![]() |
Re: Simulator de drag online
Ce tre' sa fac sa nu mai pierd franez inainte de linie si ma duc usor pana trec linia ... voi cum franatzi ?! :(
|
Re: Simulator de drag online
vezi k langa acceleratie e o bulina rosie...apasa pe ea inainte sa pleci sa vezi k se aprin stopurile...bafta...eu as face altcva in locu tau ...as baga timp putin mai mic decat al advesrailor si merg cam cu aceeasi vit k ei ...am reusit pana mi-am facut masina bafta..
p.s - team-uri ceva? k as vrea sa intru :D |
Re: Simulator de drag online
frate...am facut un te-am cine vrea sa intre :D ..... " the best RO " exact asa cum am scris haide da-ti join ;;)
|
Re: Simulator de drag online
Honda Civic SI Hatchback
Power : 478 bhp@7800rpm Torque : 345 lbs/ft@6900rpm Stage 4 Turbo Momentan am 600$ .. banii ii fac foarte greu.. fac primele doua curse de la Amateur League Cup (200$) k deja la Turbo Tom tre sa pun bracket 10.30 ca sa nu imi dea breakout.. si asta porneste cu vreo 2 secunde inaintea mea.. si nu il mai pot ajunge. ce ar mai trebui sa fac sa pot sa il iau.. si cum pot face bani ceva mai usor.. ziceti ceva tehnica.. :D sa imi strang bani pt engine managment system.. ? se merita.. ? suspensie merita sa pun pe ea.. ? astept raspunsuri.. ms anticipat.. PS: toata ziua am jucat ca sa ajung la stadiu curent.. :| |
Re: Simulator de drag online
evo 8 860 bhp + 200 hp nitrous shot
|
Re: Simulator de drag online
Quote:
Este facut un team in care sunt eu cu alexutzu :Romanian Team. |
Re: Simulator de drag online
da eu am cautat toate team`urile care sunt postate aici .. si nu am gasit nici unul... zici k dau astia bani numa asa... ? :) hmm.. hai k incerc.. :|
|
Re: Simulator de drag online
Plz dati-mi si mie linkul ca primul nu merge.
Explicati-mi ce e acest joc ca nu prea am inteles?Se joaca pe bani?Multumesc. |
Re: Simulator de drag online
mai baieti spuneti-mi si mie cum fac bani in acest joc????....l-am luat de curand jocul!!va rog!!:sad:
|
Re: Simulator de drag online
alex2fast4u pune si u un timp putin mai mic decat ala pe care nu il poti bate si incearca sa ajungi doar cu putin inaintea lui k sa castigi .... io asa am facut si acum am un evo la 700 cp si un dodge la 600cp ....si acum sunt cu andrei in echipa nush dc nu o gasesti ....
p.s. puteti sa tineti si o viteza constanta....nu doar acceleratie ... bafta |
Re: Simulator de drag online
Intru si eu in echipa Romanian Team dar sa organizati curse ca sa facem bani !!! Altfel nu isi are rostu echipa!!!
|
Re: Simulator de drag online
pai sigur k facem danezule..... altfel dc ne jucam ? :) bafta
|
Re: Simulator de drag online
vedeti k am format o alta echipa " romanii " cine vrea sa intre sa dea join si sa-mi dea add " alex_ggk2004 " bafta
|
Re: Simulator de drag online
Am dat add la "romanii"!!!! Haideti mai multi ca sa facem o echipa tare!!!
|
Re: Simulator de drag online
haideti toti dati add la " romanii " si hai sa vb pe mess despre curse cum sa le organizam cu cine " alex_ggk2004 " bafta
|
Re: Simulator de drag online
Vezi alex k ti-am dat add
|
Re: Simulator de drag online
Am descoperit si eu drogul asta de joc :D...am dat add la 'romanii'...la un moment dat am gasit o alta echipa din arad ceva de genu Arad Street Racing poate i luam la "intrebari" :twisted:
Alex vezi ca iti dau acuma add pe mess... |
Re: Simulator de drag online
ok astept add de la tine ....
|
Re: Simulator de drag online
Numai se joaca nimeni ? Numai vrea nimeni sa intre la noi in echipa ? hai k avem 3 win si 4 lose e ceva pt romani :d ...Bafta
P.S. daca sunt echipe romane rog un chalenge 4 fun la " romanii " |
Re: Simulator de drag online
As veni si eu la voi... dar tre sa invat sa plec de pe loc... ma fac de ras( burn out in a 6a)
|
Re: Simulator de drag online
am facut yo un team
dati search la 4tuning club si dati add nikul meu lukianxxx |
Re: Simulator de drag online
lukian tu vrei sa ne intrecem intre romani ?
|
Re: Simulator de drag online
2 Attachment(s)
scz numai pot da edit... am 2 masini kre asteapta CH ...doar 4fun... nici una din cele 2 masini nu este dusa la maxim .... respect
|
Re: Simulator de drag online
Eu provoc pe oricine cu Civic sau Evo...h2h 4 fun sau pe bani...
|
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
Quote:
datimi si mie versiunea voastra;) ID : Lukian_white_xxx |
Re: Simulator de drag online
Tu cred ca te joci versiunea 2.0 beta proaspat aparuta...plusuri pt versiunea asta sunt masinile mai diversificate si mai echilibrate si inca nu exista cheaturi...partea proasta e ca sunt putini jucatori...versiunea care o avem noi e 1.52 si o gasesti la http://www.nitto1320.com/Downloads.asp...din pacate desi sunt peste 100000 de active users...exista deja f multe cheaturi si magarii...apropo pt cei care aveti versiunea asta, daca suspectati de cheat pe cineva raportati-l la moderatorii de pe forum...uitati-va la viteze de final f ridicate, ex. Civic cu 170mph(imposibil), sau cum mi s-a intamplat mie...startul cu 0.01s mai rapid ca al meu, finalul cu 0.01s mai bun ca al meu si vit maxima cu 0.01 km/h mai mare ca a mea(toate in aceleasi cursa)...
|
Re: Simulator de drag online
am trecut si yo pe cealalta versiune si am dat un join la Romani
astept aceptul : User: Lukian_xxx |
Re: Simulator de drag online
1 Attachment(s)
Explicati-mi si mie cum e faza asta???
ca nu inteleg nimik:sad: :sad: :rolleyes2 deci am timp mai slab decat al lui dar am castigat:???: :???: |
Re: Simulator de drag online
ms ca imi faci reclama la masina mea!!!! Am pierdut aderenta la start!!! :( Ai vaz ca la a 2-a cursa am scos 8.3 :D !!! Deci se poate! Eu am castigat pt ca am avut startu mai slab si am scos timpu aproape ca al tau pe cand u ai avut startu mai bun si ai scos aproape acelasi timp ca al meu! Sper ca ai inteles!
|
Re: Simulator de drag online
Nu prea dar merge
|
Re: Simulator de drag online
mi-am facu si eu acount, juana_man,ma luati in kreva team si p me?
|
Re: Simulator de drag online
juan da un join la " romanii " nu cred k o sa fii refuzat :D
|
Re: Simulator de drag online
Quote:
|
Re: Simulator de drag online
cum draq dau drumu la nos k nu mere cu sageata dreapta
|
Re: Simulator de drag online
la mine merge daca tin apasat sageata spre dreapta....la tine nush dc nu ar merge ...
|
Re: Simulator de drag online
juana_man ti-ai luat kit de NO2? :lol:
|
Re: Simulator de drag online
da da,miam luat .haideti mah,p me nu ma luat in romanii ???
|
Re: Simulator de drag online
cum pot sami fac rost de bani??????????????????????help
|
Re: Simulator de drag online
La inceput fa multe curse cu calculatorul...faci bani, te inveti cu masina, cu braketurile, starturile etc....dupa aceea poti iesi la vanatoare...urmaresti useri online cu civicuri turbo 500hp+ si i iei la intrebari, sau orice alte masini care au average ET mai mari decat stii ca poti scoate(ai grija unii au conturi multiple si scot mult mai bine decat le arata ETs)...o alta varianta ar fi sa nu folosesti NO2 si sa faci braketuri multe, pt asta trebuie sa stii care ti-e braketul exact cel putin la 0.05 de secunda, plus sa fii foarte constant...in scoaterea acestui timp
In other news...echipa romanii s-a marit destul de mult, din pacate doar Civicuri...cred ca de acum in colo ar fi mai bine sa primim doar alte modele de masini...si eventual sa le triem pe cele care sunt deja inscrise... |
Re: Simulator de drag online
mi sa dus masina si nu am atat sal repar si nu vreau sai dau reset,c pot face?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning