![]() |
Re: Prioritatea de dreapta vs. priotitatea de smecher
Pentru specimene de astea e nevoie de politie sau in lipsa politiei, o sabie in masina.
|
Re: Prioritatea de dreapta vs. priotitatea de smecher
Cunoaste cineva un sofer sinucigas :lol: (scapat pe drumuri publice :D )
cu un BMW argintiu dupa 2000, numere straine, facut turbo(de el) prin zona Onesti-BC? Vineri seara omul depasea tot ce prindea, nu conta ca erau camioane iar de pe contrasens la 15m veneau alte masini. Oricum masina ruprea asfaltul. Ca sa fiu sincer, poate ca si eu as face asa, bine nu chiar stilul kamikaze, turbo asta e ca Redbull :-) |
Re: Prioritatea de dreapta vs. priotitatea de smecher
Quote:
din pacate acum politia se streseaza pe drum doar cu radarele alea mcv de 70k si nu mai au treaba cu codul rutier. :) |
Re: Prioritatea de dreapta vs. priotitatea de smecher
cea mai buna solutie e sa ai un pistol de paintball cu tine mereu in masina.. si daca intalnesti vreun "binevoitor" ii colorezi putin masina si unul din numere ca sa il ia putin si politia:)
|
Re: Prioritatea de dreapta vs. priotitatea de smecher
Si soferia e o meserie...Cum ca in toate meseriile sunt meseriasi mai buni si meseriasi mai nepregatiti....concluzia e una singura...Da prioritate celui ce nu stie ca trebuie sa-ti dea prioritate, altfel...mori nevinovat! :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:34. |
- Copyright 2026 4Tuning