Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Skillzu 08-11-05 15:07

sa nu te mai aud k ai spart motoru.nici pe tine speedere si nici pe resut......nu intelegeam cum reusiti..si m-am ganit eu..ce ar fi sa dau inferioara?si am aflat....m-a costat reparatia vre-o 180.....ieftin...dar a fost aiurea... :D
morala:nu mai dati inferioare!!!!

am reusit ceva performante: 0-400m=8.53s (doar de 2 ori..in rest mai bine de 8.7 nu prea scot)
400m speed=156mph(cu alte rapoarte decat acum) :P

508hp la roti/584hp...normal

Evo007 08-11-05 15:17

400 hp
Dar e din ce in ce mai kalumea
Astept provocari.........

SpeedeR 08-11-05 15:24

10x madskillz ;) .. ma ajutat sa imi fac motorul
iar lam distrus...dar d data asta e ieftinache...doar 500... ii face baiatu :))

EvLSant0S 08-11-05 15:38

nu prea le ai cu schimbatul vitezelor ..

mike20 08-11-05 15:51

ce timpi aveti la plecare? k yo mai bine de 1.1 nu scot :(

Skillzu 08-11-05 15:59

undeva itre 7 si 9 in general..dar daca stau sa ma concentrez ajung pe la 6....am nimerit de cateva ori si 5 si ceva...cel mia mic a fost la pleasenala....525.....si am mai avut 555,53,56....

speedosule...zi-mi si mie cum esti class c?k si eu sutn dar nu stiu cum... :lol:

SpeedeR 08-11-05 16:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
undeva itre 7 si 9 in general..dar daca stau sa ma concentrez ajung pe la 6....am nimerit de cateva ori si 5 si ceva...cel mia mic a fost la pleasenala....525.....si am mai avut 555,53,56....

speedosule...zi-mi si mie cum esti class c?k si eu sutn dar nu stiu cum... :lol:

pai mai dvreme team intrebat si eu cum ai ajuns u class C :D :D :D
eu habar nu am

SpeedeR 08-11-05 19:00

are careva idee cati bani scot dk vand civicu?

Skillzu 08-11-05 20:37

in jur de 22000...ea stock e 18500.....akum problema e k nu poti sa o vinzi fara sa mai ai cel putin o masina.... :evil:

LKS 08-11-05 20:52

my first 50 bucks :D pana i`am dat de cap a fost mai greu

SpeedeR 08-11-05 20:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
in jur de 22000...ea stock e 18500.....akum problema e k nu poti sa o vinzi fara sa mai ai cel putin o masina.... :evil:

cea mai de kkao faza :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:x :x :x :x

mike20 08-11-05 21:44

ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

LKS 08-11-05 22:12

cum dau nos ?

SpeedeR 08-11-05 22:15

sageata dreapta ;)

SpeedeR 08-11-05 22:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ce circuit recomandati??pt civic...am cam 200cp :oops:

date la amatori...ai grija ce bracket bagi ;)
eu cu aproape 600 cai tot akolo ma dau k sa fac bani de charger :D


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning