Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Top 100 Posturi TARI ! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/82413-top-100-posturi-tari.html)

KAY_ 11-08-09 01:36

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2548759)
Din ciclul "Hai sa ne kkm pe noi, ce smecheri suntem, sau am fost!"

Eu cand va spuneam ,voi batman batman :D


Andi 10 X ur the best :lol:

DTH 11-08-09 02:18

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
3 Attachment(s)
Auuuu , batman batman , hai ca bag si eu niste dovezi p`acilea ...ca nah....2 ani n-am dovedit-o live fiind membra de club , participand la tot felu de prostii , pana mea ...hai ca bag ceva asa sa ma LAUD pentru ca pot 8) ms ( defapt bag ca sa numai zica lumea de pe forum ca domne cica mint ) ahahhaha neah !



batman batman flu flu flu ...:rolleyes:

p.s: Mai baieti , daca voi n-aveti sange asta nu inseamna ca suntem toti la fel , hf & enjoy it !

KAY_ 11-08-09 02:47

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
cer scuze atunci , nu am stiut ca esti aia dupa blocuri ....gia gia !

DTH 11-08-09 02:50

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 2549218)
cer scuze atunci , nu am stiut ca esti aia dupa blocuri ....gia gia !

Mai bine te-ai abtine de la mistouri ca eu nu cred ca m-am luat de tine , sau de cineva de pe acest forum...:-)
Eu am postat frumos in acel topic ceea ce am crezut eu , nu am avut intentii de lauda sau pretentii la ceva anume , nu am nimic cu nimeni asa ca nu vreau sa aibe cineva ceva cu mine , nu am datorii la nimeni asa ca , nu are de ce sa se ia lumea de mine ;)

Si "aia" adica eu , am un nume DOHC16 ;) intelegi nenea?

Si am pus pozele alea ca sa dovedesc ca nu mint ;) Multumesc si o seara buna ;)

aleks 11-08-09 08:27

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Bun, lămurită fiind şi această veche şi netranşată chestiune, putem depăşi momentul...
Posturi noi de încadrat aici? :)

morpheusmaster 14-08-09 22:01

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-t...43-suflet.html CEL MAI HAIOS, TARE POST NOU!!!

Snapy_xxl 14-08-09 23:12

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
A fost ;)

aleks 15-08-09 15:28

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

https://forum.4tuning.ro/images/icons/icon3.gif Pentru cei cu suflet mare!
<hr style="color: rgb(209, 209, 225); background-color: rgb(209, 209, 225);" size="1"> <!-- / icon and title --> <!-- message --> <script type="text/javascript"><!-- google_ad_client = "pub-4257682025925712"; /* 4tuning forum square first post */ google_ad_slot = "6633432805"; google_ad_width = 300; google_ad_height = 250; //--> </script> <script type="text/javascript" src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js"> </script>
www.parohia_postelnicu***.ro :arrow: ---> pentru cei cu suflet mare :sad: :grin:
Ăsta era postul, mai puţin steluţele

morpheusmaster 17-08-09 01:04

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Threadul asta e mai tare ca ala cu biserica...asta chiar e tata lor...iam facut si o oferta...sper sa nu imi ceara sa ii mai dau o diferenta de bani https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...pc-masina.html

aleks 17-08-09 08:54

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Un pc de 20 de mill pe un Golf1/2 neînmatriculat, Dacia, Oltcit etc, e un schimb relativ ok...

mafiozzo 17-08-09 09:10

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
da aleks... dar un calculator ca acela il gasesti acum secound la maxim 5 mil...

aleks 17-08-09 10:07

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Şi tu ai dreptate, rămân deci doar Daciile până în 80 şi Oltciturile vechi :)

morpheusmaster 18-08-09 00:23

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
E aberant oricum...sincer...

Brian 18-08-09 17:26

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Pe bune ca e unul dintre cele mai tari posturi de pe forum... ( in sensul bun si amuzant :lol: )
Sper sa nu fie sters :rolleyes2 eu am salvat pozele oricum :lol:

SKR* 19-08-09 17:07

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2563076)
Threadul asta e mai tare ca ala cu biserica...asta chiar e tata lor...iam facut si o oferta...sper sa nu imi ceara sa ii mai dau o diferenta de bani https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...pc-masina.html


Deci mouse`u era plat si de 17" ? =)))))) :lol:

morpheusmaster 19-08-09 19:02

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Da....darf nu a fost interesat...mia sters postul...pana mea...eu vorbeam serios :)) daca el nu vrea sa dea pc pe o masina...

MephistoBM 20-08-09 00:02

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
nu stiu daca a mai fost postat, dar e tare omu` :))

"fac dildo'uri cu sau fara vibratii... costum made... inox de ce'a mai inalta calitate...!!!!! + personalizare... ( am si o statie BLAUPUNKT+ subwoofer MANIAC de vanzare dak intereseaza pe cineva :P )"
https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...-uri-inox.html

morpheusmaster 20-08-09 03:26

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
SICK!!! Pe departe mai belea ca toti =))))))))))))))))))))))))))) Nu credeam ca am sa vad asa ceva aici =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..."I ubito...tiam luat un dildo...e custom made :)...tunat...special pentru pestera ta....luat de pe 4tuning =)))))))"

SKR* 20-08-09 13:13

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 2571104)
"fac dildo'uri cu sau fara vibratii... costum made... inox de ce'a mai inalta calitate...!!!!! + personalizare... ( am si o statie BLAUPUNKT+ subwoofer MANIAC de vanzare dak intereseaza pe cineva :P )"
https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...-uri-inox.html

Zici ca e clipul din mondenii cu pitzipoancele, reclama aluia, in paranteza (vang blugi armani, sorry de mass) =))) :lol:

andi_cimpean 23-08-09 14:56

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
inteleg...venituri modeste...dar nu asa

https://forum.4tuning.ro/539-donatii-...33-masina.html

SKR* 23-08-09 19:40

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2579343)
inteleg...venituri modeste...dar nu asa

https://forum.4tuning.ro/539-donatii-...33-masina.html

Link invalid :( Probabil a fost sters sau mutat. Nu ai salvat ce era acolo?

Brian 23-08-09 19:49

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
A fost sters pentru ca incalca regulile sectiunii..
Era un baiat care vroia o masina pe gratis :)

andi_cimpean 23-08-09 20:30

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 2579934)
A fost sters pentru ca incalca regulile sectiunii..
Era un baiat care vroia o masina pe gratis :)

exact...solicita si el o masina pentru un eventual tuning....o bagase pe aia ca este student la Poli, ca are o bursa, si ca nu si-ar permite niciodata o masina. LAME...

In fine...pe viitor promit ca fac printscreen :)...sorry this time :(

aleks 23-08-09 20:53

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
1 Attachment(s)
Astea sunt posturile...

andi_cimpean 23-08-09 21:34

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
asa....:D

multumim Aleks.

SKR* 23-08-09 23:56

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2580080)
Astea sunt posturile...

Ce tare omu` :)) In Romania e o performanta sa obtii o negociere...

Sa iei de pomana...gratis =)))) Dreaming 8)

morpheusmaster 24-08-09 01:28

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
N'are bani de masina da are bani de tuning :))...da oare bani de ulei, consumabile, taxe, asigurare, itp...are???

SKR* 24-08-09 01:49

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2580553)
N'are bani de masina da are bani de tuning :))...da oare bani de ulei, consumabile, taxe, asigurare, itp...are???

Nicio problema, mai dechide un topic cu donatii =)))))) :lol:

manu_96xls 24-08-09 12:15

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
1 Attachment(s)
:lol::lol::lol:

Brian 24-08-09 12:19

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
frate eu inteleg.. pasiune, pasiune.. dar deja o dam in 'diverse' :lol:

andi_cimpean 24-08-09 15:59

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
sa cumperi o masina dupa ce a trecut pe la ala...:lol:...

SKR* 24-08-09 19:36

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2581346)
:lol::lol::lol:

omfg e penibil omu` =)) iar fat(z)a, oare de ce i`o aduce aminte? :lol:

aleks 24-08-09 21:19

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Nu ştiu dacă e penibil, mi-a plăcut stilul lui de umor, chiar dacă nu si modul în care i-a spus omului treaba, n-a fost frumos :)

SKR* 24-08-09 21:30

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2582840)
Nu ştiu dacă e penibil, mi-a plăcut stilul lui de umor, chiar dacă nu si modul în care i-a spus omului treaba, n-a fost frumos :)


Nu cred ca era vorba de umor, tipu` cred ca era sincer =))) (eu ma refer la primul tip, banuiesc ca tu zici de cel care i a dat raspunsul)

tudysvv 25-08-09 09:19

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...84-masina.html:lol::lol::lol:

andi_cimpean 25-08-09 10:23

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
fara sa vreau am dat peste acest thread...si am ramas crucit cum putea vorbi un moderator.
https://forum.4tuning.ro/208-zona-com...it-masina.html

Banuiesc ca a fost facut moderator dupa...ca daca era dinainte...este grav de tot.

aleks 25-08-09 10:26

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
E din 2005, era mai relaxat forumul, fiind puţini useri, dar cred că a fost făcut moderator după.

andi_cimpean 25-08-09 10:28

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
la asta ma gandeam si eu...dar oricum este tare omul, ma refer aici ca si exprimare...si in cel fel incerca sa se impuna.

GL91ANB 25-08-09 11:49

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
https://forum.4tuning.ro/18-masini-mo...ml#post2582315

andi_cimpean 25-08-09 12:37

Re: Top 100 Posturi TARI !
 
Quote:

Originally Posted by GL91ANB (Post 2584075)

nu toti stiu ca SEAT apartine VW de vreo 23 de ani...


All times are GMT +2. The time now is 11:24.

- Copyright 2026 4Tuning