Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce sporturi practicam/am practicat ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/30377-sporturi-practicam-practicat.html)

shantzu 09-02-07 14:51

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

asta e forum de masini
din dragoste pentru masini :mrhappy:

platon911 09-02-07 14:57

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
din dragoste pentru automobilism shantzule...pana la moarte automobilisti....iar ne sterge TNG-u' OT-u'!!!! asa e viata ...e mijto la noi aici in comunitate,ne mai certam noi,ne mai sterge TNG-u' un post doua...da' pan la urma se termina cu bine!!!!poop!!!

dshockevo 09-02-07 16:12

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 740541)
din dragoste pentru masini :mrhappy:

tu parca erai la cheia ma :???: ! sau ai net si acolo ? :D

panaitescud 10-02-07 10:44

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
am facut multe sporturi ....asa era atunci,veneau antrenorii la scoala in orele de sport si ne tria pe fiecare in parte in functie de aptitudini.acum ..pescuit si vanatoare .vreau sa-mi iau o masa de tenis sau una de biliard.

shantzu 11-02-07 17:59

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by dshockevo (Post 740749)
tu parca erai la cheia ma :???: ! sau ai net si acolo ? :D

pai inca nu apucasem sa plec ;) am plecat dupa de am postat :mrhappy:

MeHiGH 11-02-07 18:04

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)

Miruna 18-02-07 12:02

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
am facut eu vreo 3 ani jumate baschet:-P ...in rest...tenis, inot si karate :D

eko_X_cite_069 19-02-07 01:01

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 743964)
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)

si eu 3 ani in generala..acu innot si downhill ;)

DONU' 19-02-07 08:32

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Arte martiale full contact, pasaport sportiv, campionate, stagii la mare si la munte, echipament, casti de protectie, aparatoare; cine e interesat sa dea un PM
Sala se afla in Ploiesti. CLUB-ul YANG

Bolo_BCD 25-02-07 15:02

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Arte martiale full contact


ai facut tu don?
ce arte martiale ai practicat? ce stil?
sau mai faci si acu?

Rocu

Gykutzu si atatt 25-02-07 15:16

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Fratele e senseiu' :D :D :D

T@zMania 26-02-07 12:25

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 743964)
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)

se poate spune si asa....;)

DONU' 27-02-07 14:41

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by Bolo_BCD (Post 770278)
Arte martiale full contact


ai facut tu don?
ce arte martiale ai practicat? ce stil?
sau mai faci si acu?

Rocu

Vezi ca ti-am dat mesaj privat. Vezi acolo in dreapta sus... ;)
Ai toate explicatiile acolo.
Eu nu am fost pasionat de sportui de acest gen. Nu mi-au placut niciodata.
Eu mai mult cu bicla si apoi cu volanul..., sporturi extreme. :twisted:

Axel-Iuliano 14-03-07 10:56

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
din clasa a IV pana in clasa a IX am facut fotbal iar din clasa a X pana acuu fac K1

Aadryan 14-03-07 13:38

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by Axel-Iuliano (Post 797374)
din clasa a IV pana in clasa a IX am facut fotbal iar din clasa a X pana acuu fac K1

Cum sa faci mah K1?? K1 este un regulament care trebuie respectat si unde poti veni cu orice stil de lupta vrei tu, singura conditie este sa respecti regulile.


All times are GMT +2. The time now is 07:48.

- Copyright 2026 4Tuning