Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 (https://forum.4tuning.ro/195-satu/163127-rally-sprint-2010-a.html)

quick_silver2 01-05-10 23:35

Re: Rally Sprint 2010
 
Am si eu o intrebare, sezonul asta de rally sprint, toate etapele se vor tine la pista ACR ?
S-au se vor tine si pe bul. Transilvania ?

e30_lmv 08-05-10 10:25

Re: Rally Sprint 2010
 
Are cnv ideie knd va avea loc urmatoarea etapa??? Si tot pista ACR va avea loc???

Mersi anticipat!8):-)

jozsi555 09-05-10 17:29

Re: Rally Sprint 2010
 
https://www.youtube.com/watch?v=oOQtbzc_Jts

szambi77 09-05-10 18:29

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by jozsi555 (Post 3346270)

Se mai intampla si la case mai mari .....

DriftManiac 09-05-10 18:31

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by jozsi555 (Post 3346270)

omg:O cand s- intamplat asta? ca eu am plecat acasa dupa ce a fost pauza aia mare(cand a plecat mai multa lume). Cum e ricsi si masina? da-mi mai multe informatii terog, chiar nu am auzit nimic de acest incident, doar in ziar am citit ca a fost un mic incident(au scris aia)

szambi77 09-05-10 19:08

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by DriftManiac (Post 3346435)
omg:O cand s- intamplat asta? ca eu am plecat acasa dupa ce a fost pauza aia mare(cand a plecat mai multa lume). Cum e ricsi si masina? da-mi mai multe informatii terog, chiar nu am auzit nimic de acest incident, doar in ziar am citit ca a fost un mic incident(au scris aia)

Nu-i mare lucru ! s-a intamplat ce ai vazut pe filmulet si gata. Ricsi e bine !

e30_lmv 09-05-10 20:06

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3346541)
Nu-i mare lucru ! s-a intamplat ce ai vazut pe filmulet si gata. Ricsi e bine !

totusi a fost destul de urat impactu'......:???:

LIVIUMARIN 16-08-10 19:42

Re: Rally Sprint 2010
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3346541)
Nu-i mare lucru ! s-a intamplat ce ai vazut pe filmulet si gata. Ricsi e bine !

rally sprint etapa a 4-a

szambi77 17-08-10 08:28

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by LIVIUMARIN (Post 3589685)
rally sprint etapa a 4-a

Multumesc mult dar nu prea se vede .... adica sta imaginea in loc. Nu stiu daca de vina e calculatorul meu sau filmarea ?!?

LIVIUMARIN 17-08-10 21:57

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3590525)
Multumesc mult dar nu prea se vede .... adica sta imaginea in loc. Nu stiu daca de vina e calculatorul meu sau filmarea ?!?

SALUTARE,la mine se vede bine ,fara intreruperi,incearca sa vezi filmul si pe alt calculator...:shock:

bmw_fear 19-08-10 12:12

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3590525)
Multumesc mult dar nu prea se vede .... adica sta imaginea in loc. Nu stiu daca de vina e calculatorul meu sau filmarea ?!?

calculatorul tau e de vina...:D:D

e30_lmv 19-08-10 15:38

Re: Rally Sprint 2010
 
alte filmuletse nu mai sunt????

LIVIUMARIN 20-08-10 23:18

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3596109)
alte filmuletse nu mai sunt????

ETAPA A 4-A

LIVIUMARIN 20-08-10 23:32

Re: Rally Sprint 2010
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3596109)
alte filmuletse nu mai sunt????

ETAPA A 4-A

e30_lmv 21-08-10 16:33

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by LIVIUMARIN (Post 3599216)
ETAPA A 4-A

frumos ursuletsu....... :-):-)


All times are GMT +2. The time now is 12:33.

- Copyright 2026 4Tuning