maine sa fac banii si sa ii depun... cu setarile curente scot un timp de 9.4 da nu stiu daca mi-s bune rapoartele la cutie.. cine ma ajuta cu unele mai bune.. ? :D
|
Re: Simulator de drag online
1st 3.956
2nd 2.208 3rd 1.658 4th 1.207 5th 0.907 6th 0.708 Final drive: 4.313 Asta folosesc eu... poti "jongla" cu aceste valori astfel incat sa ai un timp cat mai mic dar ai grija !!! |
Re: Simulator de drag online
ms S|1V3R ... mergem mai bine troaca.. acuma k am si io viteza a 6-a.. lol.. cum de pana amu nu mi-am bagat-o nush.. :| in orice caz.. ms :)
|
Re: Simulator de drag online
cum fac si eu sa am startul mai bun ? ca acum am cam 1.30 la start ..
|
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
am reusit 0,501:shock: :lol: :lol:
cred ca e cel mai bun start posibil:lol: si bogdan ca sa faci un start bun dupa ce incep sa iti lumineze semaforul bagi intra 1-a si cand da verde acelerezi;) |
Re: Simulator de drag online
dati-mi si mie niste rapoarte pt un civic turbo charged ... daca aveti :D
|
Re: Simulator de drag online
Pune-ti supercharger daca vrei sa faci ceva cu masina, adica sa castigi curse!!! Este mult mai bun decat turbochargeru
|
Re: Simulator de drag online
Quote:
|
Re: Simulator de drag online
datimi si mie linku de la used car lot va rog :)
|
Re: Simulator de drag online
mai care mai jucati acest joc si vreti sa facem o echipa dati join la tornado_ro si mie pe mess alex_ggk2004 salut !
|
Re: Simulator de drag online
Mai joaca cnv acest joc ? :P
|
Re: Simulator de drag online
am o honda civic de 447hp....vrea cineva sa se dea cu mine>?
|
Re: Simulator de drag online
da eu vreau sa ma dau cu tine zi-mi nicku
|
Re: Simulator de drag online
pai ce masina ai? ...26WRC e nicku' meu si scot 9 in medie...
|
Re: Simulator de drag online
am un viper si un mazda rx8 ... :)
|
Re: Simulator de drag online
atunici ...nu vad rostul sa ne mai dam....poate o sa'mi iau si eu ceva pana diseara..ca am doar 9000$...dar nush cum sa fac bani mai multi si mai repede...pe astia i'am facut la cup turnament...sport division...si castig destul de greu...
|
Re: Simulator de drag online
Quote:
eu ma chinui cu una bucata integra (STOCK :lol: :lol: :oops: ) sa fac 30$ pe cursa la tournament amatori si voi va plimbati in vipere :lol: :lol: LE: scz am gresit.. nu e stock.. am nr personalizat 8) :lol: :lol: |
Re: Simulator de drag online
in nitto 1320 nu poti personaliza numaru de inmatriculare, probabil ca tu ai nitto legends. deci aveti 2 versiuni complet diferite, intr-una e mult mai greu sa faci bani decat cealalata
|
Re: Simulator de drag online
dap asa e am nitto legends.. si e f. greu sa faci bani.. cred ca imi iau si eu 1320 daca se fac bani mai usor 8)
|
Re: Simulator de drag online
Bani poti face usor si in legends... doar ca e mai realist..... sa nu te gandesti ca e 'usor' sa faci bani in 1320. Daca ai o baza, cunosti bine cifrele, timpi de reactie, timpi pe 400m al masinilor vs cati cai au masinile, poti 'fraierii' useri.
iti dau un exemplu.... ai un Dodge Ram de 1822hp, vs un RX8 de 800de hp... care zici ca va castiga.... eu iti zic ca RX-8 detasat... de ce? pt ca rx8 face 400m in 7.2 si dodge ram in 7.9 |
Re: Simulator de drag online
Nu iiz ice si mie careva cum fac frate sa joc cu prietena ;) Adia am instalat pe ambele pc-uri, am facut conturi dar nu stim ce trebe facut mai departe sa putem concura unul imptrovica celuilalt.
Multumesc frumos |
Re: Simulator de drag online
scuze.sa-mi explice si mie cineva ... !!! Cum fac account??? Zice ca e full ...
|
Re: Simulator de drag online
mie imi zice invalid:sad:nu am castigat nici o cursa:x
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning