![]() |
sa nu te mai aud k ai spart motoru.nici pe tine speedere si nici pe resut......nu intelegeam cum reusiti..si m-am ganit eu..ce ar fi sa dau inferioara?si am aflat....m-a costat reparatia vre-o 180.....ieftin...dar a fost aiurea... :D
morala:nu mai dati inferioare!!!! am reusit ceva performante: 0-400m=8.53s (doar de 2 ori..in rest mai bine de 8.7 nu prea scot) 400m speed=156mph(cu alte rapoarte decat acum) :P 508hp la roti/584hp...normal |
400 hp
Dar e din ce in ce mai kalumea Astept provocari......... |
10x madskillz ;) .. ma ajutat sa imi fac motorul
iar lam distrus...dar d data asta e ieftinache...doar 500... ii face baiatu :)) |
nu prea le ai cu schimbatul vitezelor ..
|
ce timpi aveti la plecare? k yo mai bine de 1.1 nu scot :(
|
undeva itre 7 si 9 in general..dar daca stau sa ma concentrez ajung pe la 6....am nimerit de cateva ori si 5 si ceva...cel mia mic a fost la pleasenala....525.....si am mai avut 555,53,56....
speedosule...zi-mi si mie cum esti class c?k si eu sutn dar nu stiu cum... :lol: |
Re:
Quote:
eu habar nu am |
are careva idee cati bani scot dk vand civicu?
|
in jur de 22000...ea stock e 18500.....akum problema e k nu poti sa o vinzi fara sa mai ai cel putin o masina.... :evil:
|
my first 50 bucks :D pana i`am dat de cap a fost mai greu
|
Re:
Quote:
:x :x :x :x |
ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:
|
cum dau nos ?
|
sageata dreapta ;)
|
Re:
Quote:
eu cu aproape 600 cai tot akolo ma dau k sa fac bani de charger :D |
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning