![]() |
Re: Cai putere
nu va mai chinuiti ,la or ce motor aspirat normal mai mult de 20 cp[depinde de motor,masina] nu prea iese
|
Re: Cai putere
Quote:
130 de magari poate. mai rapciugoshi ashea :D :D :D :D :D |
| All times are GMT +2. The time now is 04:23. |
- Copyright 2026 4Tuning