![]() |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
din dragoste pentru automobilism shantzule...pana la moarte automobilisti....iar ne sterge TNG-u' OT-u'!!!! asa e viata ...e mijto la noi aici in comunitate,ne mai certam noi,ne mai sterge TNG-u' un post doua...da' pan la urma se termina cu bine!!!!poop!!!
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
am facut multe sporturi ....asa era atunci,veneau antrenorii la scoala in orele de sport si ne tria pe fiecare in parte in functie de aptitudini.acum ..pescuit si vanatoare .vreau sa-mi iau o masa de tenis sau una de biliard.
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
A facut cineva de pe forum baschet ?(de performanta)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
am facut eu vreo 3 ani jumate baschet:-P ...in rest...tenis, inot si karate :D
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Arte martiale full contact, pasaport sportiv, campionate, stagii la mare si la munte, echipament, casti de protectie, aparatoare; cine e interesat sa dea un PM
Sala se afla in Ploiesti. CLUB-ul YANG |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Arte martiale full contact
ai facut tu don? ce arte martiale ai practicat? ce stil? sau mai faci si acu? Rocu |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Fratele e senseiu' :D :D :D
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
Ai toate explicatiile acolo. Eu nu am fost pasionat de sportui de acest gen. Nu mi-au placut niciodata. Eu mai mult cu bicla si apoi cu volanul..., sporturi extreme. :twisted: |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
din clasa a IV pana in clasa a IX am facut fotbal iar din clasa a X pana acuu fac K1
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:48. |
- Copyright 2026 4Tuning