Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo-ul meu... (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/37860-cielo-meu.html)

Geo_ZGA 12-06-07 13:43

Re: Cielo-ul meu...
 
Mda...multe lucruri se vand aici, pe forum, la preturi mai mari ca in magazine. eu mi-am gasit anvelope din magazin, cu garantie, cu aprox 10% mai ieftine decat pe forum...nu mai e "netul" ce era pe vremuri: ocazii bune. rar mai gasesti cate ceva...

aXeL.ZeY 12-06-07 13:55

Re: Cielo-ul meu...
 
Magnaflow vroiam sa zic scuze nu magnex. Tocmai asta e Geo_ZGA ca nu gasesti in magazin, la astea ma refer eu. Uite ca exemplu eu chiar am facut o afacere cu toba mea, am luat`o super ieftina, ocazie asa cum zici tu :D

Geo_ZGA 12-06-07 13:59

Re: Cielo-ul meu...
 
Eu nu am zis ca nu sunt si ocazii bune, dar sunt cam rare....mare parte din ceea ce se vinde pe net e specula...
de curiozitate, cat ai dat pe toba? Nu se merita mai bine Borla?

aXeL.ZeY 12-06-07 14:09

Re: Cielo-ul meu...
 
Frate daca aveam bani Cielo`u meu dadea flashuri la STi :)) jokin. Revenind, toba mea a fost 1.900 + transport, eu sunt multumit, nu sunt prea multumit de montaj urmeaza sa ma duc la altcineva sa o fixeze, ca astea sunt diferite fata de alea normale, nu oricine stie sa le monteze ca lumea. O sa imi fac thread si o sa iti arat cum se aude :P

Geo_ZGA 12-06-07 14:25

Re: Cielo-ul meu...
 
Chiar sunt curios...la 190 ron parca m-ar interesa si pe mine...

aXeL.ZeY 12-06-07 15:20

Re: Cielo-ul meu...
 
Da-mi un pm cu mail`u tau si iti pun oferta acolo.

Snapy_xxl 12-06-07 20:05

Re: Cielo-ul meu...
 
da-mi si mie linku cu oferta k m-ar interesa si p mine...pare destul d eftin, sper sa fie si bun...vb lu caragiale ;)

d_axelll 12-06-07 21:45

Re: Cielo-ul meu...
 
Sal'
Me tooooo!!!
Bafta multa!

:)
")
')

sKyNeT 12-06-07 22:13

Re: Cielo-ul meu...
 
ma nu puteti sa ii spuneti omului pe privat ca vreti si voi linkul ? stricati frumusete de topic:rolleyes2

Snapy_xxl 12-06-07 22:23

Re: Cielo-ul meu...
 
asa-i....recunosc..my bad

msiu 13-06-07 13:20

Re: Cielo-ul meu...
 
Quote:

Originally Posted by Lao (Post 944715)
Mersi pt aprecieri. Investiţia nu a fost foarte mare şi s-a făcut in timp.

Tips... nu prea sunt adeptul. Cānd o să găsesc o tobă nu foarte scumpă am s-o montez şi gata.

salut
ce toba vrei ce vrei sa faci cu ea pe a mea ai vazut-o
apropo nu am pus nici acum bara de la tine am avut probleme cu bucsile ca am vrut sa pun noi dar am gasit intrun final.

Lao 13-06-07 14:32

Re: Cielo-ul meu...
 
Pai crezi ca bucsile noi sunt mai bune decat alea vechi? Pune-o, nu mai sta.

msiu 13-06-07 18:24

Re: Cielo-ul meu...
 
n-am timp frate sunt plecat tot timpul sper sa ajung vineri sa o pun

d_axelll 13-06-07 21:11

Re: Cielo-ul meu...
 
Quote:

Originally Posted by aXeL.\/iX (Post 945334)
Da-mi un pm cu mail`u tau si iti pun oferta acolo.

Sal'
Trimite-mi shi mie oferta te rog pe PM
Multzumesc
Bafta Multa:!:

Lao 17-06-07 19:57

Re: Cielo-ul meu...
 
Poze noi, cu arcurile luate de la serban_pc. În sfârşit, am şi eu o suspensie care lucrează şi arată şi bine maşina.


https://img464.imageshack.us/img464/7...2795jg6.th.jpghttps://img464.imageshack.us/img464/9...2802au6.th.jpg


Din păcate, la nici 5 zile de la montarea proiectoarelor cu sticlă clară, cel din partea dreaptă a cedat. S-a crăpat geamul după un drum Craiova-Bucureşti. :(


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning