Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed : Underground 2 - DRIFTING (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/95118-need-for-speed-underground-2-drifting.html)

Ingerasul99 29-01-09 19:51

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
O sa ma bag si eu la drifting dar dupa ce termin jocu.

eMH 29-01-09 23:13

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Iti dau eu salvare cu el terminat...

canon 30-01-09 12:36

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
o tampenie de joc..apesi dreapta defapt rotile o iau in stanga, pentru ca sa realizezi un drift:))))))
sa nu va mirati daca la un simulator adevarat cum este lfs nu veti putea realiza un drift

Ingerasul99 30-01-09 21:38

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
daca sti sa faci un drifting calumea il faci si in lfs.Emh nu am nevoie de salvari ca mai am cateva curse.

eMH 31-01-09 19:31

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Eu pot sa fac si in LFS...
Intr-adevar,e mult mai greu,pentru ca joc din tastatura. Am jucat cu volan si am facut destul de bine. Eu am fost multumit !
Deci Canon,vezi ca topicul este pentru cei ce vor sa faca drifturi,nu pentru cei ce vor sa critice jocul...
Vezi ca era alt topic pentru asta ;)

eMH 02-02-09 00:20

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Nu se mai baga nimeni la NFSU 2 ??
Am ramas singurul care joaca...?

Ingerasul99 02-02-09 12:04

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
diseara ma voi baga la unu mic, dar te anunt ca mai mult de 60 de mii nu am reusit sa fac , vb pe mess pe la vreo 9 10 cam asa.

DaViD TL 02-02-09 13:25

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
ma aud si eu la o invarteala daca e diseara ;)

Ingerasul99 02-02-09 20:44

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
La ce ora ne bagam ? David parca nu am id-ul tau.

eMH 03-02-09 10:00

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Sfat : Nu iti mai posta ID-ul aici...nu face bine,iti spun din experienta :)
Da-l si tu pe PM cui are nevoie !!

DaViD TL 12-02-09 19:48

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
emh cand ne mai invartim si noi ?!?

eMH 12-02-09 20:04

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
In seara asta nu pot,da' vorbim maine seara. In seara asta am ceva treaba...

florynvl (X29 ZMT) 15-02-09 19:28

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
cand o mai puneti de un drift? ca m-as baga si eu ...

eMH 15-02-09 21:48

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Ma gandeam sa facem un campionat,ceva. Ar fi foarte tare !!
Oricum,florynvl,oricand ai chef,dai un PM,si in maxim 1 ora te astept eu la una mica :)

DaViD TL 16-02-09 15:43

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
1 Attachment(s)
de la o vreme am cam dat-o pe drag si astazi am scos asa ceva cu un skyline ,no cheats or trainer :D

ps: good idea eMH

eMH 16-02-09 16:21

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Schimbati si voi numele la salvare...ca asa,cand jucam pe net,de exemplu,o sa aveti acelasi nume cu mine. E cam aiurea.
Cine e de acord cu un campionat de drift ??

DaViD TL 16-02-09 17:44

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
iar mi-am furat-o insa cel putin am dat si eu partida de onoare ,gata sefu am schimbat numele ,uitasem :lol:

florynvl (X29 ZMT) 16-02-09 18:08

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
eu mi-am furat-o cel mai rau, mai am ceva de invatat :D .trebuie sa schimb neaparat mustangul, ca e prea mare.o sa incerc cu lancerul :D .

eMH 16-02-09 18:35

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
David TL : Kein problem,poti sa pastrezi numele,dar ziceam asa. La prima cursa cand ai jucat cu EVO aveam morcovul in fund,cu tot cu iepure. Stateai la scor acolo langa mine. Am pierdut eu ~100.000 si nu i-am mai recuperat. Atunci m-ai facut. Oricum,ai jucat bine. Ce setup ai la EVO ? La ce ai umblat ??

florynvl : Tu m-ai speriat atunci la inceput,cand te-ai bagat in prima cursa,ca nu trecuse un tur si tu deja aveai gramada de puncte. Am ramas :| ! Dupa aia am recuperat... Oricum,joci bine !


In final...CINE SE BAGA LA CAMPIONAT DE DRIFT ???

florynvl (X29 ZMT) 16-02-09 18:51

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
eu pierdeam foarte multe puncte din cauza mustangului.cand intra mai tare in drift, atingea foarte putin cu spatele si gata se pierdeau punctele.acum imi facui lancerul,si din cat jucai e o mica diferenta spre bine.
ma bag si eu la campionat.

eMH 16-02-09 18:54

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Deci pana acum suntem 2...
Cine mai doreste,cine mai pofteste ??
Btw...florynvl,ti-ai facut masina si la dyno ??

florynvl (X29 ZMT) 16-02-09 18:57

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
da, am facut-o si la dyno.dar am facut cam ce am stiut eu asa in mare :D

eMH 16-02-09 19:01

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Pai...da-mi detalii...
Ai umblat doar la cauciucuri si la aerodinamica ?
Asa fac majoritatea...
Tu la ce te-ai jucat ?

florynvl (X29 ZMT) 16-02-09 19:04

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
eu m-am jucat de la suspensii, pana la turbo

DaViD TL 16-02-09 20:10

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
eu ma bag dar deja stiu cine va castiga :lol:

florynvl (X29 ZMT) 16-02-09 20:13

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
pai nu conteaza cine castiga :D , conteaza doar sa ne distram calumea :>

eMH 16-02-09 20:44

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
In cazul in care te referi la mine...sa stii ca nu se stie niciodata. Si tu m-ai facut de multe ori,si m-au mai facut si altii. Nimic nu e imposibil.
Asta era 1. Partea a doua... Conteza invingatorul,dar conteaza foarte mult si clasamentul in general. Eu,de exemplu,prefer sa ies al 2-lea,sau al 3-lea,decat ultimul.
Deci nu numai castigatorul e important.

florynvl (X29 ZMT) 17-02-09 11:42

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
am mai jucat si eu putin :D

http://i41.tinypic.com/30idz83.jpg


ziceti-mi si mie un program cu care sa filmez ce joc 8)

eMH 17-02-09 12:44

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Cu GameCam sau Fraps .
Scorul e bun,felicitari,esti pe drumul cel bun :)

florynvl (X29 ZMT) 17-02-09 12:59

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
jucam ceva in seara asta ? :D

eMH 18-02-09 15:54

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Scuze,nu am intrat deloc aseara pe mess,am avut multa treaba. Din pacate,la fel o sa fie si in seara asta. Dar poti sa intri pe Hamachi,si sa intrebi lumea,sau eventual o sa dau eu un mass,celor care mai fac drifturi. O sa le spun sa intre pe Hamachi,pt un drift.
Inca o data iti spun,imi pare rau ca nu pot sa onorez invitatia :|

florynvl (X29 ZMT) 18-02-09 16:01

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
stai linistit, nu e nici o problema.eu seara stau aproape mereu pe hamachi, dar nu prea mai intra nimeni.

DaViD TL 18-02-09 16:43

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
hai ca vreau eu sa vad daca ai mai evoluat ;) ne auzim diseara pe hamachi

FLAME 18-02-09 17:58

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Quote:

Originally Posted by DaViD TL (Post 2072067)
de la o vreme am cam dat-o pe drag si astazi am scos asa ceva cu un skyline ,no cheats or trainer :D

ps: good idea eMH

cum ai reusit tu sa scoti 403 km/h numi dau seama...

DaViD TL 18-02-09 18:46

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
Skyline-ul scotea dupa ce am umblat la dyno 392.7km/h fara Nos ,cu tot cu Nos a iesit 403km/h

ps:m-am chinuit vreo ora pana am reusit sa ajung la viteza respectiva ;)

florynvl (X29 ZMT) 18-02-09 20:02

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
am un prieten care a ajuns cu skylineu la 415 km/h, dar nu era in drag.trebuie doar modificat la dyno.

DaViD TL 18-02-09 21:44

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
10-5 in seara asta ,eu vs florin ,felicitari frate ai evoluat mult fata de data trecuta cand te-ai dat cu mustangul;)

florynvl (X29 ZMT) 18-02-09 21:56

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
mersi, data viitoare cand jucam promit sa imi iau revansa :D .

DaViD TL 19-02-09 19:49

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
mi-am furat-o urat urat rau de tot in seara asta ,jos palaria in fata lui florin in 3 zile ai devenit un maestru al driftingului :tenisclap:tenisclap:tenisclap

florynvl (X29 ZMT) 19-02-09 19:53

Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
 
mersi frumos, se pare ca incet , incet incep sa devin tot mai bun la drifturi :D


All times are GMT +2. The time now is 19:49.

- Copyright 2026 4Tuning