![]() |
Re: Cielo-ul meu...
Mda...multe lucruri se vand aici, pe forum, la preturi mai mari ca in magazine. eu mi-am gasit anvelope din magazin, cu garantie, cu aprox 10% mai ieftine decat pe forum...nu mai e "netul" ce era pe vremuri: ocazii bune. rar mai gasesti cate ceva...
|
Re: Cielo-ul meu...
Magnaflow vroiam sa zic scuze nu magnex. Tocmai asta e Geo_ZGA ca nu gasesti in magazin, la astea ma refer eu. Uite ca exemplu eu chiar am facut o afacere cu toba mea, am luat`o super ieftina, ocazie asa cum zici tu :D
|
Re: Cielo-ul meu...
Eu nu am zis ca nu sunt si ocazii bune, dar sunt cam rare....mare parte din ceea ce se vinde pe net e specula...
de curiozitate, cat ai dat pe toba? Nu se merita mai bine Borla? |
Re: Cielo-ul meu...
Frate daca aveam bani Cielo`u meu dadea flashuri la STi :)) jokin. Revenind, toba mea a fost 1.900 + transport, eu sunt multumit, nu sunt prea multumit de montaj urmeaza sa ma duc la altcineva sa o fixeze, ca astea sunt diferite fata de alea normale, nu oricine stie sa le monteze ca lumea. O sa imi fac thread si o sa iti arat cum se aude :P
|
Re: Cielo-ul meu...
Chiar sunt curios...la 190 ron parca m-ar interesa si pe mine...
|
Re: Cielo-ul meu...
Da-mi un pm cu mail`u tau si iti pun oferta acolo.
|
Re: Cielo-ul meu...
da-mi si mie linku cu oferta k m-ar interesa si p mine...pare destul d eftin, sper sa fie si bun...vb lu caragiale ;)
|
Re: Cielo-ul meu...
Sal'
Me tooooo!!! Bafta multa! :) ") ') |
Re: Cielo-ul meu...
ma nu puteti sa ii spuneti omului pe privat ca vreti si voi linkul ? stricati frumusete de topic:rolleyes2
|
Re: Cielo-ul meu...
asa-i....recunosc..my bad
|
Re: Cielo-ul meu...
Quote:
ce toba vrei ce vrei sa faci cu ea pe a mea ai vazut-o apropo nu am pus nici acum bara de la tine am avut probleme cu bucsile ca am vrut sa pun noi dar am gasit intrun final. |
Re: Cielo-ul meu...
Pai crezi ca bucsile noi sunt mai bune decat alea vechi? Pune-o, nu mai sta.
|
Re: Cielo-ul meu...
n-am timp frate sunt plecat tot timpul sper sa ajung vineri sa o pun
|
Re: Cielo-ul meu...
Quote:
Trimite-mi shi mie oferta te rog pe PM Multzumesc Bafta Multa:!: |
Re: Cielo-ul meu...
Poze noi, cu arcurile luate de la serban_pc. În sfârşit, am şi eu o suspensie care lucrează şi arată şi bine maşina.
https://img464.imageshack.us/img464/7...2795jg6.th.jpghttps://img464.imageshack.us/img464/9...2802au6.th.jpg Din păcate, la nici 5 zile de la montarea proiectoarelor cu sticlă clară, cel din partea dreaptă a cedat. S-a crăpat geamul după un drum Craiova-Bucureşti. :( |
| All times are GMT +2. The time now is 22:34. |
- Copyright 2026 4Tuning