Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006 (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/27249-emma-etapa2-2006-1-2-decembrie-2006-a.html)

Doctorul 04-12-06 13:15

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
imi pare asa de rau ca nu am putut veni......a trebuit sa plec la bacau cu familia:((

Bigu 04-12-06 13:25

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
13 Attachment(s)
inca.............

Bigu 04-12-06 13:33

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
10 Attachment(s)
......................

Bigu 04-12-06 13:49

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
8 Attachment(s)
..............

Paul 04-12-06 14:09

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
La mai mare! faine pozele bigule

Felicitarii:

VALI
BLONDU
RADU
MUGUR
MIRICA

si celorlaltzi ...

DjVictor 04-12-06 15:05

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
a cui e loganul ? e misto rau ... cameleon ... auzi nu cade tabla de pe el la cati watti are ? oriucum e foarte misto ... felicitarile mele proprietarului

blondu_glf 2 04-12-06 15:25

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
loganul nu este din bv....daca te uiti atent la poza o sa observi si numarul ....;)

DjVictor 04-12-06 16:11

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
As dori si eu IDul de mess al proprietarului daca se poate . Dati-mi un PM ... merci mult ...

Syc@ 05-12-06 00:03

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Quote:

Originally Posted by Paul-VR6 (Post 647528)
de unde? cine il cunoaste din bv, a participat pur si simplu nu s au legat prietenii cu proprietarul... sti ca are net? poate sta in bucuresti in ferentari si i au luat curentu ... :/

nu cred ca il stie cineva de pe sectziunea bv.

il stiam eu da fac fac pariu ca iau taiat cablu :lemon:

basic 05-12-06 09:08

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Quote:

Originally Posted by Syc@ (Post 648328)
il stiam eu da fac fac pariu ca iau taiat cablu :lemon:

e demmo car SONY(cred) pe ROmania

Catalyn 05-12-06 09:53

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Quote:

Originally Posted by basic (Post 648571)
e demmo car SONY(cred) pe ROmania

nu-i nici un demo car..masina a fost a firmei Delta Electronics, ei au si pregatit-o in colaborare cu mai multi , apoi a fost vanduta...la EMMA a participat sub steagul lui Delta Electronics...Dan Bulete cel care a fost nominalizat la premiu este patronul;)

basic 05-12-06 10:54

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
SAU ASA.....daca il poti ajuta atunci cu un nr de telefon sau id de mess:))

Andre3y 05-12-06 19:33

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Am o rugaminte cine imi poate da pozele de pe forum de pe pagina aceasta nush ce are netu dar mie nu mi se incarca am incercat de vreo 20 de ori..dati un pm care mi-le puteti trimite..multumesc.

alinneagoe 05-12-06 20:28

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
in primul rand felicitari tuturor! in al doilea rand: se vor publica pe undeva rezultatele, punctajele fiecaruia? nu de alta dar cred ca toti vrem sa stim cine ce a facut si cine de ce a luat ce a luat. sa stie fiecare ce are de corectat ;)

Paul 06-12-06 17:32

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Urmareste forumul EMMA de pe site ul c a r - h i f i . r o de acolo vei afla cel mai repede, probabil, rezultatele ...


All times are GMT +2. The time now is 05:34.

- Copyright 2026 4Tuning