Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   dacia mea proprie si personala (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/36787-dacia-mea-proprie-personala.html)

boss_barosanu 17-08-07 00:02

Re: dacia mea proprie si personala
 
bbi-ule ca faci nu mai posteznimic. modificari ceva. eu am inceput sa o mod pe a mea

ag89dfa 23-09-07 13:27

Re: dacia mea proprie si personala
 
:D misto masinutza bbi-ule si culoare e misto ... oricum spor la tuning si fara incidente in trafic :rolleyes2

AG 80 BBI 23-09-07 19:39

Re: dacia mea proprie si personala
 
deocamdata ma lupt cu reglajele! si continui sa invatz chestii noi!

VwCriss 22-01-08 23:07

Re: dacia mea proprie si personala
 
hai ca trecu un an si nici o poza ca sa ii dai unpic peste guritza la "tfsi" sau un scor de finish stii tu la ce ma refer yo
baga mare nu sta ca nici restul nu dorm
daca ai nevoie de suport la cai in caz ca mai se gaseste vreunul cu nervi "call me" si vom vedea care e treaba ca am si yo prieteni cu calutzi personali nu de firma

AG 80 BBI 22-01-08 23:17

Re: dacia mea proprie si personala
 
greu nene fara bani sa faci orice...acum consuma degeaba....
dar vedem...oricum am avut intentia sa o vand...acum a disparut acea intentie....
ramane de observat ce se va intampla cu ea! :)

VwCriss 22-01-08 23:31

Re: dacia mea proprie si personala
 
lasa vandutul
doar dc pui mana pe vreun mert dala vechi cu nervi sub capota si motor de peste 2000 si la bani putini cum am auzit ca se laudau unii prin bucale
daca nu si iti place prioetul in sine si iti place sa te implici sari si fa ceva ca uite si a mea ma usuca de bani si poate ca u ai mai multi decat am yo sau nu se stie dar strangi si faci totul din prima nu azi pun arcuri maine le vand ca m-am razgandit si pun altele nu tata gandeste de 15 mi de ori si fa o data si strange piese si cand te apuci desfa tot si fa dintr-o bucata nu cu taraita ca uite eu am zis clar: proiectul meu se va incheia in 2 ani si punct
hai bafta ca poate iti e somn si eu te retin cu ale mele ganduri

AG 80 BBI 22-01-08 23:43

Re: dacia mea proprie si personala
 
tare ideea cu facutul dintr-o bucata...;)

AG 80 BBI 10-03-08 19:41

Re: dacia mea proprie si personala
 
4 Attachment(s)
noi poze cu mici modificari...
din cauza unei lovituri suportate pe dreapta capota nu vine chiar cum trebuie dar o sa o rezolv eu...;)

p.s: cica negru mat! 8)

AG 80 BBI 11-03-08 20:27

Re: dacia mea proprie si personala
 
1 Attachment(s)
night pic...8)

AG 80 BBI 28-03-08 23:11

Re: dacia mea proprie si personala
 
2 Attachment(s)
o fi rau daca face asa!?8)
sunt curios daca o sa mearga si duminica tot in parametrii astia! :rolleyes2

AG 80 BBI 28-03-08 23:39

Re: dacia mea proprie si personala
 
am uitat sa spun....filmuletzul e MP4 cu extensia schimbata sa poata fi pus aci....trebuie codecul KLMcodec sau ceva de genu! e filmat cu un nokia! ;)

AG-20-MCA 30-03-08 18:13

Re: dacia mea proprie si personala
 
2 Attachment(s)
felicitari pt curaj ai mers bn azi;)

CocoT 28 30-03-08 21:00

Re: dacia mea proprie si personala
 
Bravo!... Ai facut ceva frumos azi!...

AG 80 BBI 30-03-08 22:18

Re: dacia mea proprie si personala
 
multumesc frumos baietzi....
din pacate problemele de alimentare mi-au facut probleme....
dar la urmatoarea legala nu va mai fi la fel...> : ) (si la asta nu zic ca o sa elimin rugina de pe masina!!!)

Donnyro 30-03-08 22:40

Re: dacia mea proprie si personala
 
2 Attachment(s)
Ai avut tupeu azi.Asta conteaza cel mai mult.Uite doua filmulete cu evolutia ta de azi.;)


All times are GMT +2. The time now is 16:12.

- Copyright 2026 4Tuning