Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   Cum a fost cursa de la mare ?? (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1077-cursa.html)

TYE 04-05-04 12:27

Dice mah ? ..... unde ai stat sa privesti ? .... in sosea ? .... NU ... ai stat pe margine la 2-3 metri de sosea ! ... corect ? .... ei de ce nu au facut la fel ? .... de tzarani !

Gti_Turbo 04-05-04 12:34

ar trebui ca multi dintre constanteni sa-si ceara scuze!!
 
SALUT BAIETI EU SUNT DIN CONSTANTASI TIN SA-MI CER SCUZE IN NUMELE TUTUROR NECIOPLITILOR,TZARANILOR SI BADARANILOR DE AICI DIN CONSTANTA SI SPER CA DACA VIITOARE SA NU SE MAI INTAMPLE ASA CEVA! ATAT AM DE SPUS! NE MAI VEDEM LA ALTE CURSE ORGANIZATE DE VOI!

EvLSant0S 04-05-04 12:36

frumos din partea ta... dar totusi nu schimba nimik gestul tau.. :(

EvLSant0S 04-05-04 12:43

asa e mai TYE sunt nijte javre....

Hondarul 04-05-04 12:52

Noi sa fim sanatosi...

:joy: :joy: :joy: :joy:

BoSsuL3TZ 04-05-04 14:39

fratzilor imi pare rau :) pentru ca atzi patzit-o din nou.. oare ce tre sa facetzi ca sa nu se mai intample astfel de faze?!.. sunt curios cum va fi etapa urmatoare.. respect pentru cei de la NLS si LR pentru ca incearca sa faca cat mai multe curse legale.. dar se pare ca este mai rau ca la ilegale.. pacat ca n-am putut ajunge.. la CT chiar era departe de mine.. sper ca la Buc sa vin.. si capitala macar sa fie la inaltzime.. :) bafta.. !

TYE 04-05-04 14:55

Quote:

Originally Posted by \"BogdanSHA\"
Auzi, auzi...si sosetele sunt tot ale tale??? :D

Nu m-ai incurcat...mersi de intentie :wink: Vb noi :wink:

Nu SHA .... :shock: sconcshii nu sunt ai mei .... decat bluza ! ....

Gabi 04-05-04 15:57

Ursu (X-Team): asta a fost problema, ca n-am avut numerele voastre de telefon.Aveam numaru' lu' Andrei (X-Ray), da' ori nu l-am avut notat bine, ori nu mai are numaru' ala, ca zicea ca nu e alocat.

ZMD: am de ce sa-ti multumesc, si nu ma mai contrazice, ca te iau de urechi :P

VVV: ata ete. Nu ai de ce sa-ti ceri scuze pentru cei care-au facut ce-au facut, pentru ca fac pariu pe orice ca n-au fost doar constanteni. Si daca stau sa ma gandesc bine, si eu am bagat capu' pe sosea, pentru ca din moment ce 1 se baga aiurea, dupa el se baga inca unu', si-nca unu', si etc. Concluzia? Toata lumea in sosea.

SHA: de ce am impresia ca acei \"sconcshi\" sunt ai lu' Cipi?:)

Psycho 04-05-04 22:30

Gabi .. nu`i problem k vine vara .. poate mai ajungetzi la mare si ne datzi si noua un semn de viatza si poate ne int ... am zis ne INTAlnim ... NU K ACUM ( damn caps )asa .. mi`e`mi pare nespus de rau k nu ne`am cunoscut .. sicer .. dar eu cu tye si cu bogdan ne`am cunoscut .. tot din intamplare :D ... eram cel cu Solenza alba din Neptun :D :oops: :oops: :oops: 8) 8) 8) 8)

MC Mate 04-05-04 23:53

Florica nu cred k era timpul sa te iei de cei kare nu au inca masini si sunt dependenti de astea.O sa vina vremea cand o sa avem si noi patru roti.Poate atunci vom intra si noi in categoria celor respektati.Respekt

MadMax 05-05-04 00:18

PT MC Mate & oamenii inca suparati din XTeam din zona Constanta: Mai bine sa terminam cu ciondanelile si acuzele. A fost cum a fost, au fost si niste cauze si motive, acuma asta e! Daca nu intelegeti, am descris intr-un mesaj anterior pe forum motivele pt care nu s-a putut intampla intalnirea dintre NSL si X-Team in seara de sambata. Cine vrea sa inteleaga, bine, cine nu, iar bine, dar atunci sa nu mai arate cu degetul.

Pt Gratzian: Am avut niste discutii private cu ZoliaT si el mi-a confirmat ca a inteles cum stau lucrurile si de ce am eu parerea pe care o am. Iti va explica colegul tau.

In rest, pace noua tuturor care ne dorim o lume mai buna cu masini puternice, frumoase si tunizate si piste de liniute la tot pasul...

Hondarul 05-05-04 07:34

Da frate, am inteles care a fost faza...

Dar sti care e chestia ??? Nu in fiecare zi venim si noi la CT...

Poate asa ati gandi si voi daca ati veni la Bucuresti sa ne intalnim si noi suntem la un suc...

Vorba ta... Asta a fost !!! Vedem ce ne pastreaza viitorul... :wink:

Psycho 05-05-04 08:17

Hondare NE PARE RAAAUUUUUUU si spun asta in contul tuturor de la X tEam ... dar vom veni si noi la buc .. nu`i problema si poate ne int. 8) 8)

Gabi 05-05-04 11:37

Mie-mi pare rau ca nu v-am cunoscut, ca pe forum pareti baieti de viata. Singuru' constantean (chiar daca nu face parte din X-Team - eu asa stiu) pe care l-am cunoscut, a fost X-Ray (Andrei).

Oricum, la vara ne vedem sigur (ori la Bucuresti, ori la Constanta/Neptun/Mamaia/Costinesti/Eforie/etc.) :)

Ursu-=X-Team=- 05-05-04 15:04

Deci nu vreau sa se inteleaga gresit. Nu am criticat pe nimeni. Ce a fost a fost. Oricum sa faci un raliu la 300Km de casa e ceva .deci. Tot respectul pt NSL & L.R .
Noi poate o sa ne intalnim la bucuresti la urmatorul raliu Unde ca de fiecare data vom fi prezenti ,Speram si mai multi
Andrei (SAD) e prieten cu mine de cind mergeam si bateam aurolaci in gara:) asta cind eram mici .Deci .. poti lua legatura cu el..Si imediat cu mine.


All times are GMT +2. The time now is 10:20.

- Copyright 2026 4Tuning