![]() |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
imi pare asa de rau ca nu am putut veni......a trebuit sa plec la bacau cu familia:((
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
13 Attachment(s)
inca.............
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
10 Attachment(s)
......................
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
8 Attachment(s)
..............
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
La mai mare! faine pozele bigule
Felicitarii: VALI BLONDU RADU MUGUR MIRICA si celorlaltzi ... |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
a cui e loganul ? e misto rau ... cameleon ... auzi nu cade tabla de pe el la cati watti are ? oriucum e foarte misto ... felicitarile mele proprietarului
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
loganul nu este din bv....daca te uiti atent la poza o sa observi si numarul ....;)
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
As dori si eu IDul de mess al proprietarului daca se poate . Dati-mi un PM ... merci mult ...
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Quote:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Quote:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Quote:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
SAU ASA.....daca il poti ajuta atunci cu un nr de telefon sau id de mess:))
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Am o rugaminte cine imi poate da pozele de pe forum de pe pagina aceasta nush ce are netu dar mie nu mi se incarca am incercat de vreo 20 de ori..dati un pm care mi-le puteti trimite..multumesc.
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
in primul rand felicitari tuturor! in al doilea rand: se vor publica pe undeva rezultatele, punctajele fiecaruia? nu de alta dar cred ca toti vrem sa stim cine ce a facut si cine de ce a luat ce a luat. sa stie fiecare ce are de corectat ;)
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Urmareste forumul EMMA de pe site ul c a r - h i f i . r o de acolo vei afla cel mai repede, probabil, rezultatele ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:34. |
- Copyright 2026 4Tuning