Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Atentie pe cine desemnati ca moderator (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3951-atentie-desemnati-moderator.html)

Gratzian 08-03-05 00:03

singurelu:

este cateodata rautacios, dar nu rauintentionat....
acum...
ca sa vedeti ca am dreptate....
cu el ce aveti?
ca nu e moderator... e un user... atunci???

hmmmm

Singurelu 08-03-05 00:10

Ehhh....Am asa un talent la aruncat cuvinte grele si moloz in lume!Imi ies rapid din fire si atunci nu ma prea pot controla....dar imi revin rapid si ma calmez eu.........dar deja mi`am invatzat lectzia...;)....nu`mi mai tre.....De acuma....good bòi!
Ehhh....eu am suparat pe multa lume....cu multe chestii..si iara un talent nebunesc ... ma schimb cum bate vantu... si imi place sa mai ametzesc lumea... :twisted: sa`i fac sa devina confuzi....dar nah......good bòi!!!Mi`am invatzat lectzia!!!


XSW 08-03-05 00:11

Gratzian, s-au rezolvat treburile, haidem sa nu mai starnim apele acum ca sunt calme ;)

Parerea mea e ca poate fi sters topic-ul si pus in lasat uitarii.

Singurelu 08-03-05 00:16

:icon_kiss pentru totzi de la CRyS pe portofele,credite bancare si conturi!!!! :peace:

Gratzian 08-03-05 00:50

blu:

o deosebita lectie de diplomatie si obiectivitate, pt toti baietii din iasi...

exceptie: \"ne vedem in CURind \"
are vre-o explicatie subtila?

in rest, ar fi bine sa tina seama de sfaturile ei, atat membrii in dvenire, cat si moderatorii in devenire, cat si oricine


blu, facem un poll dar pe cine punem in lista? ce membrii 4tuning avem integrati in comunitate???

IS 18 BOG 08-03-05 06:10

tu vrei sa starnesti mai tare aceasta cearta sau cum ????

====

dragosh te-ash fi sunat aseara dar am probleme cu telefonu de duminica decand l-am scapat in apa ...... oricum totul a fost pe cale amiabila ..... eu eram ff obosit la discutii mai mult am ascultat ... in rest mai nimic !!!

P.S. Singurelu ai promis ceva ... sa vedem !!!!

XSW 08-03-05 09:00

are cineva obiectii daca o sa rog moderator/admin sa stearga topic-ul asta ?

Gratzian 08-03-05 10:38

inca nu, mai sunt pareri de spus, si nu se mai cearta nimeni, vad...

Singurelu 08-03-05 12:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"

P.S. Singurelu ai promis ceva ... sa vedem !!!!

Dap am promis....si ma voi tzine de cuvant....Dar tu vrei acuma in 2-3 secunde sa fac totul :P ...... Acu nu sunt in stare sa gandesc...abia mi`am gasit actele pierdute...inca sunt confuz.... :shakefist :woowoo: ...astept sa`mi acorde bancile creditele....si dupa asta itzi zic ca am sa`mi revin ....

Blue 08-03-05 20:38

gratzian...hai sa intrebam :

BEY....CARE SE OFERA PT POSTUL DE MODERATOR?

IS 18 BOG 08-03-05 20:42

eu vreau aici: Singurelu's Location: ! /-\\ $ |-| ! !!!! :P

nee .. hai sa o lasam asha cum este acuma .. complicam lucrurile ... PUNCT ! (.) ( se vede punctu' ? )

Singurelu 08-03-05 21:33

:bored: care punct bre??? :drunk:

Singurelu 08-03-05 21:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Blue\"

BEY....CARE SE OFERA PT POSTUL DE MODERATOR?


:anger: Yooo......Yoooooo...sau tre sa sar mai sus :workout: .........hmmmmmmmmmmmm :tears:

Gratzian 08-03-05 23:21

este putin cam dificil, tinand cont ca sunt multe puncte in care ati avut voi dreptate....
intai, l-am rugat pe lamisto sa accepte momentan titulatura de corespondent, in loc de cea de moderator, si a fost bucuros sa aleaga o cale in care sa detensioneze atmosfera, pana mai prinde experienta

apoi...
eu din nefericire nu va cunosc, trebuie cineva implicat si in grupul vostru, si care sa aiba grija sa crestem o comunitate indiferent de apartenenta oricui la orice grupare din iasi...

se poate si in alte parti

a existat propunerea voastra asupra lui XS[DNiED], pe care tot nu il cunosc, dar am vb de 2 ori la tel si este ok, din punctul meu de vedere...

daca voi il sustineti in continuare, nu am nici o problema sa accept o persoana pe care o considerati ok pt voi

promit ca n-o sa am obiectii subiective, are mana libera, si am incredere in el, cu speranta, bineinteles ca nu o sa abuzeze de ea...

o sa postez orice lucru pe forum, ca sa dezbateti daca este corect sau nu.

nu uitati, in cateva luni o sa fie mai multe grupari peste tot, asa ca este nevoie de o mare obiectivitate...

astept orice alte sugestii de organizare care sa aiba caracter constructiv.

XSW 08-03-05 23:42

Gratzian, as accepta propunerea cu placere dar cu 2 conditii :

1. cel mai important e sa am sustinerea grupului de aici in ideea asta, nu vreau sa supar pe nimeni si nici sa ma consider superior, plus ca nu vreau sa iau suturi in fund cand beau cafeaua pe unde ne mai vedem noi ;)

2. Nu vreau sa-l inlocuiesc pe Cartman, ideal ar fi sa activam amandoi, asta in ideea in care am incercat sa calmam toate treburile si el a promis ca o sa fie mai atent pe viitor si o sa se tina de treaba.

Oricum, multumesc pentru ca te-ai gandit la mine.


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning